PDA

View Full Version : 2 въпроса към обвързаните



bloodyF
10-06-2012, 06:44
1. Потят ли ви се ръцете като се държите за ръка по това време на годината? (бях питала и в 1 друга тема, ама ще питам пак, интересно ми е :Д )
2. Ако приятеля/приятелката ви има проблем (визуален)- например има проблем със зъбите или акне или нещо друго ,което не изглежда добре, но има възможност да се поправи, бихте ли му/й казали и по какъв начин?


не ми отговаряйте на въпросите с въпроси, просто който има желание да се изкаже по темата :Д мерси!!

SisiStrange
10-06-2012, 06:47
1. Случвало се е. Рядко, обаче.

2. Да, бих му казала.

valdesbg
10-06-2012, 07:06
Не съм обвързан, но ще отговоря.

Да, случвало се е да се потят. И не само по това време. И да, ще кажа, но няма да настоявам да се поправи.

awerw
10-06-2012, 07:13
то няма как да не се потят ръцете :D а пък за визуалния проблем.... аз щом съм с нея значи няма такива проблеми :D

chushkopek
10-06-2012, 07:16
1. Потят ли ви се ръцете като се държите за ръка по това време на годината? (бях питала и в 1 друга тема, ама ще питам пак, интересно ми е :Д )
2. Ако приятеля/приятелката ви има проблем (визуален)- например има проблем със зъбите или акне или нещо друго ,което не изглежда добре, но има възможност да се поправи, бихте ли му/й казали и по какъв начин?


не ми отговаряйте на въпросите с въпроси, просто който има желание да се изкаже по темата :Д мерси!!


1-Не се сещам, дори да се е случвало, не съм обърнал внимание.
2-Ще и кажа естествено. Как? Ми директно.

xoxi
10-06-2012, 07:41
1. Моите ръце попринцип бързо се изпотяват. Избягваме да се държим за ръка за по-продължително време, но все пак ни се е случвало и да се изпотят.
2. Разчитам на това, че приятелят ми не е сляп и сам ще види, че има някакъв проблем... и сам ще си го оправи. На никой не му харесва да ходи с развалени зъби примерно. Ако има нещо, което само мен ме притеснява, а него не, то тогава няма да се мешам в личните му решения.

sexa_na_kompleksa
10-06-2012, 07:55
1. Случва се и се държим само с един пръст. :д
2. Зависи какво е. Например, на скоро забелязах, че косата му е започнала да се омъзнява по-бързо и го попитах дали иска да видиме за някактв друг шампоан и той се съгласи. Ако беше казал, че не иска, нямаше да го притискам, то и на мен не ми пречи, но той постоянно ходи на някакви срещи и събития и е хубаво да е представителе.
Какво не ти харесва в твоя?

tori
10-06-2012, 08:18
1. - Не или поне не помня.
2. - Казвам един-два пъти и толкова. Разчитам, че ще запомни и ще си помисли над това. Не съм нахална. :дд Пък и чесно казано не ме бърка особено дали е обръснат или не или нещо такова.

TheBeliever
10-06-2012, 08:46
Май ти отговорих в другата тема на първия въпрос, но айде пак - да, случва се да изпотят дланите. Като се случи просто си сменяме местата и се хващаме с другите ръчички, или го хващам по ръка.

За въпрос номер две - да, имало е неща, които малко или много не са ми били приятни. Като прическата му по едно време. Казах му директно кое точно в прическата не ми харесва, взе го под внимание и се постара да премахне дразнещия ме елемент, без все пак да променя това, което на него си му харесваше.
Примрънквам му и да се бръсне по-честичко защото брадата му е доста твърда и не ми е комфортно в определени ситуации. Изказвам мнение и ако счета, че дадена риза не си отива с този пуловер. Може и да не се съгласи с мен и пак да си остане със същата, но аз държа да си кажа, че не ми харесва :lol:.
Той също си казва когато не му допада как съм облечена/гримирана и т.н., но остава само до там - изказване на мнение. Ако аз реша, че има право се коригирам, ако не - не ми натяква и не настоява.

FuCKkK13
10-06-2012, 08:52
1. случва се и като стане така ( най- често през лятото) се пускаме за малко и после пак

2. бих му казала ... общо взето всичко си казваме и не би ми било никакъв проблем ..примерно като комбинацията от дрехите и обувките не ми харесва си му казвам 8-) там вече той решава какво да направи :)

FuCKkK13
10-06-2012, 08:54
то няма как да не се потят ръцете :D а пък за визуалния проблем.... аз щом съм с нея значи няма такива проблеми :D

за 2рото мисля,че въпроса беше за нещо временно .. примерно при момчетата -брадата и т.н.

awerw
10-06-2012, 08:59
^ ееее аз не правя проблеми за такива тъпотии

FuCKkK13
10-06-2012, 09:01
^ ееее аз не правя проблеми за такива тъпотии

дали би казал на момичето,а не да и' правиш проблем ... за мен това за 2 различни неща,но няма значение - да не разваляме темата 8-)

bloodyF
10-06-2012, 10:18
^ ееее аз не правя проблеми за такива тъпотии

в определени ситуации не са тъпотии
не че се ''отвращавам'' от него или нещо такова, но просто мисля , че трябва да направи нещо по един въпрос :Д
няма да споделям какъв, реших да го оставя да си преценява сам

fuckKKkckk13, от колко време сте заедно, та си споделяте всичко? (любопитно ми е)

sexblqn
10-06-2012, 10:31
1. Случва ми се постоянно, само през зимата не.
2.По принцип всичко си казваме, но примерно моя мъж има проблем , който му е комплекс и гледам да не му засягам егото, но от време на време си позволявам да намекна, че трябва да се погрижи, но гледам да е по-заобиколно, за да не му става гадно.

mimsssssss
10-06-2012, 10:44
1. Не ми се потят ръцете, неговите също. Ние по-често вървим прегърнати мисля... Или си носим каските, чантите, торбичките и не знам си още какво и нямаме контакт с ръцете хихи.
2. Бих му казала. Казвала съм му всичко, както и той на мен, мисля че това е по-добрият вариант. Дето се вика и пъпка на гъза да имам, бих желала да ми каже, за да предприема мерки. Най-често си говорим за коси, на двамата ни е комплекс, защото ни изпопадаха и побеляха и така. Не ме е срам да говоря за нищо с него, той ми е най-близкият човек.

FuCKkK13
10-06-2012, 10:53
в определени ситуации не са тъпотии
не че се ''отвращавам'' от него или нещо такова, но просто мисля , че трябва да направи нещо по един въпрос :Д
няма да споделям какъв, реших да го оставя да си преценява сам

fuckKKkckk13, от колко време сте заедно, та си споделяте всичко? (любопитно ми е)
повече от 2 години

djipsito
10-06-2012, 22:15
1. Потят ли ви се ръцете като се държите за ръка по това време на годината? (бях питала и в 1 друга тема, ама ще питам пак, интересно ми е :Д )
2. Ако приятеля/приятелката ви има проблем (визуален)- например има проблем със зъбите или акне или нещо друго ,което не изглежда добре, но има възможност да се поправи, бихте ли му/й казали и по какъв начин?


не ми отговаряйте на въпросите с въпроси, просто който има желание да се изкаже по темата :Д мерси!!

1. Да. И на двамата генетично ни се потят ръцете и без да се държим.
2. Приятеля ми има проблемна кожа, акне. Той си го знае и полага грижи, нищо не съм му казвала. Знам, че ако кажа, ще се почувства зле и знам, че в известна степен му е комплекс. Тва, което правя аз е да го карам да се чувства харесван и желан. Нямам никъв проблем с тва.

Едит: Прочетох, че и други неща сте включили. Всичко си казваме, той на мен, аз на него ако не ни харесва...

ccdesigns
10-06-2012, 23:09
Ще и кажа естествено.

Интересно ми е как се казва неестествено.

heartshapedbox
10-06-2012, 23:37
1. Случва се.
2. Бих му казала един-два пъти, но в никакъв случай не бих настоявала, щом си се харесва така-ок, аз нямам проблем щом съм с него.

fenastz
10-07-2012, 07:11
1. Да, като е жега
2. Е то това зависи 50% от хигиената и 50% от природата. Има хора дето се къпят по 2 пъти на ден и пак имат акне и кво сега да ги бием ли? :D

slimbo
10-07-2012, 09:38
1. Понякога и мисля че е нормално
2. Зависи .... Ако ме дразни нещо да , но ако ми харесва защо

Amore-Mio*
10-07-2012, 22:25
1. Не , не се е случвало.
Пък и дори да стане - все ми е тая. Важното е, че той е до мен.
2. Да, защо не?

anonymous708973
10-08-2012, 08:51
1 - Лятото се случваше - отхлабвахме захвата, сменяхме ръцете или се пускахме (ама за малко, щото не обичам да вървим отделно).
2 - Нямам какво да му казвам. Имал е проблеми, оправил ги е, в момента е направо идеален. За дрехите - казвам, ако нещо не ми се връзва, но, като цяло, стилът му на обличане изключително много ми допада. Чат-пат го моля да се обръсне, ако приликата с отчето стане прекалено очевидна :д
Той на мен ми е казвал за някакви дреболии, но основно аз се притеснявам за нещо по мен, той казва "глупости" и нещата приключват :Д

Богиня
10-08-2012, 08:57
1. Много рядко съм хващала бившия си за ръка. Не ми допада. Но дори и тогава не се е случвало. Имам проблем с оросяването. Крайниците ми винаги са студени. :D Не се шегувам!
2. Не бих си хванала такъв за гадже. Суетна съм, а стане ли въпрос за мъже-ЪпсурТ!

П.С. Не съм обвързана. :D

fenkaaa
10-15-2012, 22:51
1. Потят ли ви се ръцете като се държите за ръка по това време на годината? (бях питала и в 1 друга тема, ама ще питам пак, интересно ми е :Д ) Понякога,но защо това трябва да е от значение?
2. Ако приятеля/приятелката ви има проблем (визуален)- например има проблем със зъбите или акне или нещо друго ,което не изглежда добре, но има възможност да се поправи, бихте ли му/й казали и по какъв начин? Да,щом сме заедно,защо да не можем да разговаряме без притеснения по всякакви теми?

.


не ми отговаряйте на въпросите с въпроси, просто който има желание да се изкаже по темата :Д мерси!!

.