PDA

View Full Version : Мнения за ГПЧЕ „Йоан Екзарх“



Sissy127
09-30-2012, 15:59
Здравейте! Някой ще ми даде ли мнение за ГПЧЕ „Йоан Екзарх“ - Варна, понеже след 7-ми клас искам да уча интензивно английски и като втори език да ми е френски. Някой, който учи там или има познати, да ми каже дали има качествено обучение, има ли реализация след него и дали има някакви униформи. Благодаря предварително!

black pearl
09-30-2012, 18:47
Ихуу..ее аз искам да уча там - един от вариантите ! :D ..Аз искам само ,че с немски и бтв много ясно ,че има униформи..Във всяка от езиковите има !.. Ама не са лоши..

notlike
09-30-2012, 19:26
Яко е, но трудно ще е френски втори език - рядко се избира. А за английски първа май са по-добре от нас, поне по резултатите съдя. А иначе е далеч по-добре да вземеш един немски за първи избор и английски за втори - английският език се учи някак, но немският почти невъзможно като втори избор - безсънните нощи са задължително условие, за да го владееш, а и Германия отваря повече врати. Въпрос на мнение.. аз съм с английски първи избор, обичам класа си, хората са супер готини, но просто ти казвам как стоят нещата :)

Sissy127
09-30-2012, 20:24
Еми за мен немският ще ми е ненужен понеже за в бъдеще ще се занимавам с моден или някакъв друг дизайн (рисуване) и френският мисля ще ми върши някаква работа. Та да разбирам, че гимназията е добър избор...

black pearl
10-01-2012, 10:25
Защо не влезеш в 4та с френски..? Там също не е лошо

Sissy127
10-01-2012, 12:51
Да, но английският ми трябва повече, а доколкото знам там е само испански и френски

black pearl
10-01-2012, 15:03
Във всяко училище задължително се изучава английски език.Просто там по интензивно се изучава френски/испански,така е и в останалите езикови освен ако не си с английски като 1ви,а като като втори примерно фе,не,ае,ие.. :)

Sissy127
10-02-2012, 03:59
Яко е, но трудно ще е френски втори език - рядко се избира. А за английски първа май са по-добре от нас, поне по резултатите съдя. А иначе е далеч по-добре да вземеш един немски за първи избор и английски за втори - английският език се учи някак, но немският почти невъзможно като втори избор - безсънните нощи са задължително условие, за да го владееш, а и Германия отваря повече врати. Въпрос на мнение.. аз съм с английски първи избор, обичам класа си, хората са супер готини, но просто ти казвам как стоят нещата :)

Как така ще е труден, доколкото знам и немският е труден. А учителите добре ли преподават?