PDA

View Full Version : Сърби ме около вагината



teenmiki
10-06-2012, 11:21
Здравейте от може би седмица имам сърбеж около вагината , леко зачервено е. Не водя полов живот. Дали имам някаква болест?

TheBeliever
10-06-2012, 11:25
С хигиената как си? Ако ползваш обикновени сапуни/душ гелове премини на интимни. Ако и след това сърбежът продължава - гинеколог.

neallr
10-06-2012, 12:33
благодаря за отговора ползвам тоалетни сапуни

besso
10-06-2012, 17:19
Има специални течни сапуни за интимна хигиена, ползвай такъв.

FuCKkK13
10-06-2012, 17:37
благодаря за отговора ползвам тоалетни сапуни

o.O веднага си купувай специален интимен сапун/гел ... и си подобри хигиената.. ако до 1 седмица няма подобрение гинеколог

xXxPETYAxXx
10-06-2012, 17:52
Освен сапуна внимателно подбирай и бельото, което ще носиш. Гледай да ти е удобно, да не ти притърква никъде и да е от естествена и фина материя за да не спарва!

xPafx
10-06-2012, 18:36
коллко често се подмиваш там долу?

~The Smile~
10-12-2012, 11:36
Лекар!

titinkaa
10-31-2012, 10:49
Купи си интимен сапун и ако не ти мине-гинеколог.

mariaa23
10-31-2012, 13:15
Написах то вече 1 път, но ти го копирам!! Не се занимавай с душ гелове! Върви веднага на гинеколог!!!!!!!!!!!

Здравейте, на 17 години съм и си боря с бялото течение от 4-5 години, винаги съм го имала. Мислех то за нормално, но уви. От Русе съм и тук добрите лекари се броят на пръсти. Ходила съм на много гинеколози относно, бялото течение, но все ми казваха, че нищо ми няма, а майка ми никога през живота си не е имало такова течение. Вчера отидох отново, защото се появи сърбеж и парене, адски много се уплаших. И хоп, гъбички!! Изтръпнах! Надявам се да се оправя бързо, макар че съм чувала, че са много упорити. Адски много ме е страх. Не знам от какво съм ги пипнала, защото хигиената ми е много добра, имам един партньор, който ми е първия, не сядам на обществени места, просто не съм си лекувала бялото течение навремето. Как им дават дипломи на тези лекари?!
Така, че вървете колкото е възможно по бързо, за да ви предпишат нещо и да се премахне това течение...

Amore-Mio*
11-01-2012, 15:32
По - добре се посъветвай с гинеколог.

Колкото до горния коментар: аз съм попадала на доста добри лекари, от Русе съм. Когато боледувах от цистит, ми се беше появило и бяло течение - отидох, посъветвах се, казаха ми всичко и до два дена нищо ми нямаше. И сега нищо ми няма.