PDA

View Full Version : Относно надървяването.



alonens
10-02-2012, 21:04
Здравейте, искам да попитам дали се притеснявате, изпитвате неудобство ако го надървите пред учители, родители, ученици, приятели и тн. защото аз имам този проблем, смисъл доста ми е притеснено ако го надървя пред хора, това е нещо лично и го смятам за не-морално и смисъл точно това не е много добре за мен че така става всеки път.

Богиня
10-02-2012, 21:13
Каква е причината да го надървиш пред родителите си, извинявай... :D Друга работа нямаш ли? :D

alonens
10-02-2012, 21:27
Е смисъл аз доста често го надървявам преди това и просто не мисля че трябва да изчаквам да ми спадне или да го прикривам това, няма смисъл да се притеснявам според мен, но когато погледна че е забелязано доста притеснено и смутено се чувствам.

Богиня
10-02-2012, 21:33
Ами носи табелка, на която пише ''не ме зяпай, ве!''... :D

Внимавай само къде ще я закачиш... :razz:

Amore-Mio*
10-03-2012, 06:18
Момиче съм, ама един приятел беше обяснявал, че веднъж му било станало по време на час и се е почувствал някакво странно и неудобно. И изчакал да спадне и така нататък. Пък тъкмо тогава, са го карали да излезе на дъската да обяснява нещо. А той *не, госпожо. Не мога, не искаш*. ;d

Foxa^
10-03-2012, 07:24
Нещото , което жените никога няма да разберат. Какво чувстваме когато стане паламарката ^

Богиня
10-03-2012, 08:54
:D

GiveMeLove
10-03-2012, 08:55
А така.. Дръж малкия войник готов за "Големия Ден"!! :D

Daydreamer3
10-03-2012, 20:03
Каква е причината да го надървиш пред родителите си, извинявай... :D Друга работа нямаш ли? :D
В другия живот,когато си момче,ще разбереш каква е причината за една случайна ерекция..
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/20986609.jpg/

someonerandom
10-04-2012, 21:25
На всеки му се случва,в началото на пубертета най-често.Няма какво да направиш.С времето става ясно,че щеш не щеш,понякога се получава-леко неудобно е,ти се опитваш да го прикриеш,а околните се правят на слепи(а най-добре изобщо да не усещат)-няма какво да се направи.А междувременно можеш просто да го прикриваш възможно най-добре.Като за начало ходи с дънки,вместо с анцуг,за да не стърчи толкова.Когато ти стане,пробвай,вместо да ти е насочен надолу в крачола,да го наместиш по-хоризонтално/нагоре-първо,че там всички видове панталони са по-стегнати заради близостта на ластика,и второ,че отчасти се прикрива под тениската/ризата/блузата/каквото там носиш.