PDA

View Full Version : Руса коса !



stephaniie
10-05-2012, 12:32
Здравейте!! Искам да попитам за мнение ...
Първо - сега съм в 12 клас.
И така .. в 5 за 6 клас се боядисах руса,след това в 8 за 9 клас се боядисах тъмно кестенява.
Обаче в 10 клас пак ми хрумна да се направя руса, направих се, но малко трудно, тъй като уцелих много некадърни фризьорки... Опитваха се да ме правят какво ли не и точно заради тях косата ми се изтощи напълно ...
Както и да е, преди около 5 месеца пак се потъмних.
Разликата е, че първия път косата ми беше много хубава, а втория път много изтощена.
И сега, косата ми е горе долу добре.
Работата е там, че изведнъж ,много напълнях и погрознях и започнах да не се харесвам с тъмна коса.
Чудя се дали да не отида пак на фризьор и да се направя отново руса ( за пореден, но последен път ), макар че се притеснявам какво ще се случи с косата ми ... или да изчакам напълно да се възстанови, да опада всякакъв цвят и да излезне само моята си коса, моя цвят и тогава чак да се боядисам, преди бала ...

Помогнете ми да реша :((
Ако може и да кажете ако сте опитвали някакви методи за регенериране на косата.

malka_sladkka
10-05-2012, 14:10
Ами може би трябва да се консултираш с фризьор дали косата ти е достатъчно здрава, за да стане отново руса. Сега какъв е цвят е разбрах, че е тъмна, ама черна ли, кафява ли? Ако полагаш нужните грижи косата ти ще бъде хубава, но ако сега не се харесваш, не мисля, че като станеш руса ще се харесваш. Това е вътрешно усещане :)

TheBeliever
10-05-2012, 14:24
Русата коса няма да ти свали излишните килограми.

И няма такова нещо като "ще се направя руса за последен път". За да изглежда добре русото, трябва да се поддържа редовно.

IvyLoo
10-05-2012, 17:36
^ много точно казано
Не мога да знам кой цвят ти подхожда повече, но според мен не я боядисвай руса отново. Както казаха над мен, русата коса иска добра поддръжка, а имам усещането, че не си много запозната как да се грижиш за нея. Може да я боядисаш в естествения ти цвят и да я оставиш да расте.

marilyn
10-05-2012, 17:48
Ако се направиш пак руса много ще се изтощи косата ти, а в 12ти клас сигурно искаш да изглеждаш добре на бала. Както и да изглежда косата ти, ако си "надебеляла и погрозняла" само с едната прекрасна коса няма да се оправи положението.

strawberry88
10-05-2012, 18:53
Русата коса няма да ти свали излишните килограми.

И няма такова нещо като "ще се направя руса за последен път". За да изглежда добре русото, трябва да се поддържа редовно.

Да!
Според мен не се боядисвай.Много изстощава косата.Бъди си с естествена.;)

stephaniie
10-31-2012, 07:56
Боядисах се червена хихи. Бих казала, че много ми ходи .. Не колкото русото, но все пак повече се харесвам отколкото с естествения си цвят.
Ако искате може да заключвате темата. Извинявам се, че я пуснах ( бях малко депресирана относно старият си цвят на косата ) хихи ...

dream1707
10-31-2012, 08:35
Ох, защо всички се боядисвате червени бе ;х .. ебати модата

bilqnavod
10-31-2012, 14:21
Ох, защо всички се боядисвате червени бе ;х .. ебати модата

+1 :?

dryndryn
10-31-2012, 17:24
^ Извинете, но няма милиони цветове за коса, та всеки да е с различен цвят. Всеки както се харесва.

strawberry88
10-31-2012, 19:26
Ох, защо всички се боядисвате червени бе ;х .. ебати модата

+ 1 :? На много малко хора им отива според мен. :D

FuCKkK13
10-31-2012, 19:30
^ Извинете, но няма милиони цветове за коса, та всеки да е с различен цвят. Всеки както се харесва.

всъщност има много много нюанси

ALetterFromTheSky
11-01-2012, 05:06
Накрая ще почна да повръщам като видя червенокоси... По-добре да беше някво шоколадово, медно, знам ли-за мен лично червеното е адски противно като цвят -дреха, коса, всичко червено ме отвращава, но ти си решаваш

dream1707
11-01-2012, 07:23
То хубаво няма милиони различни цветове... ама ще кажете, че всички се водите от няква тенденция човек.... Първо беше всички да са перхидролово руси, почна да ми се гади като видя такива по пътя, после всички станаха чернокоси... след това минаха на кестеняво, сега всички са червенокоси ... Абе проявете малко оригиналност бе хора

JoLLiE92
11-01-2012, 14:19
И като си напълняла и погрозняла айде да се изрусим? Това си е точно зов за внимание. Ако си пълна и грозна е .. не е окей, но се случва, няма да ти обръщат анти-внимание, но ако си пълна и грозна И РУСА , повярвай , все някой ще ти се подиграва.

j_adore2
11-01-2012, 17:33
Ако се боядисаш руса няма да се разхубавиш и отслабнеш. По - добре не си пипай косата, ами се ориентирай към фитнеса.

stephaniie
11-06-2012, 07:46
Хора искам само да кажа, че не се водя по модата ...
Винаги съм искала да съм червенокоса, но съм нямала смелост да се боядисам и сега ми се отдаде такава възможност ... + това цвета ми не е точно червен а по скоро лилав с червени оттенъци ... http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/254742_518305478196923_1277886091_n.jpg
Ето снимка, но не се вижда много добре ...
Не обичам да се водя по модата, както прави почти всеки ... Навсякъде из града минават едни и същи момичета ...


^ Извинете, но няма милиони цветове за коса, та всеки да е с различен цвят. Всеки както се харесва.

Благодаря за мнението :*
Какъв друг цвят мога да се боядисам освен червено .. Може да има много нюанси, но не мисля, че всички изглеждат добре ... русо, кестеняво, червено и черно ... Това са !!

JoLLiE92
11-10-2012, 08:07
Аз мисля, че имаш много хубаво лице и ти отива тъмния цвят. И не ми изглеждаш пълна, въпреки че снимката не е в цял ръст. Русо не мисля, че ще ти отива, а като видя русо пълно момиче (не говоря за теб, защото не ми изглеждаш пълна поне на мен) като видя такава ВИНАГИ се сещам за мис пиги. Винаги. И почти всяка лелка след като роди и не може да смъкне килограмите се изрусява. Не го прави. По-добре ако мислиш, че си пълна, признай си проблема, научи как да се обличаш за тялото си, освен това може да промениш режима на хранене и да ходиш на някакви тренировки за отслабване.

Hayashi
11-10-2012, 09:32
Значи вие като не харесвате червено и цвета става автоматично грозен? Ебати стереотипите.
На мен ми се повръща като видя боядисани в медно, защото на 90% им стои УЖАСНО, ама това не прави цвета грозен.
И не мога да разбера какво си бутате личното мнение там където не са ви го искали.

Иначе и аз мисля, че този цвят ти отива. С тъмна коса според мен ще изглеждаш по-добре.

stephaniie
06-12-2013, 20:28
Малко късно, но отново съм руса.
Може да заключвате темата ;d

Hayashi
06-12-2013, 20:58
Покажи дееее! :D

kalpazanka
06-12-2013, 21:14
Заключвам.