PDA

View Full Version : Моята борба...



psychopath
10-06-2012, 13:41
Постоянно виждам някви ретарди, които са щастливи и започнах да се чудя какво ми има на мен, с какво са повече от мен и защо не мога да бъда и аз щастлив?
В последно време се завъртяха няколко свестни момичета, които обаче игнорирах и прогоних, защото не ми пукаше, предпочитах да се наливам с водка, да перкам амфети и кристали, както и да си избивам комплексите върху хората, които нищо не са ми направили. Толкова ми е изветрял мозъка, че просто не съм си с моето съзнание, някви халюцинации, чувам разни неща, станал съм супер агресивен, краен и не ми пука общо взето за нищо, нито университет, нито момичета... нищо. Казах на най-добрата ми приятелка, че ще я пребия и изнасиля...развалих си отношенията с много хора. Единствената ми утеха е в свнщините, простотиите и антисоциалните прояви, но това не променя факта, че се чувствам нещастен и самотен.
А преди не бях такъв, бях щастлив, добър във всичко, с което се занимавах, държах се добре с хората, спортувах (дори професионално се занимавах със спорт преди), бях влюбен, отнасях се с момичето като с принцеса, бях по-щастлив от всякога...бях шибан рицар в 21ви век!
Просто исках да си излея душата, докато чакам да дойде поредната вечер, в която ще се пръсна и ще ми е хубаво...поне до сутринта. : )

yakuza_
10-06-2012, 13:56
personal drama

machoka
10-06-2012, 13:56
Ако спреш със свинщините, простотиите и асоциалните неща, както и с кристали и магистрали, с които не знам що се хвалиш, може би би бил малко по-щастлив и някоя свестна мадама ще ти върже?

psychopath
10-06-2012, 14:02
Преди това беше същото, просто ги нямаше тия неща, иначе не се хваля, споделям. ;д

xPafx
10-06-2012, 14:05
Млади господине, никога не съм комуникирала със явно скромната Ви персона, но ми изглеждате един психично лабилен млад мъж. Иска ми се да Ви дам някакъв съвет, или поне да Ви кажа, че животът Ви ще се оправи, но не мога. За съжаление, сте достигнали фазата в живота си, в която всичко е изгубено. Остава Ви само да живеете в едно мрачно ежедневие.. Не, почакайте, има и друг вариант-въпреки,че дори не знам името Ви, бих могла да се прежаля и да Ви отвлека.

ShtrudeL
10-06-2012, 14:08
А защо не канализираш всичките си лоши чувства в нещо хубаво? Нямаш ли си хоби, интереси, нещо? Казваш, че си развалил отношенията си с много хора. Ами хубаво. Остани за малко сам, отдай се изцяло на нещо и спри да се занимаваш с това, което каза...

yakuza_
10-06-2012, 14:09
:) <= един авер беше изшмъркал ей такова лице, като само черните линии не бяха амфети, после не спа 3 дена :D

xPafx
10-06-2012, 14:09
Чезвай ма, той се е отдал на мен.

ilovedeath
10-06-2012, 14:13
А мислех, че аз съм зле..

iziskanmladej88
10-06-2012, 14:22
абе....има ли бе?! :D:D http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

а аз дълбоко се надявах, че темата ще е за книгата, която упорито търся, но не успявам да намеря :(

yakuza_
10-06-2012, 14:25
толкова си я търсил, има я в замунда

psychopath
10-06-2012, 14:35
А защо не канализираш всичките си лоши чувства в нещо хубаво? Нямаш ли си хоби, интереси, нещо? Казваш, че си развалил отношенията си с много хора. Ами хубаво. Остани за малко сам, отдай се изцяло на нещо и спри да се занимаваш с това, което каза...

Имам си хобита и интересни, единственото, което ми се прави е да се забавлявам...
Какво хубаво например?

iziskanmladej88
10-06-2012, 14:36
не е трудно да се досетиш, че я искам в книжен, а не електронен формат

psychopath
10-06-2012, 14:37
абе....има ли бе?! :D:D http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

а аз дълбоко се надявах, че темата ще е за книгата, която упорито търся, но не успявам да намеря :(

има, даже не е хубаво да има толкова, че котките почнаха да гонят некви скорпиони по килима, майна ;д

е как не можеш да я намериш книгата? в интернет я има в електронен вариант, можеш да си я принтираш, ако не ти се чете на компютър, по библиотеките трябва да я намериш, можеш да си я поръчаш от нета...

xPafx
10-06-2012, 14:42
Ного ти е тъпа темата, депресира ме, напускам.

nqmaznacheniee
10-06-2012, 15:03
мини на херца

NqkfaNikakva21
10-06-2012, 15:22
Сеш се, че има хора, които са маса по-зле от теб, нали? Ама не са тръгнали да правят свинщини. Щом те могат, защо не и ти? Или те имат едно нещо наречено .. воля, но както и да е.
Успех в западането.

KadifWerewolf
10-06-2012, 15:29
мини на херца
да, това ще оправи нещата.. тихо

psychopath
10-06-2012, 15:46
Сеш се, че има хора, които са маса по-зле от теб, нали? Ама не са тръгнали да правят свинщини. Щом те могат, защо не и ти? Или те имат едно нещо наречено .. воля, но както и да е.
Успех в западането.

Благодаря : )

darkPaladin
10-06-2012, 15:52
всъщност колкото и да те утешават тук никой да си мръдне пръста за теб
даже обратното ще те сритат щото такива като тебе ги използват дъвчат ги и ги изплюват щото са станали на дъвка
и тъй като си дъвка до края на живота си ще си под обувките на хората

споко мама и тати ще си тръгнат тогава ще дойде твоя час да навлезеш в живота като дъвка

adoreher
10-06-2012, 19:32
тая книга
мисля да я прочета

xPafx
10-06-2012, 19:33
всъщност колкото и да те утешават тук никой да си мръдне пръста за теб
даже обратното ще те сритат щото такива като тебе ги използват дъвчат ги и ги изплюват щото са станали на дъвка
и тъй като си дъвка до края на живота си ще си под обувките на хората

споко мама и тати ще си тръгнат тогава ще дойде твоя час да навлезеш в живота като дъвка
чудно ми е дали е вкусна дъвка... ммм

darkPaladin
10-06-2012, 20:46
чудно ми е дали е вкусна дъвка... ммм

днес два часа оправях един педал на околовръстното

marble
10-06-2012, 21:04
Не се самосъжалявай, а спри да се наливаш. Вземи си живота в ръце. Искаш да си щастлив.. Ами хайде. До колкото съм запозната зависи от тебе, не от някой друг.

yakuza_
10-06-2012, 21:14
Не се самосъжалявай, а спри да се наливаш. Вземи си живота в ръце. Искаш да си щастлив.. Ами хайде. До колкото съм запозната зависи от тебе, не от някой друг.

колко си мила :oops:

БожиятАгнец
10-07-2012, 01:21
Стори ъф май лайф. 8-)

Ебем ли те, почни да пушиш трева и да правиш редовен секс (ама не със свястно момиче). Това ще те направи щастлив за известно време. 8-)

Другото - почваш работа, лекции, спорт-морт, глупости и си окупираш времето. Така няма да имаш време да си нещастен. 8-)

П.С: Как не можете да намерите книгата, бре? Изроди, тц тц тц. 8-)

DarkTemplar
10-07-2012, 08:42
Дон Корлеоне, стЕгай се и си намери някоя търпелива, която държи на теб и ще те вкара в правия път.

Има ли шанс състоянието ти напоследък да се дължи на няква постлюбовна депресия или нещо от тоя сорт?

psychopath
10-07-2012, 10:33
Стори ъф май лайф. 8-)

Ебем ли те, почни да пушиш трева и да правиш редовен секс (ама не със свястно момиче). Това ще те направи щастлив за известно време. 8-)

Другото - почваш работа, лекции, спорт-морт, глупости и си окупираш времето. Така няма да имаш време да си нещастен. 8-)

П.С: Как не можете да намерите книгата, бре? Изроди, тц тц тц. 8-)

треви не пушим ;д

psychopath
10-07-2012, 10:33
Дон Корлеоне, стЕгай се и си намери някоя търпелива, която държи на теб и ще те вкара в правия път.

Има ли шанс състоянието ти напоследък да се дължи на няква постлюбовна депресия или нещо от тоя сорт?

Сигурно е от това.

xPafx
10-07-2012, 10:35
ем кат не пушиш трева-пропуши, то е близко до акъла.

adoreher
10-07-2012, 10:36
баси как разваляте хората..

xPafx
10-07-2012, 10:38
с подтикването към тревата ли?

adoreher
10-07-2012, 10:39
хабсолютно.

xPafx
10-07-2012, 10:42
Чакай малко, ти нали се сещаш ,че не му бутаме тревата в устата, той сам си преценява. Ние просто дааваме алтернативи тука...

adoreher
10-07-2012, 10:47
не съм чак толкова сериозна,
на мен ми е ясно че ако не иска няма
ама баси съветите дето давате
-живота ми е провал
-а, екстра, надрусай се и го превърни в още по-голям провал.
що да не ;3

hopekiller
10-07-2012, 10:47
Намери си работа.
Прави музика.
Пиши.
Рисувай.
Скочи с бънджи.
Парашут.
Парапланер.
Изяж лимон с кора.
Прави неща, които не си правил до сега.
Адреналинците имаха щампи на тениските, които гласяха: WEED IS NOT THE ONLY WAY TO GET HIGH!

xPafx
10-07-2012, 10:51
Аре ся, давайте, ае де, изяще ни с парцалите, надъхайте се, айде можете и повече, давайте, давайте, ние сме зли наркомани тука и подтикваме и другите да пропадат с нас, ние заслужаваме да бъдем мразени, смърт за нас!

adoreher
10-07-2012, 10:52
:lol:

xPafx
10-07-2012, 10:55
моля, изкопайте ми и гроб, искам и лилав ковчег.

darkPaladin
10-07-2012, 11:39
моля, изкопайте ми и гроб, искам и лилав ковчег.

имаме само черни

xPafx
10-07-2012, 11:50
за мен лилав, не спори с мен, ясно?!

PainMonopoly
10-07-2012, 11:51
Аз чак толкова не съм изгрубявал като това което ти описваш, ама ми звучи познато това което казваш и все едно и аз съм се чувствал (чувствам?) така.

Някои неща ни правят нещастни. Докато седят и ни изяждат от вътре, ставаме все по-антисоциални, започваме да нараняваме себе си, близките си. Често пропадаме заради това и издълбаваме дъното докато няма накъде повече да дълбаем. Тогава си правим равносметка и тръгваме по единствения път: нагоре.

Трябва да дефинираш много точно какво те прави нещастен. Убедих се, че в основата на почти всяко лично нещастие стои някакъв страх. Намери страха си и го убий. И не се опитвай да го прикриваш от хората, за да изглеждаш корав мъж. Всеки има страхове. Да го приемеш и дори да говориш свободно за него, е част от решението.

darkPaladin
10-07-2012, 12:02
за мен лилав, не спори с мен, ясно?!
ама имаме само черен :<

xPafx
10-07-2012, 12:10
ама не ме интересува бе, боядисайте го

psychopath
10-07-2012, 12:22
тревата е тъпа, бе ...не ми трябва :Д

xPafx
10-07-2012, 12:25
тогава ела аз да пуша, ти ми прайш компания, после аз щи прая компания и така.

psychopath
10-07-2012, 12:26
Намери си работа. - работи се по въпроса
Прави музика. - отново започнах да свиря, даже с едни хора имаме идея за един проект, аз отделно имам още една идейка, която доста ми допада.
Пиши. - не ме влече, макар и да имам талант, пък и ако няма трудово възнаграждение (примерно писал съм спортни статии, по-конкретно за футбол)
Рисувай. - мина ми времето, преди и с това се занимавах, но установих, че не е за мен и нямам талант за това ;д
Скочи с бънджи. - имам страх от високо, въпреки че се катеря по разни места и ме кефи даже, но не ми е мерак скок с бънджи
Парашут. - ---II---
Парапланер. ^^
Изяж лимон с кора. - не ги обичам с кората
Прави неща, които не си правил до сега. - правя : )
Адреналинците имаха щампи на тениските, които гласяха: WEED IS NOT THE ONLY WAY TO GET HIGH!

:))

darkPaladin
10-07-2012, 12:27
ама не ме интересува бе, боядисайте го

не можем

psychopath
10-07-2012, 12:28
Аз чак толкова не съм изгрубявал като това което ти описваш, ама ми звучи познато това което казваш и все едно и аз съм се чувствал (чувствам?) така.

Някои неща ни правят нещастни. Докато седят и ни изяждат от вътре, ставаме все по-антисоциални, започваме да нараняваме себе си, близките си. Често пропадаме заради това и издълбаваме дъното докато няма накъде повече да дълбаем. Тогава си правим равносметка и тръгваме по единствения път: нагоре.

Трябва да дефинираш много точно какво те прави нещастен. Убедих се, че в основата на почти всяко лично нещастие стои някакъв страх. Намери страха си и го убий. И не се опитвай да го прикриваш от хората, за да изглеждаш корав мъж. Всеки има страхове. Да го приемеш и дори да говориш свободно за него, е част от решението.

Просто някои неща не зависят само от нас... : )

xPafx
10-07-2012, 12:30
еми ще си намеря др да ми направи

darkPaladin
10-07-2012, 12:31
еми ще си намеря др да ми направи

ще те карам с колелото до гробищата безплатно ^^

xPafx
10-07-2012, 12:43
на рамката ли

darkPaladin
10-07-2012, 12:46
на рамката ли

да

xPafx
10-07-2012, 12:50
аз искам в кошница

darkPaladin
10-07-2012, 12:51
аз искам в кошница

добре де в кошница :<

PainMonopoly
10-07-2012, 12:53
Просто някои неща не зависят само от нас... : )

Разбира се, но точно тези неща които не зависят от нас не трябва да се оставяме да ни притискат в дългосрочен план. Като не зависи от теб и не можеш да го промениш, приемаш го такова каквото е и се адаптираш.

По-лесно е да се каже отколкото да се направи, знам, ама в даден момент приемането си идва естествено. И ако можеш да упражниш контрол върху това което трябва да приемаш, ще си улесниш живота значително.

OutlawGirl
10-07-2012, 12:53
Постоянно виждам някви ретарди, които са щастливи и започнах да се чудя какво ми има на мен, с какво са повече от мен и защо не мога да бъда и аз щастлив?
В последно време се завъртяха няколко свестни момичета, които обаче игнорирах и прогоних, защото не ми пукаше, предпочитах да се наливам с водка, да перкам амфети и кристали, както и да си избивам комплексите върху хората, които нищо не са ми направили. Толкова ми е изветрял мозъка, че просто не съм си с моето съзнание, някви халюцинации, чувам разни неща, станал съм супер агресивен, краен и не ми пука общо взето за нищо, нито университет, нито момичета... нищо. Казах на най-добрата ми приятелка, че ще я пребия и изнасиля...развалих си отношенията с много хора. Единствената ми утеха е в свнщините, простотиите и антисоциалните прояви, но това не променя факта, че се чувствам нещастен и самотен.
А преди не бях такъв, бях щастлив, добър във всичко, с което се занимавах, държах се добре с хората, спортувах (дори професионално се занимавах със спорт преди), бях влюбен, отнасях се с момичето като с принцеса, бях по-щастлив от всякога...бях шибан рицар в 21ви век!
Просто исках да си излея душата, докато чакам да дойде поредната вечер, в която ще се пръсна и ще ми е хубаво...поне до сутринта. : )

Стегни се за Бога! Млад си още. Тепърва ти предстоят истински проблеми и тревоги. Надявам се това да те успокоява. За момента мога само да ти кажа да замениш бившата си с някоя по-добра, а приятелите ти биха те разбрали, ако наистина държат на теб.

xPafx
10-07-2012, 12:53
искам на кормилото

darkPaladin
10-07-2012, 12:54
искам на кормилото

добре и там :<

xPafx
10-07-2012, 12:57
искам аз на колелото, ти пеша

darkPaladin
10-07-2012, 12:57
искам аз на колелото, ти пеша

я марш в лилавия ковчег :cool:

xPafx
10-07-2012, 13:01
има само черни ;c

darkPaladin
10-07-2012, 13:02
има само черни ;c

ами няма да мреш днеска скачай на колелото да те прибирам у вас

xPafx
10-07-2012, 13:07
аз съм си в нас

xPafx
10-07-2012, 13:14
нда и на мен така, няма бе, аз не пуша, само тука се лигавя.

psychopath
10-07-2012, 13:41
Стегни се за Бога! Млад си още. Тепърва ти предстоят истински проблеми и тревоги. Надявам се това да те успокоява. За момента мога само да ти кажа да замениш бившата си с някоя по-добра, а приятелите ти биха те разбрали, ако наистина държат на теб.

Абе имам си и 'истински проблеми', не е като да няма. Приятелите ми не ме разбират...изобщо, с всеки изминал ден си развалям отношенията с повече хора (не само по моя вина). Иначе написах вече, не е като да няма момичета около мен, не е като да няма интерес към мен, а с едно свестно момиче доста преебах нещата, но ще се постарая да ги оправя и ще видим...ама нещо не го виждам. Хем не ми се занимава изобщо, хем може би си заслужава, а съм станал резервиран ...

adoreher
10-07-2012, 16:53
най са ми смешни тия дето парадират с тва, че пушат трева :lol:

ти да видиш
за сефте да съм съгласна с теб

KadifWerewolf
10-07-2012, 16:59
пуша по 3 пъти на ден

psychopath
10-07-2012, 21:07
ти да видиш
за сефте да съм съгласна с теб

и ми краде думите на всичкото отгоре :Д

Pedigree
10-07-2012, 22:09
Ще прозвуча може би изтъркано, но ти трябва любов. Толкова просто звучи, че не мога да повярвам колко трудно се намира бе, ебаси.
Чак ме заинтересува темата ти, а е неделя вечер, и аз не съм се прибирала в нас от сряда-четвъртък, и не ми се спи самичка май още.
И аз бях така до скоро. Поне докато нямаше любов в живота ми. Един ден се осъзнах, че съм на кристали 8 дни, без да съм си легнала, не съм яла от 4, не съм се прибирал от 5, а съм излязла уж за едно кафе, с -10 килограма съм, приличам на нищо, а по принцип не съм крайно зле изглеждаща, харча по нехуманни суми, а не ги изкаравам аз, и съм 17-годишна лигла, заобиколена от безброй утайки, с които се виждах в продължение на много време, а реално всеки го болеше фара за другия. Е, това ми се беше случило преди известно време.
И дните ми бяха уж мега разнообразните, защото ми се случваха много неща постоянно, разбираш ли - от едно място се бутам на друго, от едни хора, попадам с други, ебаси изчаткалите типове.
Тренирах баскетбол, занимавах се сериозно, спрях. Ходех на уроци, ходех на училище, имаше около мен сравнително нормални хора, ако ги определяме по общоприетите критерии за нормален човек, нормални има ли, не знам, хахахах.
Да, но в един момент пълна демотивация, пълни свинщини, и всичко започна преди 4 години, но ставаше все по-зле с времето... докато не срещнах един човек, който ме накара така да ми пука за него, че да ми пука за някого повече от мен, колкоти и егоистична да бъда, че да се замислям повече, и така се понамалиха свинщините, и сега е по-яко... :) Просто трябва да усетиш нужда от такъв човек, да го намериш. А ако не може, то за себе си. Замисли се, само ти можеш да спреш свинщините, да промениш това в теб, което не ти харесва. Промените си ги правиш ти, ако наистина искаш нещо по-различно.

psychopath
10-07-2012, 23:04
Позна :) И аз знам много добре какво ми трябва, но това не е като да имаш неща и да мислиш къде да се пръснеш...
Дано намеря такъв човек.
Радвам се, че някой ме разбира. : )

PainMonopoly
10-07-2012, 23:06
Ти пък предлагаш на човека да замени една зависимост с друга, този път от човек.

Любовта е мега яката работа, ама човек трябва да се научи да е самодостатъчен според мен, защото е ужасно да си зависим от някого.

psychopath
10-07-2012, 23:19
Не зависимост, просто любов... и нещата покрай нея ;д

PainMonopoly
10-07-2012, 23:47
Абе тва за което тя говори е зависимост, аз ѝ обяснявам ама тя не чува :Д

Pedigree
10-08-2012, 05:44
За мен, Драго, напоследък е зависимост да си имам гаджета, хахах. Като цяло мъже в живота ми винаги е имало, обичам мъжете, това не е тайна. Просто аз имам нужда да обичам някого, той да ме обича, и да ми дава стимул да се бутам напред, а не по цял ден и цяла нощ да не си лягам дни наред, и да търча от място на място, от хора на хора.
Мноо' не ме бива, правя простотии постоянно, ама гледам да има напредък, и се боря със себе си постепенно.

Pedigree
10-08-2012, 05:46
Ама това съм аз, частен случай, любовта не е зависимост. Има хора, които не изпитват моята нужда.
Има хора, които просто искат да си се чукат с някой всеки ден, да си гушкат и цункат някой всеки ден, да бъдат същевременно приятели с него, а защо и да не се будят заедно? И това не си го поставят като цел, нито пък не могат да живеят без това нещо... просто... любов. :)

Canis_Dirus
10-08-2012, 09:48
Е па - всеки си намира с какво да си запълни времето. Дали ще е с половинка, дали ще е с цъкане на wow, dota, daiblo III, спорт, четене на книжки.
С цъкане на дота се става ретард.
С четене на книжки се става или ретард, или хилярдер.

Така де - хвани се на първо време с редовен спорт, щото сгодните женици са доста малко. Пък другите работи ще се наредят.

PainMonopoly
10-08-2012, 10:57
Ама това съм аз, частен случай, любовта не е зависимост. Има хора, които не изпитват моята нужда.
Има хора, които просто искат да си се чукат с някой всеки ден, да си гушкат и цункат някой всеки ден, да бъдат същевременно приятели с него, а защо и да не се будят заедно? И това не си го поставят като цел, нито пък не могат да живеят без това нещо... просто... любов. :)И пак не съм съгласен с това че изкарваш любовта като панацея.

Първо, за да можеш да започнеш връзка а и за да можеш да и се насладиш, е желателно да си оправиш първо проблемите в персонален план.

Второ, любовния живот е само един аспект на цялостния. Има доста други неща, които не са свързани пряко с него: учене, работа, здраве, приятели. Ако си намери гадже, ще реши един проблем, но другите ще останат.

BrainlessROCKBABY
10-08-2012, 11:10
Реших, че ще правих критичен анализ на книжлето на Адолф. :D

psychopath
10-08-2012, 16:57
Не е въпроса просто да си хванеш гадже...

Pedigree
10-08-2012, 17:10
И пак не съм съгласен с това че изкарваш любовта като панацея.

Първо, за да можеш да започнеш връзка а и за да можеш да и се насладиш, е желателно да си оправиш първо проблемите в персонален план.

Второ, любовния живот е само един аспект на цялостния. Има доста други неща, които не са свързани пряко с него: учене, работа, здраве, приятели. Ако си намери гадже, ще реши един проблем, но другите ще останат.

Баш, баш. Ти ще кажеш, защото не си имал такива проблеми. ;)

Как да ти кажа, че е имало дни, в които наще не са знаели къде съм. Излязла съм вечерта за една бира и белот, казала съм, че ще се бавя час, а съм се прибирала след 4 дни. За тези 4 дни телефонът ми е бил изключен, аз съм била на майната си, 30-40 км от града с някви гига изгрещелите хора, с които сме се виждали 3-4 пъти преди това да правим някакви простотии. Знаела съм, че наще се притесняват, ама се прибирам след 4 дни с -5 кила, и са ми падали гащите на вратата, като отключвам пред нашите. Даскалото го бях преебала временно, вярно е че винаги съм имала 5,50 де, и тогава имах, но малко по-трудно. И не ме интересуваше, въобще по нинакъв начин не ме смущаваше, и го примах за нормално ежедневие. Просто не ми пукаше за нищо. Трябваше ми човек, който да ме раздруса, и да ми вкара малко акъл, за да ги събера аз моя. С наще не се получаваше, те все бяха заети, даваха ми постоянно пари, за да наваксат липсващото внимание доста пъти. Вярно, пичове са наще много, ама... :) Обкръжението ми тогава бяха затънали повече и от мен. И в един момент просто се появи човек, който ми показа някаква страна, която бях забравила. Така се случи, че и въпросният човек го намерих за привлекателен, както и умен същевременно, и се влюбих в него. И така на мен ми помогна любовта. Помогна ми да се опомня. Затова давам за пример любовта. Не е решението, но ако е в моята ситуация, ако срещне такъв човек... помага. :)

RedArmy
10-08-2012, 20:35
Едва ли има човек, който да те разбира по-добре от мен.. Беше ми достатъчно да прочета само първите ти няколко изречения за да разбера за какво говориш.. :) Даже не да го разбера а да го усетя. И аз съм в абсолютно същото положение. Вярно е че чак до наркотици не съм стигал и се надявам да не стигна, но алкохола и цигарите си бяха редовни по едно време. Сега взех да ги намалявам, но от това не ми става по-добре.. Макар че сега се чувствам малко по-малко пропаднал. Не знам какво да ти кажа, ако знаех щях и за себе си да го приложа, но не знам. Ако това е някакво успокоение, това състояние не е само при теб :)

psychopath
10-08-2012, 21:37
Аз не съм загубил надежда все още. :Д
Но се радвам, че има хора, които ме разбират...

NqkfaNikakva21
10-08-2012, 21:58
Де бе хора ... живнете малко. Стига сте депресирали ... има и хубави неща в тоя живот.

RedArmy
10-08-2012, 22:01
Много важно да не губиш надежда и да приемаш всичко с чувство за хумор, дори когато сърцето те боли. Надявам се че всичко тва е временно, вярвай и ти :) Знам какво да да живееш във фалш и лъжа, всяка вечер да се напиваш и да лъжеш всички че не ти пука за нищо, а себе си да не можеш да излъжеш. Да си заобграден с много приятели в заведенията, но да няма такъв, на когото да споделиш като на брат и да те разбере.. И това постепенно спира да е начин за справяне с проблемите и се превръща в начин на жиивот.. докато един ден не си кажеш "край". Когато стигнеш дъното, единственият път е нагоре.. защото вече нямаш накъде да пропадаш, няма какво да губиш.. остава ти да изплуваш. Така че ти пожелавам бързо изплуване и дано скоро намериш "дамата на сърцето си", която да те промени и да те накара да виждаш щастието в реалния живот. Защото красиви момичета има, но на пръсти се броят тези, които да могат да те разберат и да погледнат в душата ти и да опознаят истинската ти същност.

psychopath
10-08-2012, 22:01
Разбира се, че има. Аз не съм депресиран или отчаян... просто не чувствам нищо, което само по себе си не е далеч от това да се чувстваш нещастлив. :)

Chrizz
10-08-2012, 22:04
спираш/намаляваш наркотиците и алкохола и всичко малко по малко се нарежда
+ тва дето казаха по-нагоре - да си намериш някакво занимание, било то хоби, спорт или работа а-у..

RedArmy
10-08-2012, 22:12
Сега се сетих нещо и ше го напиша :д Има и хора с по-"трудни" характери, които дори да им се случи нещо което цял живот са искали, пак не са доволни и/или бързо се насищат на това нещо.. Аз съм от тях и това още повече усложнява ситуацията. Имах момичето, което като характер напълно отговаряше нa идеала ми, но провалих всичко защото просто съм си такъв. Не, че не мога да обичам, мога, но зодията явно си оказва влияние (макар че не вярвам в такива неща). Някъде беше казвал че си скорпион така че предполагам че и при теб има нещо подобно. Иначе намирането на работа донякъде наистина ше ти помогне, но.. донякъде.

Canis_Dirus
10-08-2012, 22:12
Do you even lift?

psychopath
10-09-2012, 13:14
Скорпион съм, ама и аз не вярвам в зодиите. ;д
За пореден път ще го кажа, наркотиците няма да направят разликата, нямам проблем с тях...

Chrizz
10-09-2012, 14:48
каза, че си агресивен и асоциален (асоциални изяви де)..
тука амфютките имат пръст :С

psychopath
10-09-2012, 21:12
анти-, не а- ;д
иначе имам богати социални контакти хаха
не, малко преди тях...

Oldschool
10-10-2012, 09:17
Като те видя следващия път и ще те наритам, чак до правия път... обещавам.

За другите - всеки може да затъне в лайната, ама силните хора успяват да излязат, а другите потъват натам, където им е мястото..

RagioL
10-10-2012, 09:41
Като видях заглавието на темата първото което ми изникна в главата е това:

http://der-fuehrer.org/meinkampf/bulgarisch/meinkampf/mkbg.jpg

CH3OH
10-10-2012, 11:12
Бързичък си си ти.

psychopath
10-10-2012, 22:21
Има няк'ва светлина в дъното на тунела. : )

psychopath
10-11-2012, 13:21
Като видях заглавието на темата първото което ми изникна в главата е това:

http://der-fuehrer.org/meinkampf/bulgarisch/meinkampf/mkbg.jpg

Сериозно ли...?

RagioL
10-11-2012, 17:51
Дори се замислям дали да не прочета книгата.

xPafx
10-11-2012, 18:03
Имам някво огромно желание да ударя някого, и май тва ще да е автора, с неговите наркотици, не че имам мерак да го ударя, просто в момента това ми дойде на акъла, просто искам да ударя някого, а само той за сега е писал, че ползва наркотици
ох никой да не ми обръща внимание
даже нне знам кво говоря
сърби ме челото, а не искам да го чеша, да не се разрани
това е моята лична борба
чувствам се ужасно, чак смятат да злоупотребя със студен чай и бисквити
смятам да надуя зайченцето бяло и да се откъртя
още една такава тежка нощ ще е..
да..

psychopath
10-11-2012, 22:46
май ти ползваш наркотици, а не автора... ахахахахха

xPafx
10-12-2012, 12:49
щи прасна един :*

Oldschool
10-12-2012, 12:56
един какво ще му праснеш о.0

xPafx
10-12-2012, 13:10
юмрук.. как какво?
аз и него мога да го прасна, ама тва е отделен въпрос.

darkPaladin
10-12-2012, 13:16
ша са праскате ли?

xPafx
10-12-2012, 13:19
ще се бием.

Oldschool
10-12-2012, 13:30
тц, ще се праскате... мръсен, маймунски секс

KumchoValcho
10-12-2012, 13:37
кофти как ти се е завъртял живота. не съм чел темата, само първото мнение
гадно. умно момче си, а си пропилял мн време по глупости. ама нищо никога не е загубено, колкото и клише да звучи тоя мотивиращ израз

xPafx
10-12-2012, 13:38
тц, ще се праскате... мръсен, маймунски секс
нне е вярно, пък!

Oldschool
10-12-2012, 13:41
сър Стенли Ройс
сър Стенли Ройс

xPafx
10-12-2012, 15:48
Само така, пич!

Chrizz
10-12-2012, 15:50
ДАДАН <3 :D

psychopath
10-12-2012, 17:10
вътри вътри вътри вътри...
донеси една 10ка ;д и ще ти пусна :*

xPafx
10-12-2012, 18:49
нали тревата беше гадна, бе

psychopath
10-12-2012, 19:42
Каква трева?
Гадна е инче...

xPafx
10-12-2012, 20:28
of, neska sum rusa, ti rus li si
agahaha
nogo mi e zamaeno
agahaha
mai ti spamq u temata.
Prosti mi :*

psychopath
10-15-2012, 13:09
Лятото съм рус и зеленоок, зимата съм кафев ;д