PDA

View Full Version : Moqta istoriq



melany12
09-29-2012, 20:32
az sum nepulnoletna a toi e pulnoleten,razlikata ni e dosta golqma v godinite .. pishem si ot dosta vreme ot polovin godina moje bi ... ne sme se vijdali na jivo poneje toi e mnogo daleche , vruzkata ni e virtualna,skype,telefoni i taka .. no i dvamata iskame da se vidim .. delqt ni mnogo km , no se nadqvame tva da se sluchi nqkoi den.Dori mislq che e na put da se sluchi i moje bi az shte pridpriema purvata krachka.Toi tvurdi che haresva samo men i ne krie nishto ot men,otnachalo az priznah purva chustvata si toi me otrqza sled koeto,nqkolko sedmici sled tva toi reshi da mi dade shans i do sega otnosheniqta ni sa dobre , karame se ponqkoga , po chesto az sum izbuhlivata ako toi ne mi e pisal nqkolko dni,ili s neshto drugo ako se e posheguval no se opravqme i toi mi kazva da ne se qdosvam.Tvurdi che ne e s men zaradi sexa,zashtoto ako beshe taka do sega da beshe postignal celta si,kazva che iska da se opoznaem napulno i da si imame doverie.Kazva che mnogo me jelae i bi iskal sled vreme dori da sum negova jena .. s nego si spodelqm vsichko , kakto i toi kak e minal denq ni i taka natatuk .. pritesnqva me tova che ne znam dali e napulno iskren s men,chudq se dali me luje,poneje e spal s dosta jeni no tvurdi che sichkite sa kurvi,i che teq v koito se e vlubval sa go naranqvali i mu e bilo mnogo tejko.. vaprosat mi e dali spored vas e zaradi sexa ili e seriozen s men .. ?? nadqvam se da mi kajete kakvo mislite?

NambyPamby
09-29-2012, 20:40
Оф. Да не сме врачки, бе?!
МислиМ си, че тва е поредната no-life-рска история и че трябва да си ограничиш виртуалните контакти и да вземеш да проимаш нормални социални такива в РЕАЛНИЯ живот.
Някъв чичо, сигурно на годините на баща ти, те е напъплил и ти омагьосва главицата малка, непорочна, невинна с фантасмагории и ти му се връзваш.
Спокойно. Ще доживееш тоя момент и приятел да си имаш, и да си споделяте как ви е минал деня, и секс да правите, и още куп забавни и интересни неща.
Не прави грешката да се поддаваш на педофилските изблици на поредния потен, мазен чичак, скитащ из интернет пространството, който търси заблудени агънца, които да отменят дясната му ръка в самотните нощи.

Sh@d0w
09-30-2012, 04:50
Пиши на кирилица.