PDA

View Full Version : ПЪРВИЯТ ОРГАЗЪМ



sexblqn
09-29-2012, 16:31
Въпросът ми е към жените във форума.
КОГА ЗА ПЪРВИ ПЪТ ИЗПИТАХТЕ ОРГАЗЪМ- клиторен, вагинален, маточен, комбиниран и т.н.? Със сериозен партньор ли беше или това няма значение?

Не знам защо ми заключихте хубавата темичка ама пак ще си я пусна, защото съм упорита :)

sexblqn
09-29-2012, 16:32
Вагинален оргазъм
Почти всички жени по време на вагинален секс изпитват именно този вид оргазъм. Той не изисква допълнителни ласки и стимули от страна на партньора по време на половия акт. И точно него имат в предвид мъжете, когато произнесат думата „оргазъм“.
Силата и продължителността на това удоволствие, зависи от размера на члена и от скоростта на движението му. Но дори и ако партньорът не е с голям член, но фрикциите му са чести, и практически вкарва и изкарва пениса си почти изцяло, жената получава много мощен оргазъм, който може да продължи и повече от минута.
Клиторен оргазъм
Този оргазъм настъпва при стимулирането на клитора с ръка, език, устни или пенис. Да, пенисът също може да предизвика клиторен оргазъм! Ето как:
- триене главичката на члена в клитора, без проникване в продължение на няколко минути. Вие или вашият партньор леко хванете с ръка члена му и започнете с главичката да масажирате клитора и половите устни.
- по време на полов акт. В някои пози пенисът въздейства на нервните окончания в клитора, което предизвиква незабравимо усещане. При всяка една жена тези пози варират. Експериментирате, за да откриете вашата поза!
При силна възбуда клиторът нараства няколко пъти. Това не говори за оргазъм, а показва желание за сексуално удоволствие.
Маточен оргазъм
Получава се в случаите, когато членът достигне до матката и преди всичко зависи от дължината на мъжкия полов орган. Той продължава дори няколко минути, след като пенисът е вече извън вагината.
Оргазъм при стимулиране на „G“-точката
Както вече сме писали в ZaNeya.com, въпросът за съществуването на „G“-точката е твърде спорен. Но все пак, ако вярвате в нейното съществуване и в това, че сте я открили, ефекта „оргазъм при стимулиране на „G“-точката“ може да постигнете при въздействие на главичката на члена върху нея. Най-удобна поза в случая е, когато жената е отдолу, а под кръста и е поставена възглавница.

Има и още ама за сега толкова.

ShtrudeL
09-29-2012, 17:11
За трети път заключвам една и съща тема, а на същата страница има още една такава, пусната от друг потребител.