PDA

View Full Version : Как релаксирате? (Обща тема)



Anonyss
09-30-2012, 20:14
Дойде ред и на темата за релакса.. Бях си пуснал една (http://www.youtube.com/watch?v=Sgk4cIELMHg&feature=related) песничка и разтоварвах по някакъв начин. Тук всеки може да сподели как релаксира, дали вкъщи, дали навън, сред природата и навсякъде другаде.



Та първо аз да споделя.. тези дни ми е много напрегнато и с кеф бих си направил една разходка в гората с малцина приятели и да се излегна като бял човек на една полянка край няколко дървета. Иначе като нямам възможност в това гледам да отида в парк или някъде, където пак има природа, тишина и човек, който обичам :)

Вие сте на ред ;)

Amore-Mio*
09-30-2012, 20:41
В такива гадни ситуации и моменти сядам и се занимавам със себе си. Дали коса, прическа и така нататък, просто правя нещо полезно за самата мен. Разни дизайни на ноктите, оформянето им и така нататък. Доста често се случва да чета книги в напрегнати дни и така. Песните не ми действат особено. Също доста често, се релаксирам като прекарам времето с приятеля си.

Colouring
09-30-2012, 21:04
Най обичам да е студено навън, да грабна една книжка и одеалце и да се завия на леглото, като пия нещо горещо. Това е методът, по който релаксирам максималко.
Разбира се, гледане на филми, слушане на музика и т.н. също.
Сред природата също е много хубаво. На село, примерно, като се излегна вечер на двора под звездите и си мисля ли, мисля.. Ама това се случва веднъж на милион години. Там, ако изобщо отида през годината, ще е за 3-4 дена през лятото.

Nikolcheto24
09-30-2012, 21:57
Най-често музика или книги.Понякога също така излизам да се разходя по парка.

anonymous708973
10-01-2012, 17:25
По никакъв начин не мога да релаксирам, ако не ми е спокойно на душата.
Иначе всякакво седене на компа, гледане на филми и четене на книги е просто губене на време и отлагане на проблемите/задачите.

Daydreamer3
10-01-2012, 19:44
Най-често си пускам малко chillstep и релаксирам без да правя нищо друго.

DisappointedDreamer
10-01-2012, 19:50
четене на книги е просто губене на време

Аааа, недей така. Книгите могат да имат такъв положителен ефект върху настроението на всеки един от нас. + могат да те научат на нещо ново. НИКОГА не бих го нарекла губене на време. Отлагане на проблемите/задачите - да, в някои ситуации. Понякога се нуждаем от кратка почивка. Нуждаем се от място, на което ума може да почине, за да работи максимално рационално и обективно. Пък и когато нямаш задачки и проблеми за разрешаване, когато нямаш нищо друго за вършене, най-хубаво нещо на света е да се излегнеш някъде с хубава книжка в ръка.

kitty02
10-01-2012, 20:00
Гледам филм на лаптопа или се излежавам на дивана пред телевизора. :smt010

Богиня
10-01-2012, 23:02
Гриза си ноктите на краката... 8-)

Още един начин: обикалям всяка сладкарница, за която се сетя, докато не преям.
Понякога карам мотор, ама понеже нямам книжка, това се случва сравнително рядко. ;-)

SurfSky
10-02-2012, 06:18
Лежа,гледам филми и се изпружвам :D
Зимата обичам да стоя на прозореца с чаша кафе/чай и да гледам как снега вали :P

А Л И С А
10-02-2012, 07:45
Най обичам да е студено навън, да грабна една книжка и одеалце и да се завия на леглото, като пия нещо горещо. Това е методът, по който релаксирам максималко.

И аз най обичам така. Понякога започвам да подреждам, дори да няма нужда. Обичам да си разглеждам картичките, които са ми изпращани от близки хора, да си чета писма, които съм позабравила.

bloodyF
10-02-2012, 07:52
четене на книги е просто губене на време

http://25.media.tumblr.com/tumblr_ma5vdqthnb1qdyg71o1_1280.jpg


По темата , спя ,ям, гледам филми, чета книги и така по цял ден докато не ми мине мууда.
Или излизам с приятели да се разсея нещо.

AreYouNoob
10-02-2012, 20:19
яка тренировчица и след това да легна и да си пусна музика/филм :D

Rossita
10-03-2012, 13:22
Музика, книги, филми. Това е основното. Обичам се разхождам по плажа, много е приятно. А най-много обичам да спя. Стана ми нещо като хоби. :D

polssa
10-03-2012, 15:37
спя ммм

Anonyss
10-03-2012, 19:27
Хаха.. Понеже спортувам се сетих за един режим - Тренировка, Храна, Секс, Храна, Спане :D