PDA

View Full Version : Баща ми ..



Never.Give.Up
09-30-2012, 09:36
Моята история наподобява много на сапунен сериал , но... Беше началото на лятото, докато един ден аз и сестра ми не открихме тайния дневник на баща ни. От там разбрахме , че той си има любовница от близо 8 години . А въпросната жена е кръстницата ни . Бях във шок... (наистина не мога да опиша как се чувствах) Решихме да го запазим в тайна , докато не изчакаме подходящия момент . Не можех да кажа да майка ми , защото ме беше страх от последствията и мечтата за идеално семейство щеше да бъде илюзия. Бях много объркана. Никой не би решил , че стават такива неща в семейството ми . След тази новина се промених , вече не бях същия лъчезарен и усмихнат човек. Болката се бе наместила в сърцето ми . Всеки ден мислех за това , как 8 години аз , сестра ми и майка ми сме били лъгани . Но днес ( 30.09.2012) събрах смелост и реших да постъпя като голям човек . Аз и сестра ми му казахме истината ( стоеше като стреснат и се опитваше да замаже положението) ЛЪЖЕШЕ ни в очите ! Казахме му , че сме прочели всичко , а той си измисляше хиляди оправдания ... Най-накрая останах безмълвна и се примирих с всичко . Той ни целуна по челата и ни каза , че ни обича най-много от всички Лошото беше , че си помислих, че болката ще изчезне и всичко ще е както преди , но съм грешала ... стана по-зле. Незнам какво да направя вече.
П.с извинявам се , ако има грешки .. но не можете и да си представите положението , в което съм :(

sweetycherry33
09-30-2012, 09:49
кажи на майка си

Never.Give.Up
09-30-2012, 09:53
притеснявам се да не и стане нещо след като разбере , защото е много емоционален човек и имаше и здравословни проблеми .. мисля ,че няма да го понесе

xoxi
09-30-2012, 09:55
Накарайте го сам да признае пред майка ви.
Не го пазете в тайна, така предавате доверието й и ставате част от неговите лъжи. Ако той не иска сам да си признае, направете го вие.
Те са големи хора, ще решат какво да правят.

Never.Give.Up
09-30-2012, 10:03
според мен решението е само едно (: все пак благодаря ви

А Л И С А
09-30-2012, 15:51
Съгласна съм, че трябва да говорите с него и да го убедите да каже сам на майка ви. Най-добре е тя да го чуе от него.

Богиня
09-30-2012, 16:30
Успех, мила! :smt056
Според мен не вие сте хората, които трябва да осведомят майка ви за постъпката на баща ви.
Той сам трябва да го направи. Ти вече си голяма и трябва да знаеш, че намеси ли се външен
човек в семейството, то вече е илюзия. По-добре не се залъгвайте. Помислете за майка си и
за това, че в момента тя е единствената лъгана...

Amore-Mio*
09-30-2012, 19:49
Наистина говори с майка си.
Поне аз така бих предпочела да постъпят децата ми с мен, отколкото да продължават лъжата на баща си. Глупаво е тя да живее с илюзията, че със съпруга си се обичат и така нататък.

sweetycherry33
10-01-2012, 19:37
Подкрепям всички по - горе.Какво стана?Казахте ли и` ?

kitty02
10-01-2012, 20:03
По-добре й кажи. Глупаво е да я лъжеш.