PDA

View Full Version : Биеш 4овек, защото го оби4аш--МОЛЯ !!!!



cryingbaby
09-30-2012, 08:22
Здравеите, искам да ви споделя отношението с моя приятел...
вси4ко в на4алото беше уникалнооо... аз сьм на 16,а той на 17..Постепено той по4на да си позволявя пове4е от нормалното ! Постепено по4на да ми забранява да носа кьси рокли.. леко прозиращи дрешки, да си слагам грим по рядко. Да не говора с мом4етата от моя клас. Не ми позволява да се вида с най-близката ми приятлка. Да го питам за всяко нещо като; Феибука, да се обезкосмявам кьдето и да е. Карам се с мойте родители..А сме заедно от 2 месеца с половина. По цял ден сме заедно, само се караме и ако го раздразна дори и малко си изяждам шамарите. Цялото ми тяло е в синки .. Писна ми!! Като си скараме той запо4ва винаги така-- Еее боклук,много си тьпа. Сега се 4ухме е му викам 4е ще у4а сама и той пак еее що си такьв боклук тапа4ка такава какво се разбрахме с тебе в4ера и аз еми да у4им заедно, но аз е сега по4вам за да може после да ходим някаде,а не да у4им..... и се разбрахме 4ас в който да излезнем и съм сигона 4е пак ще ме ударии !!

Питах го защо го прави и той каза, 4е ме оби4а и искал да бъда само негова.... А аз само се тормоза... А го оби4ам и нещо ме спира да кажа Край.
Как да постъпа?!!??!?!??!

DisappointedDreamer
09-30-2012, 08:29
Остави го.
Ти не го обичаш. Такъв човек не трябва да бъде обичан.

Colouring
09-30-2012, 08:34
Момиче, в ред ли си? Естествено, че ТРЯБВА да го оставиш и то още ДНЕС! Как може да издъриш на такъв тормоз? Даже трябва да се прибегне до по-строги мерки. Той не те обича! Не можеш да постъпваш така с човек, на който държиш и обичаш. Веднага прекрати всякаква връзка с него. Даже, като скъсвате, не отивай сама, защото със сигурност ще ти направи нещо.

jghgh
09-30-2012, 08:41
Надявам се не си трол...
Свържи се с родителите си и им сигнализирай за проблема. То е ясно, че настоящият ти е урод. Поне да направят нещо, баща ти хубаво да го ступа и така.
Няма да се повтарям с другите, но някак предполагам, че си от малко населено място или греша? Ако публично го унижиш някак, ще му излезе и име и пр., а все някой ще се застъпи за теб. Ако не родител, то някой по-здрав приятел.

Victory^.^
09-30-2012, 08:50
Такива уроди, които удрят жени не са мъже.. незнам кои чакаш момиче , предприеми мерки. Не можеш да обичаш някого, които те тормози по този начин.Стегни се и покажи кои е шефа и да не ти пука ..! :)

cryingbaby
09-30-2012, 08:55
Kakво то4но да му кажа ? Само4е по телефона ина4е ме е страх

Colouring
09-30-2012, 08:59
Не вярвам, че по телефона ще стане. Трябва да се видите очи в очи и да му кажеш всичко, но недей да ходиш сама. Нито с приятелка 50 килограма с мокри гащи. Отиди с някакъв възрастен, на когото имаш доверие. По-голям братовчед, примерно, ако не мислиш, че може да го направиш с родител. Казваш му, че искаш да прекратиш връзката си с него и това е. Няма какво да се обясняваш.

Добре, много ми е интересно, като си цялата в синини, вашите не са ли направили нещо по въпроса? Не е зима, че да се забулваш като ескимос, предполагам още носиш тениски/потници?

cryingbaby
09-30-2012, 09:08
видялиса но аз замазвам не6тата. Не мога да му го кажа в о4ите ще му се обада

NambyPamby
09-30-2012, 09:24
М., кой нормален човек може да тролва за нещо толкова сериозно?!

Кастрация и анални атаки доживот за такива изроди.
Това, което изпитваш към него, се нарича СТРАХ. А това няма нищо общо с любовта.

п.с. - мажи, мажи, стабилно мажи. нека вашите са в пълно неведение, че си обсебена от психопат.

Victory^.^
09-30-2012, 09:34
Ако бях на твое място мъка ми е за него . Мен баща ми никога не ми е посягал камоли някъв посарич.. неможе да те е страх от него, кой знаи каква мишка е ! Кажи му го в очите : Не искам да си имам работа с такива нещастници като тебе и тва е ! (адреналина ми се вдигна чак, такива като него не ги имам за никъв к*р) Да бара огнения меч на дракона и да мълчи :)

FuCKkK13
09-30-2012, 09:39
моля ? за 2 месеца си позволява такива неща,представи си след още 2-3.. какво ? няма да излизаш от вкъщи ли ? я се стегни ! .. веднага късай с него,че с всеки ден ще става по-зле..

chushkopek
09-30-2012, 10:30
Как да фък наричаш това връзка?

someonerandom
09-30-2012, 10:33
Тва твоето клони към Стокхолмски синдром,ебахти.Приеми нещата така-и да го обичаш,склонна ли си някой да се отнася така с теб?Склонна ли си,докато приятелките ти си споделят на коя кой е по-як,какви готини неща прави и колко е мил и романтичен,ти да можеш да покажеш основно синини?Късай с него,и после кажи на някой твой приятел/брат/братовчед,а ако трябва и на баща ти,да отиде и да му промени разположението на определени елементи от костната система,че да се осъзнае малко,пък и да не те занимава повече.Недей да очакваш да се промени-няма да стане.Той просто е олигофрен,характерът на човек не се променя.Ти ще си зле и ти ще страдаш,ако останеш с него.А щом някой те кара да се чувстваш зле и да страдаш,директно го зарязваш.

DarkTemplar
09-30-2012, 10:34
А така, влюбвайте се в някви селяци, позволявайте им да ви бият и тормозят, пък после казвайте "мъжете са еди кви си".

IseeDEADbodies
09-30-2012, 10:38
РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ

Аааа, не. Не мога повече. Ми явно е прав. Явно наистина си толкова тъпа, щом позволяваш такова поведение спрямо себе си. Прави си изводите ;)

Богиня
09-30-2012, 10:38
Arrivederci и прав му път, кво толкова се чудиш? :smt108

~The Smile~
09-30-2012, 10:39
Мм...то се знае,че вече сте скъсали. Гаджето ти да те удряя..Веднага го разкарай от себе си!

Anichkaxxwee
09-30-2012, 11:05
Бие те, убижда те, даже не ти позволява да излизаш с приятелки,
а ти все още излизаш с него ?!
Остави го!!
Как може да го търпиш ?

Anonyss
09-30-2012, 12:35
Да е*а и лайнаря му.. Момиче с цвете се бие! Зарязвай го!

Богиня
09-30-2012, 12:38
Къде са тези мъже като теб... :oops: :mrgreen:

Nam3less3
09-30-2012, 12:45
Малко ти е било, явно трябва още да те бие за да ти дойде акъла. Или просто не ти пречи това и ти харесва, тогава темата е безсмислена.

anonymous708973
09-30-2012, 12:53
Хвани един по-якичък приятел или някой, който владее бойно изкуство, отиваш при твоя и му казваш, че искаш да се разделите. Ако тръгне да прави нещо, бой.

embraceme
09-30-2012, 13:21
Ако уважаваш себе си ще го оставиш.Никой не заслужава да търпи такова отношение.Неговото не е любов...

Amore-Mio*
09-30-2012, 13:40
Зарежи го!
Ти капчица гордост и уважение нямаш ли си?

Sh@d0w
09-30-2012, 13:46
Ти да не си бавно развиваща?

Надявам се това да е трол тема, защоото ако авторката е сериозна, нямам думи. Или може би има мазохистични наклонности или самоуважение.

IseeDEADbodies
09-30-2012, 17:03
Да е*а и лайнаря му.. Момиче с цвете се бие! Зарязвай го!


А ако цветето е в саксия ? :lol: :lol:

shmatarok
09-30-2012, 17:09
А ако цветето е в саксия ? :lol: :lol:

:D :D

Много сте ми интересни такива момичета, как пък нямате капчица самоуважение - аз още при първата обида бих го зарязала, ако изобщо се излъжа да тръгна с такова нещо. Още днес го зарязвай, дадоха ти съвети по-горе какво да направиш. После пиши как е минало.

Wednesday666
09-30-2012, 17:09
Ти да не си бавно развиваща?

Надявам се това да е трол тема, защоото ако авторката е сериозна, нямам думи. Или може би има мазохистични наклонности или самоуважение.

Нда, същото.
Не знам от къде си се взела с тоя твоя, ама това е потенциален психопат.
Че и селяндур.
Ако имаш поне малко достойнство в кухата главица - ще му биеш шута.

shaunaa
09-30-2012, 17:37
Само нещата, които ти е казал да правиш без да го питаш или другите неща, които изобщо ти е забранил са прекалено дори и за женена двойка, а и на всичкото отгоре и те бие !!! Ако един човек те обича, той ще гледа да те прави щастлива, а не нещастна ;)) !!!!

Angelous
09-30-2012, 17:42
Зарежи го.
Това определено не е никаква любов. Не си губи времето с него. : )

HollyGolightly
09-30-2012, 19:11
Очевидно е прав да ти вика, че си тъпа, след като не можеш сама да се сетиш и ти трябва да питаш непознатите хора от форума какво трябва да правиш. И как може да казваш, че обичаш човек, който се гаври с теб по този начин, просто го зарязваш и толкова. Ако посмее да ти направи нещо звънкаш я на някой приятел я на баща ти и така, те такива дето удрят момичета са най-големите страхливци.

А Л И С А
09-30-2012, 20:55
Това не е обич, а желание за притежание. Дори да не те беше удрял, ти трябваше да прекратиш тази връзка още в момента, в който ти е забранил да излизаш с приятелката си. То бива, бива "любов", ама ти явно си яко заслепена. Имай повече уважение към самата себе си. Не позволявай да те тъпчат така. От такивабоклуци като тоя, бягай надалече.

fenkaaa
09-30-2012, 22:28
Ахахаха.2 месеца и вече му позволяваш да ти дава наклон на п*тката.Хахаха,тъпо парче,не се засягай,ама само това мога да ти кажа.

Niakoitam
10-01-2012, 08:43
Любов или страх. Страх или любов. По-добре да е страх,защото иначе не говори хич добре за теб.И не,не те обича той те има за предмет,който е длъжен да изпълнява всичките му прищевки и е яко заблуден тъпанар.Вие сте само от около два месеца заедно бе момиче.А на една година недай си Боже какво ли ще му хрумне на психпатската глава.Колкото и да обичаш някои не можеш да го задържиш в клетка и с вериги биейки го.Ти си взимай акъла в ръце и Дим да те няма. А между другото тоя в Зоологическата градина ли го намери или в някоя джунгла?

fucccclammmmmmmmm
10-01-2012, 18:52
Абе я моля ти се...тоя изрод не те заслужава, той не те обича не може да те бие да те обижда и тт.т.т.т.т..т.т.т пхпхп невъзможно той е пълен боклук просто зарязвай го тоя и не си трови живота има мнопго по добри

best_guest
10-01-2012, 19:15
Не съм чел дали са ти го написали другите, но решението на проблема ти е КРАЙЙЙЙ!!!

Hilary_
10-02-2012, 07:28
Друсаш ли се бе момиче? Какво ти става? Как можеш изобщо да питаш какво да правиш??
Зарязвай го тоя и иозбщо не се занимавай повече с него ..

titinkaa
10-02-2012, 09:55
Един шамар,ок,но да е шамар,когато е имало основателна причина,за да те удари,а не просто ей така от кеф да те бие.И как може да му позволяваш така да те бие,че чак синини да имаш?!Значи не те бие леко!Остави го,това не е обич.И вземи мерки да кажеш на някой по-голям какво става.Не виждаш ли,че насилието и убийствата са вече ежедневие.Много внимавай с него,особено ако знае къде живееш.

PyCoKoCkA93
10-02-2012, 14:31
Миличка,най-вероятно си поредната заблудена 13-годишна пикла,която не знае откъде изгрява слънцето и кое я сърби и кое я боли.А,ако не си,това говори още по-зле за теб.Като понатрупаш още житейски стаж и пораснеш на акъл,ще си дадеш равносметка,че твоите представи за любив и връзка към момента граничат с МАЗОХИЗЪМ...
Трябва ли подробно да ти обяснявам какво да правиш?Явно се налага.Теглиш му една майна по любезния начин по телефона и забравяш за него.Ако продължи да те предследва или да те заплашва физически,кажи на вашите и те ще измислят решение...Ехххх,може ли да имате такива изкривени представи за елементарни неща... :х