PDA

View Full Version : Всичко да Продавалник



peti123
09-29-2012, 22:51
Здравейте , съжалявам ако има такава тема и правя нова. Аз лично напоследък забелязвам , че много хора започнаха да пазаруват от продавалник.сом , та дори и аз скоро си направих регистрация и поразгледах някой неща . Та целта на тази тема е примерно аз предлагам всички , който си е харесал нещо то този сайт , препоръчва някой абонат , дори има някакви оплаквания от някой да споделя тук . Надявам се да ви хареса темата и започвайте! :)

malka_sladkka
09-30-2012, 06:56
нямам оплаквания

kitty02
09-30-2012, 11:02
Никога не съм пазарувала там. Има хубави дрешки на ниски цени, но имам чувството или, че е захабена дрехата или е избеляла и просто не смея. :?

kalpazanka
09-30-2012, 11:38
^Има оферти за техника на добри цени /с транспортни дефекти, но поне гаранцията е една година/. Посуда също има на тънки цени, а и дори оригинални предложения за подарък. Страшно много лакове, козметика, четки.... абе, пари да има човек. :D

girl91
09-30-2012, 12:24
Аз имам регистрация там от 2008. Купувала съм и съм продавала доста неща. Не съм попадала на измамници до сега, въпреки че се навъдиха много такива в сайта. Продавалник има форум, в който се обсъждат некоректнте потребители.
Един съвет от мен за новорегистриралите се потребители - не натискайте "Оферирай" в обявата без да сте сигурни, че ще вземете дадения артикул или без да сте се разбрали с продавача (за пращане, плащане и т.н). Много често се случва някой да оферира моя обява без да ми е писал лично съобщение, след това като питам дали иска да вземе този артикул не получавам отговор. И друго - когато продавате някоя дреха например в описането слагайте няколко размера - дължина, широчина и т.н., за да е по-лесно на евентуалния купувач да разбере дали дадена дреха ще му стане ли не.
Много внимавайте да не останете излъгани. Понякога и аз съм изпращала някои неща без наложен платеж без предаварително изпратени пари, но хората насреща са се оказвали точни.

fizzyg
09-30-2012, 12:27
Дададада,страаааааааашно много козметика има! Първата ми работа е това като вляза в продавалника :Д
Често пазарувам и оплаквания нямам,но пак зависи от продавача,лъжци всякакви има.

titinkaa
09-30-2012, 18:04
Засега нямам оплаквания,пазарувам от там,има и много нови дрехи,обувки и т.н.,и предпочитам нещо ново да си купя вместо носено.Наскоро си купих кожено яке чисто ново и останах впечетлена като го получих,Много ми хареса,и си го нося с кеф.

evtini.sutieni
10-01-2012, 07:45
Сайта е много хубав. Имам регистрация там и продавам доста неща.

don't say anything.
10-01-2012, 17:05
Имам регистрация от известно време. Продадох доста неща, купих доста неща. Недоволна съм от доста потребители. Един оферира, каже, че иска дадения продукт и после не дава адрес, къде да си го изпратя т'ва? На главата? Попадала съм и на такива, които лъжат, примерно, в началото си бях поръчала четки за грим уж с естествен косъм, а т'ва беше като метла,точно все едно съм изскубнала метлата от вкъщи и съм набучила клечките на пръчка -.- Съобщенията са ми безброй и не мога да намеря точно кои потребители бяха тези, но ги има.. затова трябва да се внимава.

ManchesterUnitedLady
11-02-2012, 10:14
http://potrebitel784265.prodavalnik.com/ разгледайте - може да ви хареса нещо :)

lqlq89
11-02-2012, 10:56
Aз доста дрешки съм си взимала от там. От две мацки, нещата са им нови. Правят си бизнес в сайта, много съм доволна.

malka_sladkka
11-02-2012, 11:20
^ Много скъпарско го раздаваш :lol: Не знам кой ще си купи тия използвани неща на такива завишени цени :lol: Такава клавиатура си купих за 7 кинта, да не говорим, че има и цена за доставка :lol:

katetohita
11-02-2012, 18:50
http://prodavalnik.com/maratonki-puma-unlimited-hi-pp-i11380247

DragonLady
11-03-2012, 13:47
Имам регистрация там и като цяло съм доволна от сайта. Продавала съм, и съм купувала. Не съм имала проблеми с некоректни потребители ( въпреки, че съм имала 2ма 3ма офертират и офейкват, но нищо по-сериозно ), но съдейки по форума им, са се навъдили и доста измамници, както и такива продаващи меко казано боклуци! Така че внимавайте и оглеждайте добре, преди да поръчате.

ManchesterUnitedLady
11-03-2012, 15:59
:D хаха - смей се ти, но до сега съм продала много неща и хората винаги остават доволни. и кои са използваните скъпи неща, за които говориш, че нещо не разбрах? много хубаво, че си си купила клавиатура за 7 кинта, продавам нова клавиатура на половина от реалната й цена - не знам къде е проблемът?

fenkaaa
11-04-2012, 20:45
Имам регистрация там,взимала съм си няколко неща до сега,предимно дрехи,но винаги гледам когато пазарувам,да е чисто ново.