PDA

View Full Version : Дренаж



Sp0t
10-03-2012, 11:13
Здравейте...
Март месец си счупих крака и ходих да ме оперират... Няма да изпадам в подробности, но след като излязох от упойка забелязах, че имам дренаж излизащ от крака. Утре ще ходя да ме оперират пак, за да ми махнат телчетата от крака и искам да ви питам дали според вас ще ми слагат дренаж отново ? Това вадене на тази тръбичка беше най - болезненото и гадно нещо в живота ми и не изгарям от желание да го усетя отново... Вие как мислите по въпроса :?

darkPaladin
10-03-2012, 17:03
Здравейте...
Март месец си счупих крака и ходих да ме оперират... Няма да изпадам в подробности, но след като излязох от упойка забелязах, че имам дренаж излизащ от крака. Утре ще ходя да ме оперират пак, за да ми махнат телчетата от крака и искам да ви питам дали според вас ще ми слагат дренаж отново ? Това вадене на тази тръбичка беше най - болезненото и гадно нещо в живота ми и не изгарям от желание да го усетя отново... Вие как мислите по въпроса :?

ако се наложи преценява се на място
но не мисля че ще се наложи вече мястото би трябвало да е зарастнало и да не секретира
но без да се види раната не може да се каже в хирургията това се прави на място

аз лично не съм слагал дренаж при втората операция

bilqnavod
10-05-2012, 11:26
Все още не сме дипломирани доктори. За съжаление да отидеш в болница не е като да идеш в сладкарница.

georgi12
10-05-2012, 13:08
Стискам ти палци да мине всичко .Недей да мислиш за каквото и да било .Човек с волята си може да се излекува , може и да се разболее.

dPa3HuTeJl
11-03-2012, 17:31
http://www.memecenter.com/fun/869304/y-u-no