PDA

View Full Version : участвате ли?



ekaterina_kokushkina
10-03-2012, 10:53
много ме интересува дали участвате в някакви кампании, инициативи, ходили ли сте на протест или нещо от този тип. Моля ви, споделете кое от всички, на каква тема е било, от къде сте разбрали за събитието и т.н. После ще ви кажа защо

Богиня
10-03-2012, 11:15
Преди месец-два. Участвах в благотворителна кампания, не в България, в Полша, защото лятото ми се наложи да работя там. Събираха се пари за лечение на болно от левкемия дете.
Разбрах за събитието от баща ми, който през това време си беше тук, във Варна. Той, пък, разбрал от Интернет и така.
Участвала съм и в други, но общо взето не се занимавам много-много. Тежко ми е, особено, когато каузата е благотворителна. Изпитвам болката на хората и го изживявам с тях.
Що?

ekaterina_kokushkina
10-03-2012, 11:43
благодаря ти :) чакам още поне 2-ма да споделят - да, не, защо. тогава ще кажа и аз. готино е, мисля, че ще одобрите идеята

s3nsual
10-03-2012, 19:49
До момента не съм участвала в никакви инициативи. Смятам да участвам в тази http://www.domnakinoto.com/students/index.php?page=news&id=278 , защото ми грабна окото и мисля , че ще бъде интересно.

paradosou
10-03-2012, 23:29
Не знам дали се брои, но имам твърдото намерение при първа възможност да стана доброволец в БЧК. :)
Иначе преди няколко месеца участвах в проект, който беше свързан с подпомагащи инициативи, ама не мога да кажа с чиста съвест, че наистина съм вложила много. Имах си стабилно желание, обаче с течение на времето организацията доста западна, промениха се и някои от основните идеи и като цяло замисълът придоби друго измерение, което в края на краищата ме накара да спра да се занимавам.
Тепърва ми предстои да се включвам в подобни неща. ))

ekaterina_kokushkina
10-05-2012, 13:25
пиша една статия за форумите и като я приключа, ще ви пратя линк да видите как е станала :) още един много важен въпрос - как преценявате дали хората, които пишат във форумите са откровени?

xPafx
10-05-2012, 21:18
че закво им е да лъжат? смисъл, никой не ги познава, пред непознати е най-лесно да си откровен.

ekaterina_kokushkina
11-05-2012, 09:53
статията вече е написана, можете да я видите тук: http://ngobg.info/bg/messages/6102.html :)