PDA

View Full Version : Срам ме е



confused_hell
09-30-2012, 18:20
Ситуацията е дооста сложна, но ще се опитам да обесня... Такам значи имам някакви чувства към момиче от 12 клас.. Приятелски ли са или не, не съм наясно. Искам да се запознаем и там възниква проблема.. Всеки ден я виждам и тя все е с нейната приятелка.. Момичето е малко затоврено или нещо такова и ходи само с нея.. Излиза от стаята само, за да ходи до тоалетна или до стола.. Прибира се с метро както и аз и имах идея да се запознаем докато се прибира, обаче когато настъпи момента се намесва сремжливостта ми и аз просто се отказвам... Не мога и това си е.. нахъсвам се и когато тръгна край.. Имам я в приятели обаче тя почти не влиза, а и не знам дали когато се засечем на линия аз ще добия смелостта.. Кажете какво да правя убедете ме, че не трябва да ме е срам..

justmee19
09-30-2012, 18:29
Не трябва да те е срам! Наистина ще ти е по-лесно да се запознаете във фейсбук,за това,когато я видиш на линия пиши й,не се колебай! После ще ти бъде много-по лесно.

confused_hell
09-30-2012, 18:38
Ами, ако не се засечем до утре 13:30, когато започваме какво да правя искам утре да я заговоря примерно.. Какво мога да й кажа..

eminem213
09-30-2012, 18:48
засичаш я в метрото:
-ейй здрасти! ти си в моето у-ще нали?
-здрасти, да.
-...и каква паралелка си?
-биология и химия (пр мойта :D )
-супер! много интересно. Още малко ти остава. След това къде искаш да учиш?

... примерно! :D

confused_hell
09-30-2012, 19:10
засичаш я в метрото:
-ейй здрасти! ти си в моето у-ще нали?
-здрасти, да.
-...и каква паралелка си?
-биология и химия (пр мойта :D )
-супер! много интересно. Още малко ти остава. След това къде искаш да учиш?

... примерно! :D
Ма то е ясно, че е в мойто даскало засичаме се почти всеки ден в стола... Друг е въпроса дали ме е забелязала, но мисля че е .. Но мерси чакам и други..
Мислех примерно
-Здравей ти си *името* нали
-Да
-Аз съм *името* ( ако си бяхме писали можех да кажа писхаме си еди кога си ама)
-Ти си 12 клас нали и т.н. и т.н

Amore-Mio*
09-30-2012, 19:11
Не бива да те е срам.
Просто се запознай с нея, без да забъркваш симпатиите си. Просто така. Просто събери смелост и се запознай с нея. След това лека - полека ще се сближите. Просто трябва да махнеш тоя срам и всичко е 6.

Богиня
09-30-2012, 19:11
Мен, я се стягай! Да отиваш да го заговаряш това момиче, щото...:smt070
Кой знае каква секс богиня е. :D /е, богиня едва ли е, защото ние сме рядко срещани, ама.../
Нали знаеш?!-тихите води са най-дълбоки! ;-)

Кажи и нещо от сорта на ''искаш ли да правим маймунски секс?'' и само и гледай реакцията... :razz:

SHPAIdURmeN
09-30-2012, 19:14
^ :D Ще я забиеш тогава. :D

justmee19
09-30-2012, 19:18
Мен, я се стягай! Да отиваш да го заговаряш това момиче, щото...:smt070
Кой знае каква секс богиня е. :D /е, богиня едва ли е, защото ние сме рядко срещани, ама.../
Нали знаеш?!-тихите води са най-дълбоки! ;-)

Кажи и нещо от сорта на ''искаш ли да правим маймунски секс?'' и само и гледай реакцията... :razz:
:lol:

confused_hell
09-30-2012, 19:31
И сега да ви кажа за сложното в историйката.. Момиче съм... И такам това от страна на запознанството е добре, защото мисля,че ще е по-лесно да говоря с нея, понеже ако бях момче тя щеше да предположи, че имам накякви чувства още в началото.. Но ако наистина я харесвам по "онзи" начин ( за което още и аз не знам) тогава е МНОГООО сложно ..
Та за запознанствто добре, ама пак ми е трудно, защото тя не предполага, че имам чувства но аз знам и все нещо ме спира да се заговорим

Богиня
09-30-2012, 19:35
HOLY SHIT, GODDAMN!

Жива да не бяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяях!!! :razz: :razz: :razz:

Е, в този случай не и казвай нищо за маймунския секс!:!:

confused_hell
09-30-2012, 19:39
HOLY SHIT, GODDAMN!

Жива да не бяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяях!!! :razz: :razz: :razz:

Е, в този случай не и казвай нищо за маймунския секс!:!:
нямаше да го кажа при никви обстоятелства... аре стига са не ме третирайте като.. не знам и аз като кво... казах, че не съм сигурна ква е ситуацията... :Д не разбрах за кво беше това "Жива да не бяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяях!!!"

justmee19
09-30-2012, 19:44
HOLY SHIT, GODDAMN!

Жива да не бяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяях!!! :razz: :razz: :razz:

Е, в този случай не и казвай нищо за маймунския секс!:!:

хахаххаа :razz: :lol:

А до авторката: да беше казала още в началото,че си момиче,но все пак това не променя нещата много. Запознай се с нея.Когато започнете да общувате по-често ще разбереш дали ще те харесва като нещо повече от приятелка.

Богиня
09-30-2012, 19:45
Ами защото, примерно, когато решиш да споделяш, особено при тези обстоятелства, го правиш още в началото. Не когато си получила съвети... с обратна ориентация. /т.е. отправени към мъж/ ;-)

Нямам нищо против хомосексуалистите, но съвет не мога да ти дам. Сори!... :smt114

confused_hell
09-30-2012, 19:55
Добре де, прави сте ;д Съжелявам, но реших че ако го кажа още в началото няма да получа никакъв отговор.. Пък и относно репликите за запознанството,то няма голяма разлика дали си момиче или момче

Anonyss
09-30-2012, 19:57
Иха. Има ли емотиконка, при която чейнето ти пада?

Богиня
09-30-2012, 19:59
:smt118 :razz:

Anonyss
09-30-2012, 20:03
А сега се запознай с нея и й кажи, че не харесваш жени и да не се плаше и че не искаш нищо от нея камоли секс, камоли маймунски. Кажи и, че харесваш мъже, ама директно! Тя ще те подкрепи и ако нещо ти трепне в сърцето като например тъга, значи я харесваш като повече от приятел, а ако се замислиш за мъже и си представяш нещо спрямо тях, значи си падаш по мъже.

purplegrass
09-30-2012, 20:19
може да е би ;д ако трепне нещо и си представя :Д

Богиня
09-30-2012, 20:21
Кво да си представя? :smt108








...тройка? :razz:

purplegrass
09-30-2012, 20:26
ми "разни работи" :д важното е да си представя, защото принципно хомосексуалистите изобщо не могат да си представят секс с противоположниа пол..

embraceme
09-30-2012, 20:28
И сега да ви кажа за сложното в историйката.. Момиче съм...


С това трябваше да започнеш...

Doctor_Satan
09-30-2012, 21:19
Хей, здравейте приятели... Какво става в тази тема?


... Такам значи имам някакви чувства към момиче от 12 клас.. ..

И сега да ви кажа за сложното в историйката.. Момиче съм...
>"Момиче съм"
>"МОМИЧЕ СЪМ"
http://prikachi.com/images/693/5329693x.jpg

Какво по дяволите.....Не мерси.. Abandon thread!!!
http://prikachi.com/images/718/5329718F.gif

shmatarok
09-30-2012, 21:50
Иха. Има ли емотиконка, при която чейнето ти пада?

http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-shocked016.gif (http://www.freesmileys.org/smileys.php)

развръзката тук се оказа интересна... авторке, просто я заговори, няма смисъл да се срамуваш.

confused_hell
10-01-2012, 17:55
И такам днес беше поредния ден, в който не можах да се запозная.. Нямаше къде и кога, но дори и да имаше аз сигурно пак нямаше да събера смелост...Тъпото е, че в даскало имам чувството, че не ме забелязва. За разлика от нейната приятелка, която винаги, когато погледна ме гледа. Сякаш ме оценява и това допълнително ме стряска и ме спира. Пък и по тази причина си мисля, че ако се зпознаем нейната приятелка няма да ме хареса като човек.. Ох ;/

Богиня
10-01-2012, 19:34
Тъпото е, че в даскало имам чувството, че не ме забелязва.

Странно, ама и аз като че ли повече по момченца се заглеждам...#-o

confused_hell
10-02-2012, 19:14
Бe, къв ти е проблема не разбрах... Аз не говоря да ме заглежда, ами да ме види .. Да ме погледне.. Казах вече че всеки път като се обърна към нейната приятелка ме гледа обаче това момиче един път не видех да ме погледне..Ебаси искам съвет и всичко живо се обръща срещу мене.. После не сме били консервативни

Богиня
10-02-2012, 19:20
Мчи аз проблем не'ам.:smt031 Ама ти имаш! :D
Сърдиш се, не сърдиш, момичето явно не е хомо. Предлагам да вземем да го линчуваме... :smt012

purplegrass
10-02-2012, 19:44
Е, не може да кажеме дали е хомо или не ;д Запознай се и тва е

PyCoKoCkA93
10-02-2012, 19:46
Завържи приказка първо вв фейсбук,а след това и наживо.Така по-лесно ще преодолееш срамежливостта си.

♠Joker♠
10-02-2012, 19:54
Ситуацията е дооста сложна, но ще се опитам да обесня... Такам значи имам някакви чувства към момиче от 12 клас.. Приятелски ли са или не, не съм наясно. Искам да се запознаем и там възниква проблема.. Всеки ден я виждам и тя все е с нейната приятелка.. Момичето е малко затоврено или нещо такова и ходи само с нея.. Излиза от стаята само, за да ходи до тоалетна или до стола.. Прибира се с метро както и аз и имах идея да се запознаем докато се прибира, обаче когато настъпи момента се намесва сремжливостта ми и аз просто се отказвам... Не мога и това си е.. нахъсвам се и когато тръгна край.. Имам я в приятели обаче тя почти не влиза, а и не знам дали когато се засечем на линия аз ще добия смелостта.. Кажете какво да правя убедете ме, че не трябва да ме е срам..

Може ли да попитам, защо в профилът ти пише, че си момиче? :lol:

Богиня
10-02-2012, 20:00
Явно е, че не е. Досега да я беше загледала. :D
Пък знаеш ли... тази нейна приятелка нещо ми понамирисва. Да не би и тя да и е хвърлила око и да те приема като конкуренция... :razz:

Жокер, чети напред... такава се и оказа-момиче! :razz:

confused_hell
10-05-2012, 18:56
Ох,днеска бяхме заедно в съблекалните и тя не ме забеляза смисъл, толко ли не вижда че аз съм момичето,което тя прие в руския фейсбук.. Едва ли е хомо не е и би най-вероятно, а нейната прителка определено ме вижда, защото както казах винаги я засичам да ме поглежда..Ох ще умра нито знам какво чувствам, нито какво да правя.. Имам чувството че няма да й е приятно да се запознаем

valdesbg
10-05-2012, 20:21
Кажете какво да правя убедете ме, че не трябва да ме е срам..

Закъсал си я много яко, щом се налага някой да те УБЕЖДАВА да не те е срам.

Ситуацията е проста - отиваш до нея, независимо къде е, подаваш ръка и се представяш. Казвате си две-три думички, тръгваш си и на следващия ден съвсем небрежно я засичаш някъде и почвате да си говорите. По индиректно от това не мога да ти го направя.

И не, няма опция да си седиш на ушите и то да стане без твое участие.

Едит: Лесби? о.0

iwweto98
10-06-2012, 18:40
Щом си момиче, нещата са много по-лесни. :) Просто я заговори, няма да го приеме като някакъв знак, че я харесваш. :) Стискам палци :)