PDA

View Full Version : Домашен любимец - Родвайлер



Anonyss
10-03-2012, 19:30
Таа.. Понеже на един приятел кучката му е разгонена и ще бъде оплодена, се чудя дали да си взема родвайлерче.. Ужасно много ми се иска, но пък и всеки с недостатъците си.. Кучето иска двор, а аз съм в апартамент. Имам и някои въпроси.. Мирише ли, ако се къпе редовно, колко г/д яде, ще ми е проблем ли да си го отгледам вкъщи? Имам време да го изкарвам и т.н., просто съм влюбен в това куче и искам да го дресирам добре.

Anonyss
10-06-2012, 09:56
?

heartshapedbox
10-08-2012, 13:17
Не е куче за апартамент, трябва си му дворче, даже и малко.

Nakadah
10-09-2012, 08:29
Това не е домашен любимец а полудял цвяр. Без двор няма как да стане работата освен ако не си садист/ентусиаст...

Djenka
10-10-2012, 23:05
Аз гледам кокер в апартамент, но не е от дивите (английски), а е американски. Не знам дали трябва да е диво или не, но като отидем на разходка бърза да се прибере :D, а когато отидем на село дивее без да спира и спи после по цели дни... Но кокер няма нищо общо с роТвайлер, въпреки че според мен ако го водиш всеки ден да тича в парка и да играе с други кучета, няма да е проблем. Също мисля, че породата няма такова значение, като това как го възпитаваш. Има всякакви кучета, с най-различни характери, често не отговарят на стандартите.