PDA

View Full Version : Секс с учител



twilight_fangirl_92
10-05-2012, 11:49
Твърдо съм решила преди да завърша да изчукам поне един учител. Мисля че е готино - ще има с какво да се хваля после, щото повечето ми съученички примерно се кефят на плочките дето има тоя по физическо, ама не им стиска да му се пуснат щото аз съм си говорила с тях, че искам да го чукам, а те ми викат че съм луда.
Както и дае въпросът ми е следния - ако правя секс с някой учител могат ли да ме осъдят за това? Не съм запозната с законите и искам съвет. едно е да си направя кефа, но не искам да ме вкарат в затвора...

youonlyliveonce
10-05-2012, 11:52
Ама недей си прави кефа, че ще те вкарат в пандиза :D Ебете се, ама после той ще остане без работа, щото ще излезе все едно те е изнасилил ;)

naksdy
10-05-2012, 12:08
Всичко е позволено, стига да не те хванат :D
Иначе мисля че ти би се разминала с порицание, но той ще си загуби работата... Не знам, не съм сигурна. За това който каквото прави да си мълчи http://lakernation.com/forums/public/style_emoticons/default/shh.gif

jghgh
10-05-2012, 12:23
трол и то очевиден

autumn_eyes
10-05-2012, 13:02
GTFO трол
http://media.tumblr.com/tumblr_m7ey1aQBij1qkwc5r.gif

OutlawGirl
10-05-2012, 13:19
Твърдо съм решила преди да завърша да изчукам поне един учител. Мисля че е готино - ще има с какво да се хваля после, щото повечето ми съученички примерно се кефят на плочките дето има тоя по физическо, ама не им стиска да му се пуснат щото аз съм си говорила с тях, че искам да го чукам, а те ми викат че съм луда.
Както и дае въпросът ми е следния - ако правя секс с някой учител могат ли да ме осъдят за това? Не съм запозната с законите и искам съвет. едно е да си направя кефа, но не искам да ме вкарат в затвора...

Действай. Снимайте се и го пусни във форума.

Ivaaaaa
10-05-2012, 13:34
пхахахах :D възможно е напълно може и да не е трол, и нашият даскал се праска с ученички

ShtrudeL
10-05-2012, 13:47
Действай. Снимайте се и го пусни във форума.

Силно се надявам да се шегуваш.
Ако не, ще циментираш още повече мнението ми за теб.

xXxPETYAxXx
10-05-2012, 13:55
Ахахаха, абе най-вероятно си трол, ама имаше в една гимназия един даскал по физическо, който "жънеше успех" сред момичешкия волейболен отбор. Накрая резултата беше, че забремени едната от отбра, притиснаха ги да се оженят(директорката го заплашила, че иначе ще го уволни) и вместо него да го уволнят момичето го изключиха или мина на индивидуална форма не знам :D Но едва ли ще се случи така в училище с директор, който не е идиот!

OutlawGirl
10-05-2012, 13:55
Силно се надявам да се шегуваш.
Ако не, ще циментираш още повече мнението ми за теб.

АЗ?! Да се шегувам?!

twilight_fangirl_92
10-05-2012, 14:21
Всеки път когато видите нещо по-разкрепостено ли решавате, че става дума за тролене? Зададох съвсем нормален въпрос, получих няколко нормални отговора благодаря за което. И не - няма да се снимам, патила съм си от това

jghgh
10-05-2012, 14:55
Успешен трол -> http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/514967-%D0%A1%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0-%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D0%B8-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B0-%D1%81-%D0%BF%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8A%D0%BA
Чети и се учи как се троли, така че никой да не те разбира и да запалиш фитила.
Сега колкото и да те е яд, че не ти се получи ... какво да направим. Не може да натрупаш толкова неща, предизвикващи омраза (или поне пренебрежение), като Здрач, женска фенщина и перверзност и да очакваш, че никой няма да се досети за провокацията. Сериозно, gtfo :D Засрами се и се научи да тролиш.

Canis_Dirus
10-05-2012, 14:58
http://i.imgur.com/FCt0c.gif
http://www.youtube.com/watch?v=UBWlUJjRVJs

don't say anything.
10-05-2012, 14:59
ще има с какво да се хваля после, щото повечето ми съученички примерно се кефят на плочките дето има тоя по физическо, ама не им стиска да му се пуснат щото аз съм си говорила с тях, че искам да го чукам, а те ми викат че съм луда.

double facepalm
нямаш ли с какви знания да се похвалиш, тръгнала с ебане с учител да се хвали..
Божееее, защо?!?!?!

Navy
10-05-2012, 15:34
double facepalm
нямаш ли с какви знания да се похвалиш, тръгнала с ебане с учител да се хвали..
Божееее, защо?!?!?!

Ее много сте ограничени. Сигурно и е тръпка на момичето, ако човека изглежда добре що да не се изпраскат?

Обаче моят съвет е ако си 12 клас изчакай да завършиш и тогава се изпомпайте, иначе можеш да му докараш бели.

Ако не ти пука особено, действай. Поне после ще можеш да го изнудиш за 6 много лесно.

don't say anything.
10-05-2012, 17:55
Ее много сте ограничени. Сигурно и е тръпка на момичето, ако човека изглежда добре що да не се изпраскат?

Защо ли? Защото първо, че учителят трябва да е луд, за да се навие да рискува работата си заради една вечер чукане. Второ, защото е неприемливо и некоректно, авторката гледа прекалено много филми. Както казах в предния ми пост, защо няма такова желание да се хвали със знания, с качества, а е решила да се хвали с това, че се е чукала с учител? Това е жалко и смешно. Сякаш го пише шестокласничка.

morrison70
10-05-2012, 18:01
Ако си под 18 него ще уволнят и ще го осъдят, а ако си пълнолетна само ще го уволнят.

machoka
10-05-2012, 18:10
абе не се научихте как да разпознавате тролове.