PDA

View Full Version : Постоянно има кой да се закача с нея!



SkiCatA
10-05-2012, 20:35
Тази седмица направихме половин година с приятелката ми и връзката си е много пълноценна. Разбираме се перфектно и всичко е идеално. Но тука идва друг проблем. Постоянно има някой, който да я закача по един или друг начин. Тя с нищо не ги предизвиква, но явно някак си ги привлича всичко онези, които не знам какво се стараят да направят. Побърквам се просто от това е не знам, какво да направя вече. Не знам какво толкова не ги кефим като двойка, че толкова зорлен се мъчат да ни разделят? Моля ви за някой друг съвет, защото вече съм отчаян!

therichbitch
10-05-2012, 20:46
Предизвиква ги, просто ти не го забелязваш.

valdesbg
10-05-2012, 20:51
Яяя си дефинирай проблема малко по конкретно. Закачат я или искат да ви разделят? Кой? Как? Кога? Сигирен ли си че тя е невинна а те просто се лепят?

fenastz
10-05-2012, 21:53
Няма смисъл да я ревнуваш. Виж, ако тя го прави, за да ти привлече вниманието ѝ тегли една майна.

balu4ka
10-06-2012, 07:27
Дали и тя няма пръст в това,но ти да си толкова заслепен ,че дори да не подозираш?Поговори с нея ,ако съществува и такава вероятност.

sexa_na_kompleksa
10-06-2012, 08:28
Не им обръщай внимание. Гледай само редовно да й показваш чувствата си. Ако тя получава достатъчно внимание от теб, няма да я интересуват другите. Ако се вторачваш в свалячите, само ще се дразниш и ще започнат скандалите, а от опит ти казвам, че това няма да доведе до нищо хубаво.

TheBeliever
10-06-2012, 08:31
Докато тя не се закача с тях - нямате проблем.

sexblqn
10-06-2012, 10:37
Не им обръщай внимание. Гледай само редовно да й показваш чувствата си. Ако тя получава достатъчно внимание от теб, няма да я интересуват другите. Ако се вторачваш в свалячите, само ще се дразниш и ще започнат скандалите, а от опит ти казвам, че това няма да доведе до нищо хубаво.:):):)

Не се ядосвай, а се гордей и се радвай, че тя е твоето момиче ии те само могат да завиждат!!!!!1

ivcheto0o
10-06-2012, 13:20
Игнорирай ги.

LeprikonA
10-06-2012, 14:38
Докато тя не се закача с тях - нямате проблем.

Ето това е.

SkiCatA
10-06-2012, 15:17
Благодаря за коментарите. Само искам да добавя, че постоянно си говорим с нея за всичко, което ни засяга без да се притесняваме от реакцията на другия и си имаме пълно доверие. Но определено проблема не е в нея. А коментари от рода на тегли им един бой не ми вършат много работа, понеже не ми трябва да ме сравняват с онези от някакво ТВУ! xD

mrankoniiii
10-11-2012, 18:01
За любовта няма граници , ако си сигурен в нея и в нейните чувства няма причина да ревнуваш