PDA

View Full Version : Пазар



yonia
10-05-2012, 15:27
Здравейте.Има едно момиче в моя клас-на 13 е.Тя каза че не пазарува с майка си и че от 12 годишна си купува дрехи сама.И всичко прави сама и има пълна свобода.Кажете дали е нормално защото вече момичетата от класа се оговарят да ходят в Сердика и там не знам си къде а мен ме отбягват.Според мен са доста малки...

DesireToFire
10-05-2012, 15:51
Сестра ми е на 11 и няма желание да избере какви дрехи да си облече за училище, а за пазаруване да не говорим :Д Иначе 13 е май вече 7ми клас, което си ми изглежда напълно нормално.

mimeto_0o0o
10-05-2012, 15:53
Аз пък предпочитам да си пазарувам с майка ми, мое мнение.

OnlyGirl
10-05-2012, 16:02
Аз пък предпочитам да си пазарувам с майка ми, мое мнение.

Same here. Просто защото понякога не премислям нещата и се нуждая от чуждо мнение. :D Иначе приятелката ти не е малка, нормално е.

black pearl
10-05-2012, 16:38
Здравейте.Има едно момиче в моя клас-на 13 е.Тя каза че не пазарува с майка си и че от 12 годишна си купува дрехи сама.И всичко прави сама и има пълна свобода.Кажете дали е нормално защото вече момичетата от класа се оговарят да ходят в Сердика и там не знам си къде а мен ме отбягват.Според мен са доста малки...

Това за дрехите е пълна тъпотия :D Не се обиждай де.. Но просто всеки си решава как му е по изгодно :) Аз лично не обичам да ходя за дрехи с майка ми защото обикновено се караме ,пък и плюс това тя почива само в неделя и не и се излиза :)... Не намирам за странно това ..

Аз от 11 годишна редовно излизам с приятели,ходим по моловете, наляво-надясно.. Абе където дойде.. но няма нищо необичайно в 7ми клас да пазаруваш сам :D .. Има хора които 7ми клас праявят какви ли не работи..ти тука за един шопинг :D..

И аз съм на 13 ;)

marilyn
10-06-2012, 15:58
Toва много зависи. Някои хора са си свикнали с майките си да пазаруват и им е готино, а и лошо няма, в днешно време родителите не прекарват много време с нас. Какво лошо има да излезнеш с майка си на пазар, да се разходите и да пиете по кафе?
Аз лично с моята не мога, защото само се караме, от малка свикнах да ходя на пазар с приятелки или ако бързам и ми трябва нещо спешно-сама. Даже понякога ми липсват тия излизания с мама... ама .. какво да се прави.

black pearl
10-06-2012, 16:46
Toва много зависи. Някои хора са си свикнали с майките си да пазаруват и им е готино, а и лошо няма, в днешно време родителите не прекарват много време с нас. Какво лошо има да излезнеш с майка си на пазар, да се разходите и да пиете по кафе?
Аз лично с моята не мога, защото само се караме, от малка свикнах да ходя на пазар с приятелки или ако бързам и ми трябва нещо спешно-сама. Даже понякога ми липсват тия излизания с мама... ама .. какво да се прави.
И ти си като мен ! :D ..

xoxi
10-06-2012, 18:05
Това, че на теб примерно не ти позволяват, далеч не означава, че сте малки да си вземете една тениска без майките си. :)
Съвсем нормално е на 13 вече да започваш да си стъпваш на краката и да не очакваш всичко мама да го прави.
Аз от съвсем малка започнах да излизам или сама или с приятелки, защото майка ми беше по цял ден на работа, пък на баща ми въобще не му се ходеше по магазини с мен.
Сега с кеф си излизам с майка ми, защото рядко имаме възможност да прекараме малко време заедно и гледам да му се насладя максимално.

LeprikonA
10-07-2012, 08:13
Не мисля, че сте малки. То си е личен избор де, но все пак. Аз отдавна си се справям сама с това, даже по-рано от вашите години.

sexa_na_kompleksa
10-07-2012, 09:47
Ако искаш, ходи с майка си, ако си искаш, ходи с приятелки. Няма нищо ненормално, неестествено или срамно и в двете.