PDA

View Full Version : Каква е вашата ме4та?



Dark_Vampire23
09-29-2012, 18:45
Моята е да отида в Америка с семейството ми и да се оправим там.И да спе4еля от тотото 3 милн.

thegreenzombie
09-29-2012, 18:46
защо точно 3?

Kaena Smith
09-29-2012, 19:23
защо точно 3?

3 за щастие,предполагам. :D

black pearl
09-29-2012, 19:43
Има разлика м/у мечта и цел.. Ако трябва да мечтаем можем да си мечтаем да ни отвлекат извънземни :D
Мечти имам всякакви..Но най-големите съм си ги поставила като цел :)
П.С Наистина,защо 3..Защо не 4,5,5... :D

SurfSky
09-30-2012, 10:05
Моята е да отида в Тексас , представата ми е за скромна къщичка ,пустиня ,пясък , кактуси ,змии и да отглеждам животно примерно ... Да си имам един пикап и така ... :D Само не знам дали някоя ще би искала да живее там rofl :D

Nikolcheto24
09-30-2012, 13:45
Да пътувам с каравана по света.Малко глупаво и наивно, но...А другата е да заживея някой ден в Лондон или някъде по Ирландия.

А Л И С А
09-30-2012, 15:49
Винаги съм мечтала да посетя Ню Йорк и ако ми хареса наистина толкова, колкото си мисля, че ще е, да остана да живея там.

pifiella
09-30-2012, 16:31
"Как ще живеем, ако не гоним измамата?" - Елин Пелин
Мечта голяма нямам,ако не смятаме за голяма мечта това да имам семейство, деца и да ги обичам,така както мен не са...

Supernaturalfan
09-30-2012, 17:39
Да отида в Лондон и да науча някои песни на китарата :3

Elli *
09-30-2012, 17:52
Да отида в Токио <3

SurfSky
09-30-2012, 18:01
Никой ли няма за Teксас,Мексико .. rofl :D

thegreenzombie
09-30-2012, 18:25
Никой ли няма за Teксас,Мексико .. rofl :D

бих живяла в Тексас.. ако беше малко по-цивилизовано и не бях гледала 'Тексаско клане' 8-)

Colouring
09-30-2012, 18:28
Искам да съм щастлив човек, това е. Да имам хубаво семейство и работа един ден, да съм доволна от себе си и от това, което съм направила. Едно такова перманентно състояние, не просто мечта, която мога да изпълня и след това да остане под формата на хубав спомен. Такова желание имам.
Мечта.. хмм... да обиколя света. Кой не го иска? Където и да е! Да видя различни места, забележителности, култури. Изключително интересно ще ми бъда да опознавам света.

OnlyGirl
09-30-2012, 18:36
Искам да съм щастлив човек, това е. Да имам хубаво семейство и работа един ден, да съм доволна от себе си и от това, което съм направила. Едно такова перманентно състояние, не просто мечта, която мога да изпълня и след това да остане под формата на хубав спомен. Такова желание имам.
Мечта.. хмм... да обиколя света. Кой не го иска? Където и да е! Да видя различни места, забележителности, култури. Изключително интересно ще ми бъда да опознавам света.

Same here.

Amore-Mio*
09-30-2012, 22:14
Да заживеем влюбени и щастливи с настоящия ми приятел, по възможност в друга държава, но дори тук не бих имала нищо против, стига да съм с него. Две - три дечица, едно щастливо семейство да сме си. Иначе добро образование, хубава професия и работа, каквато желая и по възможност да е високо платена.
Да обиколя света.

HollyGolightly
09-30-2012, 22:55
бих живяла в Тексас.. ако беше малко по-цивилизовано и не бях гледала 'Тексаско клане' 8-)
Тексас е нецивилизовано????? :smt104 ти да видиш


Иначе Аз, той , бяла къща с веранда и голям двор и да кажем 2-3 деца наоколо ;)

SurfSky
10-01-2012, 07:20
Какво като е нецивилизовано ... Сега всички лукс , мукс а/у :D

SHPAIdURmeN
10-02-2012, 08:59
Всеки ден се менят. :D

Bomber
10-02-2012, 09:55
Да се науча да рисувам

xXWinnerXx
10-02-2012, 14:42
Да се прехранвам добре като певец в Германия, с хубаво семейство и добри приятели!:д и смятам да го осъщества !

RainyMood
10-03-2012, 17:16
Да стана успял човек
Да пътувам
Да скоча с бънджи <-- (тази е близо до осъществяване) :)

Sissy127
10-16-2012, 13:18
Мечтата ми е да уча в Англия, да стана успешен моден дизайнер, да направя пътешествие в Париж,Ню Йорк,Лос Анджелис,Сидни,Милано,Рим,В енеция и т.н. :D Да намеря правилния човек за мен, да живея в малка двутажна къща с преден и заден двор, с няколко кучета :D Да имам 2 осиновени деца (корейче и африканче :D:D) и едно собствено... просто да съм доволна от живота си като цяло :D

bilqnavod
10-16-2012, 14:05
Искам да съм щастлив човек, това е. Да имам хубаво семейство и работа един ден, да съм доволна от себе си и от това, което съм направила. Едно такова перманентно състояние, не просто мечта, която мога да изпълня и след това да остане под формата на хубав спомен. Такова желание имам.
Мечта.. хмм... да обиколя света. Кой не го иска? Където и да е! Да видя различни места, забележителности, култури. Изключително интересно ще ми бъда да опознавам света.
+ 1

notlike
10-16-2012, 14:34
Мечтата ми е да съм щастлив - все ми е тая с какви пари разполагам, кой е човекът до мен или каквото и да било. Щом си щастлив/а, значи имаш достатъчно.

Това ми е цялостната концепция за живота, но конкретните цели на този етап са:
-Да скоча с парашут (не от 40 километра)
-Да си купя кола
-Да реализирам таланта си

strawberry88
10-16-2012, 15:07
Какво като е нецивилизовано ... Сега всички лукс , мукс а/у :D

Тя имаше предвид, че Е цивилизовано! :D

nor4eto99
10-16-2012, 15:11
Да завърша 7-ми клас и да вляза там дето искам :) :D

Smiley smile
10-16-2012, 17:31
Абе тъпа е.Искам да отида в Америка и да стана известна.

RainyMood
10-17-2012, 10:29
Sissy127, защо ще осиновяваш точно корейче и африканче?

urlittlelady
10-18-2012, 07:34
искам да обиколя света след като стана световноизвестна танцьорка :D нямам нищо против и за актриса, но подробности :D ехх мечтии, мечтии ^_^

cyclops
10-18-2012, 11:52
Искам да си отворя зала за спорт и танци :)

stefko1996
10-18-2012, 14:08
да науча тъпата физика :Д

w0rmbg
10-19-2012, 16:27
Ами....моята единствена МЕ4ТА вмомента е да разбера защо толкова идиоти пишат с 1,4,6 вместо ъ,ч,ш :D

kotenciiity
10-19-2012, 16:32
Всички лоши постъпки, които направих да изчезнат и да спра да говоря без да мисля. :(

tori
10-20-2012, 06:44
Да си отворя студио за пиърсинг и татуировки с 2те си най-добри приятелки и да живея в Япония със тях двете, гаджето си и още един приятел. Ммм, да...
Едит: Искам да правя това, което обичам (пиърсинг), да съм с хората, които обичам и след няколко години да си имаме 2 деца с моето момче. Родителите и семейството ми въобще да са здрави и щастливи, да се обичаме. Поставянето на обеците си има такъв чар и красота, че няма как да не мечтая точно за това. Самото чувство е прекрасно. Ако някога и вие опитате, и вие ще се влюбите, мисля.

watergirlblue
10-20-2012, 08:04
Моята е да отида в Америка с семейството ми и да се оправим там.И да спе4еля от тотото 3 милн.

като цяло, казват, че тотото носи проклятие..Почти всички, които някога са печелили и тук и в Италия, са ги настигали нещастия...
както и да е..
Моята мечта е да успея да сбъдна всички неща от списъка си с нещата, които ще правя преди да умра...:) :)

бтв, всички имате много хубави мечти...:)

4o4ina
10-20-2012, 18:57
Най-голямата ми мечта е да съм щастлива,а ако съм щастлива,то значи,че имам всичко от което се нуждая! :)

w0rmbg
10-21-2012, 05:21
Най-голямата ми мечта е да съм щастлива,а ако съм щастлива,то значи,че имам всичко от което се нуждая! :)

Е*аси филмите брат :lol:

Някой беше писал за некви 3млн. абе що точно 3? :D

Chacho
10-21-2012, 06:54
Искам да построя робот, който може да говори и да се шегува като човек. :) Сериозно.

watergirlblue
10-21-2012, 07:13
Искам да построя робот, който може да говори и да се шегува като човек. :) Сериозно.

успех в осъществяването на мечтата..:Д

Zyra
10-21-2012, 18:12
С приятеля ми да си купим къщичката в Arnhmen, Netherlands. Задния двор те води точно към парка, покрай къщичката минава канал (да не си помислите канал, като софийските-става въпрос за холандските с патета, рибка и тн). Много е красиво. Дали сме вече капаро, но трябват още малко пари и догодина се местим. :) Двуетажна къщичка е с 3 спални. Тамън ще има и за деца. Две бани за всеки по една. Има и мазе, което е изба за вино и имаме планове да го направим като стая за игри. По стените да е нареденото вино, като в изба...да се запази главния стил и да сложим билярдна маса от истинско дърво, дарц и тем подобни неща. Би било приятно място за развлечения. Таванът е ателие. Може да се ползва като офис (тамън за мен), като студио. Повечето холандци го ползват за перално помещение, но това би било голяма загуба на пространство.
Къщичката е супер и се радвам, че скоро ще е наша.

mimsssssss
10-21-2012, 21:32
Моята е да отида в Тексас , представата ми е за скромна къщичка ,пустиня ,пясък , кактуси ,змии и да отглеждам животно примерно ... Да си имам един пикап и така ... :D Само не знам дали някоя ще би искала да живее там rofl :D

Хаха, има, има.
Само че съм заета, иначе да си бяхме резервирали билети до сега ^^

По темата сега. Мечти имам много. Въображението ми е безкрайно работещо моторче, което се захранва от всяка мисъл протичаша през деня и ноща из главата ми.
Като се има на предвид колко бързо тече времето и годините минават, а мечтите са някакви безкрайно трудни и неизпълними, малко са ми останали за цел, само няколко са главни. Останалите си стоят там, вечер бленувайки за тях, а сутрин събуждайки се с усмивка, си казвам че все пак може да направя някое и друго нещичко.
Кратък списък на изпълнимите:
1. Да си завърша проекта, независимо след колко години е. Просто го искам "цял" и готов.
2. Да достигна професионалното си равнище и да съм добра в това.
3. Да си имам минимум 4 деца.
4. Да си купя къщата мечта. Пазя си картинката на снимка, просто е невероятна.
5. Да си направя всички татуси, които искам.
6. Да имам възможност да скоча с бънджи, с парашут, с парапланер да летя и изобщо всички тези вдигащи адреналина нещица.
7. Да се чувствам като най-обичаната жена на света от моя мъж и да знам, че двамата бихме направили всичко един за друг.

w0rmbg
10-22-2012, 02:28
mims, прекрасни мечти имаш. Сега честно ще напиша моите "идиотии" тук :)
1. Винаги съм мечтал за къща близо до някоя рекичка/езерце, отстрани полянка, да си имам градина и басейнче.
2. Искам щастие, здраве и любов за всички по света които мислят доброто. ( малко хипарско :D )
3. Искам да докосна пясък от луната или някой друг материал от космоса.
4. Искам да върна времето назад и да поправя някой грешки, да се запозная с хора които са умрели преди да се родя и така.
5. Искам спокоен живот..

zombolovesu
10-22-2012, 16:31
Моята е да отида в Тексас , представата ми е за скромна къщичка ,пустиня ,пясък , кактуси ,змии и да отглеждам животно примерно ... Да си имам един пикап и така ... :D Само не знам дали някоя ще би искала да живее там rofl :D
+ 1 и аз винаги съм искала такова :D