PDA

View Full Version : косми по ръцете и краката



vantarator
10-04-2012, 15:32
Здравейте! Момче на 14 години съм и преди около година пробвах да си бръсна краката и ръцете с машинка за брада (които приличат на машинка за подстригване) . Вече космите са доста по-гъсти, но са руси и не се забелязват. На слънце обаче изглеждат страшно много. Какво да правя? Да продължа ли да се бръсна и как, или просто да ги оставя? Благодаря предварително!!

Богиня
10-04-2012, 15:47
Именно затова се препоръчва мъжете да не се обезкосмяват.
Иди да ти направят маска с кол, за да се поразредят малко и после възмъжей!

Runaway11
10-04-2012, 16:55
Да и е по-добре да остане като горила и да не се бръсне?! Просто или продължавай или ходи на кола маска...поне малко ще ти се разредят и ще изтънеят и няма да се налага постоянно да го правиш - 1-2 мъти в месеца примерно за момче е достатъчно според мен особено ако са руси и повече даже ;д

shaunaa
10-04-2012, 17:01
Не ми се прави нова тема аз това ще пиша тук, защото е г-д свързана с тая тема. Как да си изруся космите на ръцете с кислородна вода ?

Богиня
10-04-2012, 17:19
Да и е по-добре да остане като горила и да не се бръсне?! Просто или продължавай или ходи на кола маска...поне малко ще ти се разредят и ще изтънеят и няма да се налага постоянно да го правиш - 1-2 мъти в месеца примерно за момче е достатъчно според мен особено ако са руси и повече даже ;д

Не като горила, а като мъж. ;)

ChubbyBunny
10-04-2012, 17:39
Може косматите да не я кефят.