PDA

View Full Version : Безплатни приложения за Андроид



magicfairy
10-02-2012, 18:25
Здравейте, имам samsung galaxy ace s5830 le fleur и съм си изтеглила куп безплатни приложения, но много се чудя дали са безплатни дори когато не прихващам Интернет, или тогава си се плащат. Не знам, всеки ми казва различно.

AreYouNoob
10-02-2012, 20:05
ако на приложението му е нужно интернет да работи ше те пита, че му трябва и за да продължиш ще трябва да включиш мобилния интернет или Wi-Fi

magicfairy
10-02-2012, 20:11
Ами за Facebook i Messenger ми дава такива съобщения, но при другите например речници и такива, не, значи са безплатни? Както и Viber? Не искам просто пак да се набутвам, вече платих доста голяма сметка заради невнимание.

Nam3less3
10-02-2012, 20:22
Всички тия са безплатни, платени са тия, за които трябва да платиш с банкова карта за да ги изтеглиш.
Доста за да работят както трябва(или въобще за да работят) искат интернет, примерно skype, viber и такива без нет нищо не правят, а речниците може и да са offline(т.е. като търсиш дума да не я търси в нета, ами да има изтеглени всички думи и значенията им в паметта на телефона, за да не ползва нет).
Ако си в Wi-Fi е безплатно, ако ползваш мобилен интернет може да ти натрупа сметка, спри мобилния интернет примерно като задържиш бутона за изключване и там има опция.

magicfairy
10-02-2012, 20:30
Ясно, мерси многооо :))))