PDA

View Full Version : Болна :(



nor4eto99
10-02-2012, 06:45
Здравейте, аз съм болна и съм 7-ми клас. Ако има хора на тая възраст и да не са на училище нека пишат, че ми е много тъпо, и ако може някой да ми помогне с един урок по математика :)

tori
10-02-2012, 08:46
Въпрос - защо точно 7ми клас? :дд Не ви разбирам логиките да се делите. "Да пишат само еди-коя-си-година" и така нататък. Тъпо е. :дд Иначе извинявам се за спама.

zlatko98
10-02-2012, 09:09
Въпрос - защо точно 7ми клас? :дд Не ви разбирам логиките да се делите. "Да пишат само еди-коя-си-година" и така нататък. Тъпо е. :дд Иначе извинявам се за спама.

+1

Amore-Mio*
10-02-2012, 09:35
Оползотвори това свободно време и ако не разбираш някакви си неща по някой предмет, седни и прочети. Надали си толкова болна, щом имаш достъп до интернет и това изобщо не ти е проблем.

slavi57
10-02-2012, 10:59
az moga vikat mi mitio 4ikiata mnogo me kefi si bia 4ikii nasekade praim achivmenti i imam spisuk kade da si udara 1 chikia ama nikoga ne sam udral dokato prepodavam uroci ako e u vas moga ti i belosam kilima kakto kajesh lateks si4ko

adito23
10-02-2012, 11:03
Имам точно същия проблем -7 клас съм, супер болна смисс кашлица, хрема, гърлобол ... И не ходя на училище.

mlakniwe
10-02-2012, 11:15
И аз съм болен, но не съм 7-ми клас-за къв урок по математика става въпрос?

nor4eto99
10-02-2012, 15:10
защо точно казах че съм 7-ми клас? защото искам да си общувам с хора на моята възраст и да ги питам ако са минали този урок дали са го схванали, но може и други да пишат, сори че така написах..Нека сме една нация и не се делим :D :D Става въпрос за формулата (а+b) на втора разбирам я, но не мога да решавам задачите :(( И не съм толкова болна, но като отидох в понеделник на даскало сички от класа ми кашляха и кихаха и си духаха носовете и навсякъде вируси вируси и вируси... Стана ми лошо 2-рия час и си тръгнах.. Сега по цял ден си свиря на йониката, рисувам и на компютъра... Адито23-И аз така-кашлям, носът, и гърлото страшно много ме боли... Всяка сутрин се събуждам ужасена, с запушен нос... Две нощи наред не съм спала като хората-събуждам се в 1 и повече не мога да заспя...

nor4eto99
10-02-2012, 15:12
И вече уроците по матем станаха два :D, Боледуващи искате ли утре да решаваме задачи по математика? :D

mlakniwe
10-02-2012, 15:24
математиката в 7-ми клас е елементарна, особено тия формулки за съкратено умножение
кое не можеш да решиш дай задачата да я видим

kitty02
10-02-2012, 15:36
Аз от болест разбирам да си с температура, на легло, да ти се повръща и т.н. А не хрема, кашлица .. - да, пак е болест, но е по-незначителна.

nor4eto99
10-02-2012, 15:49
Тази болест ако не се контролира може да се стигне до температура или болницата.. По принцип лявата ми сливица е по-голяма от дясната и когато нещо стане с гърлото ми едвам едвам преглъщам... И при всяко гълтане на слюнката ме боли и ме дращи... А да ви питам когато вземам дуомокс и исла минт мога ли да вземам трахизан? Ми задачите малко по-малко ги разбирам, утре като решавам се надявам някой да е на линия ако имам някакъв проблем :) щото съм сама вкъщи до 3-4

tori
10-02-2012, 16:44
:D Пия дуомокс, трахизан и витамин С едновременно. Не си пречат по никакъв начин. Едното е антибиотик, а другото - противовъзпалително хапче против гърлобол. Нямат какво да си пречат.
ПП: Някой от модераторите може да ни мръдне в кофата, че не сме съвсем за тук.

nor4eto99
10-03-2012, 03:48
Притеснява ме това исла минт и трахизан дали могат да се пият едновременно... И даа преместете ни в кофата, моля...:)

~The Smile~
10-03-2012, 15:01
Оползотвори това свободно време и ако не разбираш някакви си неща по някой предмет, седни и прочети. Надали си толкова болна, щом имаш достъп до интернет и това изобщо не ти е проблем.

+1111 И аз съм болна,ама само хрема и кашлям. Вече съм почти здрава. Миналия петък ,тази седмица- понеделник,вторник и сряда -днеска не бях на училище,ама учих по всички предмети ,четох уроци по математика,учих по химия за по-нататък и така. Използвах времето си и също така ужасно съжалявах,че не съм на училище... Ама тази вечер ще говоря с нашите да ме пуснат утре. Че вече пропуснах две входящи нива...а утре имаме още две!

~The Smile~
10-03-2012, 15:04
Имам точно същия проблем -7 клас съм, супер болна смисс кашлица, хрема, гърлобол ... И не ходя на училище.

+1

~The Smile~
10-03-2012, 15:05
защо точно казах че съм 7-ми клас? защото искам да си общувам с хора на моята възраст и да ги питам ако са минали този урок дали са го схванали, но може и други да пишат, сори че така написах..Нека сме една нация и не се делим :D :D Става въпрос за формулата (а+b) на втора разбирам я, но не мога да решавам задачите :(( И не съм толкова болна, но като отидох в понеделник на даскало сички от класа ми кашляха и кихаха и си духаха носовете и навсякъде вируси вируси и вируси... Стана ми лошо 2-рия час и си тръгнах.. Сега по цял ден си свиря на йониката, рисувам и на компютъра... Адито23-И аз така-кашлям, носът, и гърлото страшно много ме боли... Всяка сутрин се събуждам ужасена, с запушен нос... Две нощи наред не съм спала като хората-събуждам се в 1 и повече не мога да заспя...

Еммии,прочети си в учебника. То нали за туй са ни ги дали учебниците,като не схващаме нещо,да си погледнем урока!

~The Smile~
10-03-2012, 15:08
математиката в 7-ми клас е елементарна, особено тия формулки за съкратено умножение
кое не можеш да решиш дай задачата да я видим

+1111~~~ Та те са елементарни,че и забавни! :D ИИИИИ!!! Връщали са ни входните по математикаа....Имам пет! :D

nor4eto99
10-03-2012, 15:43
Нашите учебници малко са неразбираеми. И браво за петицата, Това е хубава оценка, и аз на входното по математика имах 5, И аз съм почти здрава, но имам влажна кашлица, питах тате дали ме пуска на училище, но той каза:остани си вкъщи, в училището ти има вирус, изчакай да оздравееш напълно

~The Smile~
10-03-2012, 16:09
Аха,ами добре. Я кажи твоя учебник на издателство Ахимед ли е?

~The Smile~
10-03-2012, 16:13
Е,добре щом като си ок,можеш да си вземеш учебника я по химия,я по биология ,я по английски и друг предмет и да си четеш уроците,а не на компа постоянно. :) Е,и аз съм на компа ,защото не ходя на училище,но отделям и цял следобед за уроци по каквото хвана :D ама утре със сигурност ще ми дадат да ида на у-щеее и сега трябва да си приготвя чантата :grin:

nor4eto99
10-03-2012, 19:19
Аз не съм на компа постоянно, днес съм учила по литература география математика и си писах и натрупаните домашни :)