PDA

View Full Version : Спешно ми трябва най-елементарен съвет



be.mine.forever
10-04-2012, 13:14
Здравейте! Не съм напълно сигурна дали темата е точно за този раздел, съжалявам ако не е. Въпросът ми е: налагало ли ви се е да лъжите родителите си, че ще спите в приятел/ка, за да отидете на купон? Ако да, как точно ви се получи? След ден-два има купон, на който искам да отида, но родителите ми не ми дават, а ако кажа, че ще спя в приятелка, те задължително ще се обадят на нейните родители, за да са сигурни къде отивам, какво правя и т. н. Та, трябва ми съвет, но бързо, защото ще ми трябва и време, за да ги навия! Благодаря на всички, които отделиха време. :*

А Л И С А
10-04-2012, 13:59
Не ги лъжи, ще разберат така или иначе. Спести си неприятностите и послушай родителите си.

She...
10-04-2012, 18:28
Лъжата никога не е решение,а и е много вероятно да те хванат :)

someonerandom
10-04-2012, 21:30
Няма да ти се получи.Даже и да имаш достатъчно заслужаваща доверие приятелка с достатъчно пекани родители,цялата схема пропада в секундата,когато звъннат на тях и поискат да те дадат за малко на телефона или обратното.Няма как цяла вечер да си го магазина примерно.И след това ще изпуснеш още мнооого купони 8-)

anonymous708973
10-05-2012, 05:51
Дай телефона на приятел с по-дълбок глас, който да се представи за бащата на приятелката ти.
Сериозно ли не се сещате :д

prettymonster
10-05-2012, 10:54
Не ги лъжи . Купоните няма да избягат :)

Juliett.
10-05-2012, 11:08
Аз правя така .. казвам им че ще спя в най-добрата ми приятелка и като каже,че ще се обади кажи така "майка й каза,,че тя ще се обади да те информира,защото е на работа и е заета" и така майка ти като чака чака .. накрая кажи,че майка и е казала,че няма възможност да звънне и да не се притеснява... Просто е .. а на колко си ?

gugenceto2
10-08-2012, 18:25
На лъжата краката са къси. Рано или късно ще разбере. По - добре не ходи. Купони има колкото си искаш. За мен по - важно е майка ми да ми има доверие, а не да го изгубя заради някакво евтино забавление :) Нали знаеш... гради се с години.

bloodyF
10-08-2012, 21:12
много спрели хора, ей :Д
казваш на някоя приятелка да звънне на майка ти, под предтекст, че е лелята на приятелката, защото техните са в командировка/на вила етц
надали ще звънят вашите после на техните да ги питат ''абе ти, аджеба, къде беше на 11''

heartshapedbox
10-08-2012, 22:29
Кажи им, че на приятелката техните ги няма и те е помолила да и правиш компания вечерта-да гледате филми и да си лакирате ноктите примерно :Д

strawberry88
10-09-2012, 12:27
На колко си?

Lucho
10-09-2012, 20:27
Ти Малкълм не си ли гледал/а?

Nakadah
10-10-2012, 07:26
Докато си на 12 ще се пребираш в 8:00ПМ и няма да стъпваш близко до алкохол. Излъжи ги и виж как веднага след даскало се пребираш във вас без електроника и никакво излизане на вънка... Така ли искаш да прекараш следващите 5-8 години?

mrankoniiii
10-18-2012, 18:28
Явно ти нямат доверие или все още си малка

Amore-Mio*
10-19-2012, 06:26
Лъгала съм ги и до ден днешен не са разбрали, за щастие.
Знаеха, че ще спя в едно момиче, с което бяхме близки. Родителите на един добър приятел говориха с моите родители, уж говорят родителите на момчето и ме пуснаха.
Надявам се и да не разберат, какво съм направила и така нататък. Ама от тогава мина доста време. Почти 10 месеца.

draid
10-19-2012, 11:11
Ахаа, ти си ги питала за купона, те не са ти дали и сега изведнъж отиваш при приятелка. И понеже родителите ти са се родили на 40, няма да сгреят схемата... не знам защо се мислите за по хитри от родителите си ...

От такива теми си проличава какви деца сте.

И се научете как да искате нещо от тях.

ACrimeNovelist
10-19-2012, 17:17
Говори с родителите си и разбери защо не те пускат на съответния купон. Покажи им, че разбираш проблема и ако можеш ги убеди да те пуснат. Така никога повече няма да ти се налага да ги лъжеш.

godfather33
10-20-2012, 13:49
На купони... че за какво толкова са ви притрябвали, не мога да си го обясня, аз глупака, вече три години? Да се напивате като свине ли?

До ситуацията: губиш ако лъжеш. Аз лъжа майка ми и баща ми за какво ли не и сега, едва на 17 вече съжалявам за това, че ги лъжа. Най-малкото ми нямат доверие, а аз като нямам никой друг освен семейството си и дори, когато те самите не ми вярват, просто не можеш да си представиш каква болка е.
Все едно има една далечна планета, на която трябва да стоиш сам за вечни времена, защото си скапан лъжец.

Така че, по-добре говори с тях, хем да разбереш защо не те пускат, хем няма да трябва да се криеш.