PDA

View Full Version : Въпрос за връзки (либовни) блабла



Ewok
10-02-2012, 07:36
По-скоро е за раздел любов предвид социалността на голяма част от кофата, но не желая там, така че ще разчитам на малкото с рл.

Та въпросът ми е:

Когато се запознавате с човек, който е потенциална забивка/гадже как предпочитате да вървят нещата, или как се получава при вас?
Първо се опознавате и виждате дали имате общи теми и дали се харесвате и вътрешно(?), или започвате да се сваляте, натискате и т.н. и опознаването върви наред с интимностите?

Надявам се, че сте ме разбрали :Д

StringTheoryPracticist
10-02-2012, 08:01
запознанство -> слага си ботушките -> еба я

Oy7ofCon7roL
10-02-2012, 08:18
От гледна точка на мъжете бих казал, че предпочитаме интимностите да вървят наравно с опознаването, ние не сме чак такива стратези като момичетата, първо да опознаваме човека и след това да се хвърляме в дълбокото.
Разбира се случвало ми се е да стане така, че първо съм се опознавал с момичето и след това сме преминавали към по-пикнантната част, но определено предпочитам едното да върви наравно с другото.
А иначе ако говорим само за натискане, целувки и т.н аз лично си имам една проста "философия" която следвам, когато вече съм си харесал някое момиче я каня да излезем, на края на срещата ако съм останал с добри впечатления я питам дали може една целувчица, ако ми отговори положително значи има втора среща и т.н ако ми отговори отрицателно или нещо вземе да увърта не си правя труда да я каня отново

Богиня
10-02-2012, 08:39
Когато е потенциална забивка, го оставям той да ме сваля, разбира се. Аз съм дама и никога не се хвърлям първа. ;-)
После следват джиджи-биджи нещата, но това е само за забивките.
Честно казано съм имала един сериозен приятел, с който нещата тръгнаха по далеч по-различен начин. Някак си успя да ме укроти, ама накрая нещо му се изплъзнах, та за това е вече бивш. :D

Wax
10-02-2012, 08:41
От гледна точка на мъжете бих казал, че предпочитаме интимностите да вървят наравно с опознаването, ние не сме чак такива стратези като момичетата, първо да опознаваме човека и след това да се хвърляме в дълбокото.
Разбира се случвало ми се е да стане така, че първо съм се опознавал с момичето и след това сме преминавали към по-пикнантната част, но определено предпочитам едното да върви наравно с другото.
А иначе ако говорим само за натискане, целувки и т.н аз лично си имам една проста "философия" която следвам, когато вече съм си харесал някое момиче я каня да излезем, на края на срещата ако съм останал с добри впечатления я питам дали може една целувчица, ако ми отговори положително значи има втора среща и т.н ако ми отговори отрицателно или нещо вземе да увърта не си правя труда да я каня отново

Доста описателно и от моя гледна точка.

Само да вметна че пак не може да се конкретизира. Понякога дори и да не ти отвърне с целувка/нещо подобно пак си струва втора среща, само заради предизвикателството да покориш срамежливката примерно.

Oy7ofCon7roL
10-02-2012, 08:55
Рабира се че не може да се конкретизира, аз прото казвам , че аз така си го правя, а иначе за така нареченото опознаване съм имал случаи, в които на първа среща съм правил секс и след това съм ходил 3 години с момичето, имал съм и случаи, в които уж сме се опознавали , но връзката ни е треала 2 седмици.... така че няма рецепта

БожиятАгнец
10-02-2012, 09:27
Най-лошият ми кошмар е да намеря някого, който ми допада вътрешно, имаме общи теми и т.н. - едва ли не "човекът за мен"....И да не ни вървят интимностите.
Пък да съм вложила време и енергия да го опознавам, и да съм смятала, че нещата вървят добре, и че има бъдеще в цялата работа.
Виж да ни вървят интимностите и да влагам много време в тях, пък той да не е "човекът за мен" по-ще го преживея. 8-)

Ама зависи какво точно търсиш, де. ('Щото т'ва, че има връзка не гарантира, че има любов.)

И все пак интимностите са важни - трябва да ги има паралелно и с опознаването (макар че и те са един вид такова).



За протокола: Предпочитам да ме изнасилят пред това да ме питат "Може ли да те целуна?" (особено в краят на срещата)

Oy7ofCon7roL
10-02-2012, 09:47
За протокола: Предпочитам да ме изнасилят пред това да ме питат "Може ли да те целуна?" (особено в краят на срещата)


Тва сигурно е за мен :cool:
Да "Може ли да те целуна?" звучи супер тъпо, особено ако го казваш сериозно, но ако е поднесено с шеговит тон и не да казваш "Може ли да те целуна?" а както казах " Може ли целувчица?" или само " Целувчица?" не звучи толко зле :cool:

Ewok
10-02-2012, 09:49
И мен са ме питали, смисъл, не точно така, но смисълът на въпроса беше същия. Не е толкова зле, колкото звучи :Д

Oy7ofCon7roL
10-02-2012, 09:52
Е ако е с някво сериозно изражение и точно с думите "Може ли да те целуна?" си е смешно :cool:

Ewok
10-02-2012, 09:54
и пак зависи от ситуацията
но е ако е някво нърдско, да, смешно е

БожиятАгнец
10-02-2012, 10:02
Тва сигурно е за мен :cool:
Да "Може ли да те целуна?" звучи супер тъпо, особено ако го казваш сериозно, но ако е поднесено с шеговит тон и не да казваш "Може ли да те целуна?" а както казах " Може ли целувчица?" или само " Целувчица?" не звучи толко зле :cool:

Аха...В пети клас беше мн вървежно. 8-)

Oy7ofCon7roL
10-02-2012, 10:07
:lol:

PainMonopoly
10-02-2012, 10:20
Когато се запознавате с човек, който е потенциална забивка/гадже как предпочитате да вървят нещата, или как се получава при вас?Ми то аз предпочитам да се налазим веднага, ама в действителност не става така. Срамежлив съм, а от мъжа се иска да прави първите стъпки. А за да ги правя, трябва да се отпусна много повече, отколкото съм отпуснат пред момиче с което току-що съм се запознал. А за да се отпусна, трябва да я познавам.

Затова докато изобщо се реша да скъся физическата дистанция, могат да минат 5-6-9-10 срещички и няколко километра хронология в скайп. Трябва да я приемам и да знам че тя ме приема. Очевидно е, че така никога няма да ми се случи нещо като секс на първа среща, но съм напълно ок с това. Разни хора, разни сексуални животи.

StringTheoryPracticist
10-02-2012, 18:30
Може ли да ви целуна?

ShtrudeL
10-02-2012, 18:35
започвате да се сваляте, натискате и т.н. и опознаването върви наред с интимностите

Защото намирам първия вариант за агонизиращ и за двете страни. НО не ми харесва и идеята всичко да става прекалено натрапчиво и сексуалността да е в повече от всичко останало.

ShtrudeL
10-02-2012, 18:38
Когато е потенциална забивка, го оставям той да ме сваля, разбира се. Аз съм дама и никога не се хвърлям първа. ;-)

апфУ



Не обичам думичката 'свалям/свалка'