PDA

View Full Version : Odorex deo ???



JS_love
10-05-2012, 16:44
Здравейте :) Ползвали ли сте odorex deo ??? Помага ли ви или ...
Четох коментари за него и някои хора казват ,че са получили болки,сърбеж и се е появила лоша миризма ... и се наплаших :( Тези които са го ползвали ... моля кажете как е при вас за да знам дали да го ползвам или не ...

stelit0
10-09-2012, 09:37
Майка ми го ползваше преди време.Аз също се бях пръскала 3-4 пъти и получих ужасни болки..не можех да си мръдна ръката. Тя беше доволна в началото,но после дори и се появи някаква бучка и много се стресна. В последствие се оказа,че е от Odorex-а,който запушва потните жлези и е много вредно.

JS_love
10-09-2012, 16:38
Аз се реших да го пробвам и 3-те дни в които трябваше да го ползвам го ползвах ... обаче на третия ден ми се зачерви и започна да ме щипе :( не беше много ама .. то май си е въпрос на кожа ...
за изпотяването : не съм се изпотявала изобщо :) нямаше мокри петна по тениските :) дори след като бях на танци бях суха ,а лицето ми беше цялото потно и зачервено ;@ моето мнение е ,че : Дори и да е вредно и при някои да боли, наистина помага :) Дори и след тежък спорт пак бях суха под мишниците за което много се радвам :)

stelit0
10-16-2012, 21:17
"а лицето ми беше цялото потно и зачервено ;@" Сама си отговори.Тялото търси други начини за отделяне на потта ;]

lqlq89
10-17-2012, 11:44
Аз го ползвам от доста време. Нямала съм нито сърбежи или болки, нищо....много съм доволна!

moni99
05-13-2013, 16:40
може въпросът ми да е малко тъпичък, но може ли да си взема Одорекс-Део от аптеката без лекарско предписание и без родителите да знаят?

scioquoniamsuccedere
05-13-2013, 18:09
може въпросът ми да е малко тъпичък, но може ли да си взема Одорекс-Део от аптеката без лекарско предписание и без родителите да знаят?


eстествено, че можеш, но какъв е проблема родителите ти да знаят?

scioquoniamsuccedere
05-13-2013, 18:11
Аз също го ползвам по някога и не съм имала нищо от изброените неща. Като се напръскам леко ме щипе, но само за няколко минути. Мисля, че лицето ти е било потно от танците и умората, а не от ордорекса :) В листовката пише, че 10 дни не се потиш, при мен действа за 3-4, но все пак отлично! Препоръчвам го :)

weheartiit
05-13-2013, 18:27
аз получих сърбеж от него и още не знам как да се оправя :(
спира изпотяването - да ,обаче изобщо не по хубав начин.
искам сега да го използвам юни в жегите ама с този сърбеж,едва ли :(

xagonyx
05-13-2013, 18:37
Аз бях много навита да си купя, защото винаги в жегите имам кръгчета... с каквото и да пръскам, трябва да се охлажда тялото, потя се. Четох доста мнения, но в Бг-Мама попаднах на доста негативни. Някои от потребителките казаха, че се потят пък много по гърба и други части на тялото. Наистина, когато се наруши нормалното потоотделяне, може да стане беля. Все пак кожата е орган.