PDA

View Full Version : Толкова я ценя,а тя мен - не ;(( !



shaunaa
10-01-2012, 18:07
Имам една приятелка, с която миналата година в 7-ми клас и още и от преди 7- ми клас бяхме неразделни в училище, бяхме като сестри, но за съжаление лятото губехме връзка, тъй като не сме от един и същ град. Когато кандидатствахме след 7-ми клас ни приеха в различни училища, защото нейния бал беше по нисък от моя почти с 3 единици. И от както разбрахме, че няма да сме заедно уж и на двете ни беше много мъчно, за да не се разделяме постоянно и предлагах да излизаме, но тя все си намираше някакви оправдания. Тя също ме канеше да идвам при нея, но то беше след като аз я канех и тя казваше, че на нея не и се идвало в моя град и ме караше да ходя при нея. Аз отказах, защото тогава имах работа, а пък и ми беше тъпо да ходя, защото един вид аз си го изпросих ;((
И сега като почнахме училище няма как да се виждаме, защото пътуваме с различни автобуси и пак аз й предложих да излезем и нали се бяхме уговорили само двете и в последния момент тя ми изтърси, че не може, защото била на рожден ден. Разбира се, аз не се разсърдих и й предложих за другата събота ( 6-ти ноември) и ся като я питах дали ще ходим и тя ме пита дали ще може да дойде и още едно момиче, с което сме добри приятелки и те са съседки. И като я питах защо и нея и тя вика, че не им оставало време да се виждат, а първо се уговорихме да излезем да двете и да се видим, защото с нея губим контакт и накрая тя кани и друго момиче, с което цяло лято бяха заедно и може да се виждат след училище или например събота след като се приберем, но не разбира се тя трябваше да я покани да излезе с нас. Не че не харесвам второто момиче, но просто аз исках да излезем и да се видим двете да си говорим, а пък то .... Много ми е гадно като не се сеща изобщо за мен. уж казва, че съм и била много близка, а пък накрая пише на другото момиче, че й била единствена приятелка, че й била като сестра и дори да е само във феисбук ми е гадно, че не сеща да напише и нещо такова за мен, след като ми казва колко добра фр съм й била !!!
Тя влезе в едно у-ще и там си намери нови приятели и много се радвам за нея,но откакто влезе там и се запозна с нови хора стана по-важна и спря още повече да й пука за мен, а на мен ми е толкова гадно, защото ми беше много близка и не искам да се отдалечим още и правя много, за да сме както преди, а тя нищо не прави по въпроса ;((( Нямаше на кой друг да кажа за това се обръщам към вас и ви моля за съвет, да ми кажете какво да правя с нея да я игнорирам ли както прави тя с мен ( забравих да кажа, че като й пиша тя се прави, че я няма и не ми пише а пък се вижда, че е на линия, защото си пише с други мои приятели ) . Много си я обичам и за това ми е много гадно ;((

Amore-Mio*
10-01-2012, 18:18
Приеми го - понякога се случват неща, които не искаме. В случая тя си е намерила приятели, с които може да излиза, да общува и така нататък. Глупаво е постоянно ти да предприемаш нещо, в един момент става някак нахално. Остави я. И направи като нея - сприятели се с други.

shaunaa
10-01-2012, 18:26
Аз се сприятелих с хората от моя клас, но тя ми е най-добрата приятелка и искам да сме заедно и така. Ако аз не я питам тя ще ме забравих, няма да ми пише, няма да ми предлага нищо и ще ми е супер гадно на мен, а пък много искам и на мен да спре да ми пука, както на нея ;(

Богиня
10-01-2012, 23:13
Е, нека спре да ти пука, като искаш... ;-)
Такива ''приятелки'' не струват. И аз съм се сблъсквала, и то с няколко.
В момента ги подминавам като крайпътни гари, не ме кефят нещо...

tori
10-02-2012, 16:51
:дд Ми бъди непукист. Опитала си по добрия начин, с добра воля. Като не иска, да си гледа работата. Толкова хора още те чакат, ти се занимаваш с една лигла дето никак не я е еня за тебе.