PDA

View Full Version : Рехабилитация или Моден дизайн ?



Despicable95
09-30-2012, 12:30
Здравейте! Все още се чудя какво да уча след 12 клас.
Много ще ми помогнете ако ме информирате малко повече. Ако познавате някого или вие самите искате нещо от тези неща моля да ми пишете на лично. Попринцип съм решила моден дизайн, но и рехабилитацията ми харесва, макар че от едното до другото има балкан разлика. А трябва да си избера, за да започна уроци по изобразително ако искам мода. Днес гледах университета в София- Нов български университет и съм много очарована от това което видях. Но никъде не пишеше или аз поне не намерих с какво се кандидатства. Имам страшно много въпроси също и към рехабилитацията. Моля ви, ако някой се интересува от тези неща и може да ми помогне нека да ми пише :)

anonymous708973
09-30-2012, 12:42
Че НБУ е хубав университет и може да предложи много, така е. Но изобщо не си разгледала сайта внимателно, защото начинът на кандидатстване е прост и съвсем ясно даден. Кандидатства се с ТОП - Тест по общообразователни предмети. 10 области по 10 въпроса, всеки носи една точка. Има уърдовски файл с указания какво трябва да научиш от всяка област/предмет плюс примерни тестове.

Despicable95
09-30-2012, 12:44
ухуу мерси заемам се да го прегледам сериозно ! :)

sexa_na_kompleksa
09-30-2012, 12:48
По-добре Мода, а НБУ е чудесен избор, аз уча там, ако имаш още въпроси за самия университет, може да ми пишеш на лично. : )

anonymous708973
09-30-2012, 16:15
УУу, казвай бързо каква специалност :)

sexa_na_kompleksa
10-01-2012, 07:50
УУу, казвай бързо каква специалност :)

Психология. : )