PDA

View Full Version : Да ви споделя...



malka_sladkka
10-06-2012, 13:49
След много мъки, процедури и маски махнах черния цвят от косата си, а по-късно червения и постигнах желаното русо. До тук много добре, докато днес не реших, че е ден за боядисване на корените. И купих аз руса боя, даже 2, уж, за да намажа хубаво цялата коса. Изтисках първата тубичка, после втората и гледам по едно време, че излиза червена боя :O Реших, че по-добре да я изхвърля да не се получи някой нежелан цвят и си продълих само с първата опаковка. Докато се мажех след 3-4 минути видях косата ми как започва да потъмнява... Идеше ми да се гръмна и веднага измих и сега косата ми е кафява или по-точно нещо между тъмно русо и светло кестеняво, доста се доближава до моя естествен цвят. Първоначално бях много разочарована, ама като изсъхна и почна да ми харесва как ми стои, направо приличам на себе си :lol: Почти не съм стояла с боята само няколко минути може би 7-8, не повече от 10 със сигурност. В момента косата ми изглежда 100 пъти по-хубава и лъскава от преди :D Според вас дали цвета ще е траен или ще падне след 1-2 измивания, тъй като почти не съм стояла с боята?