PDA

View Full Version : Студентски живот - Почасова работа



SirTrYaLot
10-03-2012, 17:58
Първо се извинявам, ако това е грешния раздел.

Първи курс студент съм в ЛТУ София и искам да си уплътня времето, тъй като учебните ми занятия приключват в 17:00, искам да си намеря и някаква работа, за 4-5 часа, по това време на деня, а съм много скаран, тъй като досега съм имал късмет и съм си намирал работа без търсене.

Предложете ми как да търся, къде да търся, в интернет пo сайтове с обяви ли, да се разхождам някъде ли, какво?

Дайте ми някакъв съвет.

Благодаря.

pifiella
10-03-2012, 18:15
jobs.bg и си избираш категория "почасова работа" или нещо подобно беше...

mal4oty
10-03-2012, 19:33
Поне аз не открих в jobs.bg раздел почасова работа.Ще сложиш ли линк ако намериш :).

pifiella
10-04-2012, 10:33
То не е точно почасова,кликате на Дистанционна и на отметката Подходяща за студенти...
http://www.jobs.bg/index.php?tab=telework

SirTrYaLot
10-19-2012, 18:20
Добре.. мерси, но въобще не знам какво да правя в jobs.bg, предложете нещо друго.

Трябва ми нещо или от 18:00 до 22:00 всеки ден, или цял ден Петък-Събота-Неделя, къде да търся???

Chacho
10-19-2012, 18:54
В кенефа, пич, преди да пуснеш водата.

Вземи се ориентирай в тоя сайт. На фона на работните задължения е смешно нещо такова да те спъне. Има си временна/сезонна, има си непълен работен ден, има си подходяща за студенти, както и град, категория. Всеки ден пускат обяви за промоутъри, кол центрове. Понякога търсят хора за модератори на и-нет сайтове, продавачи, преводачи, офис асистенти, помощници за домакинска работа, сервитьори и измежду всичките оферти може да си намериш нещо за теб. Точно в jobs ти се спестява половината труд, щото просто тряа да напишеш автобиография (CV), да си качиш една свестна снимка и да почваш да подаваш.


Ебати, все едно ние трябва да ти намерим работа. Ако съм работодател и ти видя нагласата, дори цяло интервю няма да провеждам, камо ли да те наема.

SirTrYaLot
10-19-2012, 19:06
А КАКВА НАГЛАСА ДА ИМАМ, КАТО ДОСЕГА НЕ МИ СЕ Е НАЛАГАЛО ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТОВА БЕ!?

ЗНАНИЯТА ДА НЕ МИ ПАДАТ ОТ НЕБЕТО БЕ КРЕТЕН!?

Ти научен ли си се родил да те питам, а?!

Защо винаги и навсякъде трябва да има някой задник като тебе да скапва настроението на хората бе?! Не можа ли нормално да го напишеш, вместо да си изсереш лайната в поста, що не ги изсра в кенефа, дето ми казваш да търся, а!?

На тебе все едно никой не ти е показал, сам си седнал и си се оправил, ДОБРЕ, браво на тебе, радвам се, но аз така не мога.

Не ми се е налагало досега да си търся работа и НЕ ЗНАМ какво как и къде, затова по-толерантно, моля!

Chacho
10-19-2012, 19:31
Точно в момента и на мен ми се налага да търся и съм на същото дередже. Само дето не хленча. Заблуждавай си се там, че не пада отговорността на теб сам да се справяш и бълвай змии и гущери. Все по-рядко ще ти се подава ръка. Преди години хората са работели от 16 годишни. Като не ти падат знанията от небето, потруди се да ги придобиеш.

SirTrYaLot
10-19-2012, 19:32
Хубаво, прав си, мерси все пак.

Извинявам се, че изригнах.

п.с И аз съм работил от 16 годишен, но досега не ми се е налагало да търся.

Just.a.Man
10-20-2012, 14:46
Има работа за всеки, но се иска да си настоятелен и постоянен. И аз съм студент редовно и аз работя. Намерих си 8 часова работа, 5 дни в седмицата, но не защото съм търсил такава, а защото изкарах късмет. Работата се оказа по 2-3 ч. на ден 2-3 дена в седмицата, а ти плащат като за 8 и за всеки ден. Идеята ми е търси всякаква работа, отивай на интервюта, ако не ти хареса бягай, ако бива оставаш, пробваш и продължаваш. Все някога ще попаднеш на точната работа за теб.
А само да ти кажа, че много по-трудно е да си намериш свястна работа от колкото самата работа. Така, че общо взето ако ще и от 10 годишен да си работил все едно нищо не си направил. Тея всички ги знаем, работих в на тати и мама фирмата.

roserose
11-28-2012, 12:36
Здравейте,
работя в един сайт, който в момента набира потребители от млади и артистични хора, които говорят английски. Работата се състои в това да имат минимум 10 свободни часа на седмица в рамките на два месеца, които да прекарат пред уеб камерата си в къщи. Интересуваме се от интересни, харизматични хора. Понеже сайта е нов тези часове прекарани в сайта като както ги наричаме ние Starz, ще бъдат заплатени по 4 евро на час. Моля тези които проявяват интерес да ме намерят на скайп за повече информация и интервю.: dianhristova. Мерси