PDA

View Full Version : Много гадно



alonens
10-05-2012, 14:13
.

youonlyliveonce
10-05-2012, 14:40
Не можеш да се концентрираш ли ...Т'ва е мноо гадно. И на мене ми се случваше до миналата година. НО започнах да си внушавам, че обичам всички предмети, че ми е адски инересно, учех както трябва и добрите оценки ме подбутваха да продължавам. Не обръщах внимание, когато някой ми шушукаше по време на час или когато ми пращаха бележки. Не се разсейвай! Мисли само за учене, т'ва му е майката....

Doctor_Satan
10-05-2012, 15:26
Здравейте, от няколко дни, на училище се чувствам някак странно, не мога да се концентрирам, сякаш ми спира действието на мозъчните вещества, и дори се разплаках днес, стана ми адски гадно и ме освободиха преди един час, за последните часове, моля за някаква подкрепа и съвет, имам хидроцефалия.
Оооо Гошко, здравей, и тук ли се подвизаваш вече?

Колко е малък света деба...

alonens
10-05-2012, 18:24
.

Doctor_Satan
10-05-2012, 19:05
Хахаха помня те, същия откачен болен индивид си. Само като видях аватара ти и че си от Карнобат на 17 години и веднага се сетих. Доколкото си спомням се казваш Георги Стойчев.Ти си онова побъркано псевдо-националсоциалистче, дето се подвизаваше преди време в нацистките среди на vbox7. Стана модератор в добра НС група и започна да гониш достойни нацита от групата, само защото те разобличиха какъв си малък, болен, комплексиран плъх. Другите неща дето си ги писал,направо ме е срам да ги пиша. И дето аз лично те разобличих като лъжец - дето викаше че си на 25 от Пловдив...Смешник си ти ей, и такъв ще си останеш....
След vbox7 си спомням, че се премести във фейсбук, и там направи голям сейр, даже имаше група срещу теб :D. Сега гледам си се принесъл тук, и възнамеряваш отново да търсиш съжалението на хората и да се правиш на интересен, а след това да почнеш да псуваш....Само и само за да задоволяваш каквито там извратени нужди имаш. Сега яд ли те е че и тук прикритието ти се провали, жалък чифут педалски?
http://prikachi.com/images/908/5341908g.gif

По темата: Самоубий се !

youonlyliveonce
10-06-2012, 05:46
Какво бе? сатанист... мърша такава скапанааааа

я не обиждай бе ;х

Red21
10-06-2012, 11:39
Начукайте си го всички bye.

someonerandom
10-06-2012, 12:56
Хахаха помня те, същия откачен болен индивид си. Само като видях аватара ти и че си от Карнобат на 17 години и веднага се сетих. Доколкото си спомням се казваш Георги Стойчев.Ти си онова побъркано псевдо-националсоциалистче, дето се подвизаваше преди време в нацистките среди на vbox7. Стана модератор в добра НС група и започна да гониш достойни нацита от групата, само защото те разобличиха какъв си малък, болен, комплексиран плъх. Другите неща дето си ги писал,направо ме е срам да ги пиша. И дето аз лично те разобличих като лъжец - дето викаше че си на 25 от Пловдив...Смешник си ти ей, и такъв ще си останеш....
След vbox7 си спомням, че се премести във фейсбук, и там направи голям сейр, даже имаше група срещу теб :D. Сега гледам си се принесъл тук, и възнамеряваш отново да търсиш съжалението на хората и да се правиш на интересен, а след това да почнеш да псуваш....Само и само за да задоволяваш каквито там извратени нужди имаш. Сега яд ли те е че и тук прикритието ти се провали, жалък чифут педалски?
http://prikachi.com/images/908/5341908g.gif

По темата: Самоубий се !
...dafuq o.O

Doctor_Satan
10-06-2012, 13:33
...dafuq o.O

Истина е всичко това. Не го ли виждаш какъв му е аватара . Има се за някакъв нацист. И си го спомням от времето, когато и аз бях наци.Беше ми писал някаквии простотии по скайп. Изобщо не му се връзвайте, тоя е буквално психично болен, а явно живота го е притиснал яко, и постоянно търси къде да си излива душевните мизерии.
При интерес, ще пусна и какво сме си писали с тоя преди 1-2 години.

alonens
10-06-2012, 13:51
.

Doctor_Satan
10-06-2012, 17:33
.
Само това ли ще кажеш?

alonens
10-06-2012, 17:39
само това мога да кажа че си лош елемент, а такива елементи трябва да бъдат унищожавани, при всяка възможност, тъпа свиня такава.

Doctor_Satan
10-06-2012, 18:52
Оооо аз съм лош елемент? Нали знаеш че такива като тебе в Третия Райх са били изтребвани, а ти като последовател на тази идеология как изобщо живееш с тази мисъл? Ти си слабохарактерен ревльо, такива като теб трябва да се унищожават. Умствено увреден дегенерат.... Националсоциализмът е идеология заставаща зад силата, смелостта, здравия дух в здравото тяло, а ти си точно обратното. Нали съм те виждал на снимка какъв си келеш..... Не знам защо изобщо си си помислил, че имаш нещо общо с тази велика идея.

alonens
10-06-2012, 21:18
всъщност въобще няма смисъл да се занимавам с такива нищожества като теб, ти си сатанист и това говори много за теб, аз за разлика от теб съм християнин, и се опитвам да бъда по-добър човек, отстоявам своето и държа на целите си и това което искам от живота, това че ти си някаква садистка отрепка си е твой проблем, такива като теб заслужават да бъдат пратени в ада, по най-бруталния начин, и все пак всеки има право на това какво да харесва, как да мисли и изобщо какво да прави с живота си стига да не нарушава правата и личните свободи на другите, аз не съм националсоциалист защото се усетих колко е неправилна тази идеология, това бих казал е грешка, която трябваше да бъде унищожена още в ранните етапи на нейното появяване, но за жалост тогава нямаше достатъчно институции които да предотвратят последствията от тази безумна политика, аз съм потресен от глупостта на хората, като цяло съм различен, малко луд, минал съм през доста неща и ти какъв си че да ми казваш какъв съм бе царвул нещастен, виж първо себе си на какво ниво си пък после ми говори ясно ли ти е ? Откачена мазна хилава отрепка си ти, това е моето мнение, и изобщо не одобрявам политиката на тъпите нацисти, които ебаха майката на цяла Европа.

http://www.radiobergen.org/terrorism/justiciar.png

Doctor_Satan
10-06-2012, 23:14
всъщност въобще няма смисъл да се занимавам с такива нищожества като теб, ти си сатанист и това говори много за теб, аз за разлика от теб съм християнин, и се опитвам да бъда по-добър човек, отстоявам своето и държа на целите си и това което искам от живота, това че ти си някаква садистка отрепка си е твой проблем, такива като теб заслужават да бъдат пратени в ада, по най-бруталния начин, и все пак всеки има право на това какво да харесва, как да мисли и изобщо какво да прави с живота си стига да не нарушава правата и личните свободи на другите, аз не съм националсоциалист защото се усетих колко е неправилна тази идеология, това бих казал е грешка, която трябваше да бъде унищожена още в ранните етапи на нейното появяване, но за жалост тогава нямаше достатъчно институции които да предотвратят последствията от тази безумна политика, аз съм потресен от глупостта на хората, като цяло съм различен, малко луд, минал съм през доста неща и ти какъв си че да ми казваш какъв съм бе царвул нещастен, виж първо себе си на какво ниво си пък после ми говори ясно ли ти е ? Откачена мазна хилава отрепка си ти, това е моето мнение, и изобщо не одобрявам политиката на тъпите нацисти, които ебаха майката на цяла Европа.

http://www.radiobergen.org/terrorism/justiciar.png

Аз също не съм нацист, но защото видях че е поредната безсмислена идеология, и е също толкова детска и наивна колкото останалите вярвания и обяснения за света. Идеологията като цяло е създадена от хората, последователите на някоя велика личност, които се надяват чрез следване на някакви закони и морални притчи да бъдат част от нещо което не са създали те, но искат да се идентифицират с него. Това се отнася и за последователите на Исус,и на Мохамед и т.н. Всеки човек иска да се идентифицира с нещо, защото какъв би бил живота му без чуждата мъдрост и уверение че той е нещо съществуващо, с мисия и цел, с път към доброто. И без тези работи, без християнството и стремежа да бъдеш добър човек,и да съществуваш в тази реалност, какво остава от теб? Едно голямо нищо.
Просто си ми ясен, ясно ми е чувството ти за вина, и как сам залъгваш себе си. Познато ми е защото и аз бях такъв. Но реших да поема по собствен път, не този на НС, нито на християнството и т.н. Път открих в индивидуалния сатанизъм, защото той няма догма, няма точно определен път от някой друг, там сам си определяш пътя. Така че гледам за тези години нищо не си напреднал, само още повече си се вкарал във филмите на детските надежди и заблуди. Защото това е единственото което ти остава при вида на безпощадната реалност. И чак смееш да твърдиш че си над моето ниво..... хаха. Аз нямам идоли, изчистил съм ума си от паразитни абсолютизми като представи за добро и зло, нямам съвест и добродетели, нямам нужда от мечти и заблуди... и затова виждам истината - защото нямам отношение. А ти си просто детенце с комплекси. При това доста извратено детенце. Но извратен по жалък и гнусен начин.
Колкото до НС идеологията, това е най-добре ориентираната политика, с оглед на човешката природа и природните закони. И от тази гледна точка, а тя е единствената дефакто реална, това е най-добрата идеология. Друг е въпросът че повечето последователи са прости олигофрени искащи просто да се идентифицират с нещо, да го боготворят, а то да им дава готови знания и напътствия.... или иначе казано - като всяка друга идеология.
А като не си вече нацист и уважаваш човешките права, защо ти е този аватар на Амон Гьот?

ПС: Хаха, сега видях че си си махнал аватара. Какво стана, след като ти дадох неоспорим аргумент защо не може да си нацист и ти изведнъж престана да си НС ? Странно какво ли се върти в обърканата ти глава...

alonens
10-07-2012, 02:16
аз още преди няколко дена спрях да съм нс аз съм националдемократ, от Knight Templar Europe - Рицарството, чест, почтеност, скромност, учтивост, мъдрост и благотворителност, все пак националсоциализма е една идеология която няма почва вече, относно аватара ми аз го махнах както и информацията, с цел сигурност срещу такива като теб.

Doctor_Satan
10-07-2012, 09:48
аз още преди няколко дена спрях да съм нс аз съм националдемократ, от Knight Templar Europe - Рицарството, чест, почтеност, скромност, учтивост, мъдрост и благотворителност, все пак националсоциализма е една идеология която няма почва вече, относно аватара ми аз го махнах както и информацията, с цел сигурност срещу такива като теб.
Ти на няколко дена ли си сменяш идеологиите? Егати "фурнаджийската лопата" си...Като имаш някаква идеология поне я изповядвай истински... Пффф е това е проблема на всички български пишман-националисти и форумни-нинджи, всеки само казва какво трябва да стане, все някой трябва да е виновен, и все никой нищо не прави, освен говорене.

Хахаха, сега за някакъв рицар тамплиер ли се взимаш? Защото аз познавам един истински такъв, който доста често ми разправя за този орден. Това е масонски елитен клуб за хора с пари и власт, прикрит под уж благородни каузи... Пък и там приемат само хора от висшето общество, не болни отрепки като теб.... намерил си с какво да се идентифицираш...

Моят съвет е да бъдеш малко от малко честен със себе си и да си признаеш какъв си, не да се залъгваш с фалшиви идеали. Проявиш ли смелоста да бъдеш безмилостно откровен със себе си, ще видиш какъв си в действителност и няма да се почувстваш много добре, защото целият ти измислен живот ще пропадне, но поне няма да живееш в лъжа.