PDA

View Full Version : Една не збъдната мечта със момиче!!



manton
10-03-2012, 11:27
Здравейте, аз се казвам божидар чакъров едно нормално момче, което обича едно нормално момиче, което се казва Вероника Димитрова аз съм на 19 а тя е на 18 аз живея във Стара Загора, а тя е от София запознахме се съвсем на майтап в един сайт даде ми скайпа си писахме си около месец след това си даде номера и всичко почна от тогава тя започна да ме обича силно и да не може да живей без мен също така бях и аз лудо просто ЛУДО влюбен в нея след това почнахме да се обичаме връзката мина 1 година 2 години 3 години и обичта не спря аз бях първия скойто дори е правила секс просто бяхмее невероятна двойка със много мечти исках да живея с нея да бъда с нея да е със мен след като навърши 18! Но тази година преди да навърши 18 почнаха караниците всеки ден всеки ден след това пожелах за миг да не е със мен, но след това осазнах грешката си и се извиних обещах и че ще се променя и го направих бях доста различен обичлив все ендо сега я срещам както преди, но след 2 седмици така тя също беше добра с мен, но след това след тия 2 седмици обажда ми се вечерта към 11 чеса и ми казва, че иска да ме скъса че неможело аз да се променя, че неможело аз да съм с нея след това и казах че я обичам безумно много молих я просто бях направо побъркан след всичко което и казах тя не пожела отново да е с мен казва ми че нямало как да дойде при мен защото аз ако я зарежа никой няма да я погледне след това от техните и заради това... Аз мисля че има друг в живота и затова дори след като я молих супер много тя не пожела да се върне ;( отиде си с думите че ме обича, но неможела да бъде с мен.. аз знам ако обичам някой няма какда не желая да бъда с него, но тя го направи и всичко сасипа мечти,любов,сърцето ми и всичко взе със нея направо съм разбит искам да се оженя за да забравя всичко сърцето ми плаче всеки час и минута обичам я и така нашите мечти заминаха и сега съм пепел!!! Моля да пишат хора който ме разбират без майтапи и смешки разбете ме като хора... какво да направя от този момент? как мислите вие.

sexa_na_kompleksa
10-03-2012, 11:33
Сигурно не иска да е с теб, защото си неграмотен...

Дай й малко време и ще си проличи дали те обича...

TheBeliever
10-03-2012, 11:34
Мисля, че е срамно на 19 години да пишеш толкова неграмотно, било то и във форум.

Колкото до другото - ти си очаквал тя да се пренесе да живее при теб ли? На 18 години? Нормално е да се е шашнала. Още повече ако си настоявал.

И каква е тая глупост "искам да се оженя, за да забравя"?

klimatronik
10-03-2012, 11:35
Ми ,ако направиш справка ще осъзнаеш ,че наистина много малко хора са успели с първата голяма любов на живота си да заживеят заедно
Така че търси си друга
Иначе цял живот ще страдаш в лоши спомени докато съдбата евентуално не се смели над теб и след 20 години да се срещнете отново, за което не те съветвам да разчиташ на това

klimatronik
10-03-2012, 11:41
но щом те обича, не бързай, може да си промени казаното

manton
10-03-2012, 11:43
Хора мога да пиша! Не съм неграмотен и така на татък.. Просто съм съкрушен, че след всичко, което и направих тя ме изостави 4 години минаха от живота ми със нея... 4 години на любов и мечти звъня и не вдига! Затваря телефона, или го изключва обичам я, но не иска да ме разбера да ли има друг или се страхува да дойде при мен... Аз я искам защото знае, че при мен няма да има проблеми, но я страх, че ако я оставя ще остане сама на улицата, никой няма да я погледне от самейството и.. Какво да направя? :(:(;(

А Л И С А
10-03-2012, 11:57
Съвсем естествено е момичето да се страхува да не бъде изоставено. Та тя е само на 18. Животът е пред нея. Не съм сигурна, че на 18 ще иска да се омъжва. Не е правилно да изискваш от нея да си зареже родители и приятели, за да дойде да живее при теб, където ще разчита само и единствено на теб. Мисля си, че все още може да те обича и да няма друг в живота й, но просто да не е готова да направи тази крачка. Не я притискай да прави подобен избор! Мога само да те посъветвам да се опиташ да се свържеш с нея и да си поговорите за бъдещите ви намерения. Постави се на нейно място и подходи с разбиране. Ако тя все още има чувства към теб, ще се върне, но не очаквай да се задомите на по 20 години.

П.П.: Нищо лично, но граматиката и правописът наистина ти куцат.

manton
10-03-2012, 12:00
Обесних и че ще и дам време може да не идва при мен да си учи и така, но тя просто не иска 4 годишна връзка просто заеба със лек замах как да постъпя да спра ли да я търся или да продължа все още?

tigity
10-03-2012, 12:04
мисля,че имаш правописна грешка в заглавието :)

klimatronik
10-03-2012, 12:08
СПРЕТЕ да разделяте хората по грамотност!
Като няма добър правопис не означава ,че е лош човек!

Naive
10-03-2012, 12:43
ех, как си мечтая да се научите да не правите елементарни правописни грешки...

PyCoKoCkA93
10-03-2012, 15:26
И на мен неграмотността ми е като трън в очите,но това не е решаващият критерий за деление.Авторе,освен откровен разговор относно бъдещите ви планове,не виждам друг вариант.Опитай се да си осигуриш такъв,но след известно време.Изчакай около седмица и тогава я потърси с тази нагласа...Успех ти желая,предполагам как се чувстваш и в известна степен знам какво е и затова ти предлагам и този вариант.Не съм чела много-много предишните коментари,така че може и да се припокривам с някого.

Amore-Mio*
10-03-2012, 18:02
Напълно възможно е да те обича, но по една или друга причина, да не желае да е с теб. Първото нещо, което ми дойде наум, бе че ти е загубила доверието след ония думи, които си изрекъл. /Визирам, че за момент не си желал да бъдеш с нея и ми се струва, че сте сложили някакъв край/. Не знам. Но в случая каквото и да направиш, няма как да промениш нещата .Тя не иска - приеми факта и продължи напред.

marilyn
10-03-2012, 19:31
Сигурно не иска да е с теб, защото си неграмотен...




Ако е така, бих я разбрлала... ще ме е срам от неграмотно гадже.

Малко си краен.. на 18-19 сте, а ти много на сериозно си взел всичко.. карай малко по-леко.

А Л И С А
10-04-2012, 06:48
До някъде разбирам защо авторът взема нещата на сериозно. Четири години не са малко време, но по никакъв начин не мисля, че сте дорасли за брак. За това дали е захвърлила връзката ви с лека ръка, не знам, може би трябва да се поставиш на нейно място. Все пак ти я познаваш по-добре от нас и можеш да прецениш дали връзката ви е била достатъчно важна за нея.
Как се е държала с теб преди да ти каже, че иска да се разделите? Кога сте се видели за последно? Възможно ли е родителите й да са повлияли на решението й да се раздели с теб? И може би най-важното, ти самият вярваш ли, че би те изоставила заради друг, след като четири години всичко е споделяла с теб?

BrainlessROCKBABY
10-04-2012, 14:11
Плаче ми се от вида на заглавието.

FuckedUp
10-04-2012, 18:12
Хора мога да пиша! Не съм неграмотен и така на татък.. Просто съм съкрушен.

Напълно съм склонен да ти повярвам. Напълно.

manton
10-04-2012, 20:13
Явно никога няма да се върне при мен.. Дори всичко, което и казах тя не се трогна не ме обича! Или просто се прави на такава за да забрави за мен.. Не знам с какво я нараних толкова явно, никой не може да ми помогне с мой та болка съжелявам за всичко него заслужавам просто !!! ;(;(;(;(

vas4e3to0
10-05-2012, 12:01
Аз съм на мнение, че просто вече не иска да сте заедно. А ти погледни напред и си живей живота, имаш още много да живееш, а още от 19 годишен мислиш за женене и то с момиче, което още не знае какво иска от живота (не че ти знаеш). Така се е получило просто, забрави миналото. Да, 4 години трудно се забравят, но пък не е невъзможно да продължиш живота си. Ако тя е искала да бъде с теб, е щяла да бъде. Не вярвам родителите ѝ 4 години да са съгласни с връзката ви и изведнъж да вземат друго решение, тъй че съм почти сигурна, че проблемът не е в тях.