PDA

View Full Version : Лабрет



DasModel
09-30-2012, 15:05
Такаааа... Значи няколко дена мрънках на наште за пиърсинг на устната и имах някакъв напредък - майка ми ми позволи, НО баща ми не, та не. Не му харесвало как изглежда, пък сигурно не е виждал даже и измисля все едни, такива неоснователни причини ...ще кажеш той ще го носи.. Вариант е да го изправя пред свършен факт, но каза, че ако направя подобно нещо ще ми го махне О.О ... Чела съм, знам какви последици има, като цяло не съм решила от днеска за утре. Опитах се да му го обясня, но постоянно отмята темата и казва, че няма начин да ми позволи.
Разбира се, няма да се откажа ( "има ли желание - има и начин" ме мотивира :D ) и ви моля за съвет, как да го накарам да ми разреши (пф.. колко изтъркано звучи само :D)

whitenigga
09-30-2012, 20:34
"If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest, or some guy on tv telling you how to do your shit, then you deserve it."

-Frank Zappa

Това не значи YOLO, разбира се.
Аз си направих лабрета преди да ми дадат позволение. :)
Ще свикнат с това. Не виждам начин, по който да ти го махне.

DasModel
10-01-2012, 05:53
^ Мерси, това е един от любимите ми цитати. Но всъщност има начин - с бой. Наистина ме е страх да не удари мене или по-лошо - майка ми, защото ми е разрешила. ):

Angelous
10-01-2012, 05:59
Едва ли ще те набие, защото си си направила лабрет. Аз първо се продупчих, после се показах на майка ми, доста пищя как съм могла и ми каза до 2 месеца да го махна. Станаха три години откакто си го имам :lol:
Но по - добре все пак се опитай да ги убедиш, че иначе ще се изпокарате.

anonymous708973
10-03-2012, 06:38
А ти мислиш ли, че когато го махнеш, ще ти остане белег, което е грозно?
Сега ми кажи, че нямаш намерение да го махаш никога.

Angelous
10-03-2012, 06:42
^ Аз и сега си махам обицата. Много е малка дупката и почти не си личи.

psychopath
10-04-2012, 13:14
Няма вариант да го убедиш : )
ПС- аз много се кефя на лабрети...като цяло пиърсинг ме кефи, но за момичета!