PDA

View Full Version : Най дразнещите неща в стила на бг момчетата



cerb12
10-06-2012, 14:12
Не намерих тема специално за облеклото така че go go go
За мен , чантичките на кръста , ланците , адидас от горе до долу ,

marilyn
10-06-2012, 16:08
Дразни ме да видя момче с ланци, леко разкопчана риза и вдигната яка. Многото бижута също ми бъркат в здравето. Или да ходи с анцунг по улицата...

LeprikonA
10-06-2012, 17:27
^ Ъхъ. Подкрепям. В комплект вървят розовите тениски, зелените маратонки с лилаво по тях (ония скапани модели на Nike, ужасни са), гладките ръце, крака, гърди, вежди, мишници. По-тесни дънки от на кифла анорексичка.

Mi Yo
10-06-2012, 22:40
"гладките ръце, крака, гърди, мишници" .. не трябва ли да са гладки ? :D Иначе аз си ходя от нас до фитнеса и обратно по анцуг.. не ми се преоблича като съм на 5 мин.... Дразнят ме клъчовете да се носят като ежедневни чантички през рамо или прекалено изрязаните потници, при които ти се вижда половината сутиен (изрязани включва и отстрани, има си бюстиета за тая работа..)

Luscious_Heart
10-07-2012, 02:56
^ Темата е посветена на момчетата...

Мен лично ме дразни например комбинацията от тъмни дрехи и някакви бели маратонки. О.о Прилепналите тениски също не са ми много по вкуса, освен ако не е с по-едри бицепси и гърди.

ALetterFromTheSky
10-07-2012, 06:03
анцуг му се вика... да , това ме дразни-тениска, запасана в анцуга, или некви искрящосини дънки, жълти, зелени. Пишман адидааските и пумите от главата до петите ми бъркат направо така, че да повърна :D. А относно космите, предпочитам да е гладък малко от малко, вместо да се давя в топки косми...личен избор, де ^^ . Също ме дразнят момчетата, които носят от тия силиконените часовници, айде за момиче по го приемам, ама...като ще е мъжки часовник да си е стабилен мъжки часовник...

mlakniwe
10-07-2012, 06:42
Кво лошо има да ходиш с анцуг по улицата?-много по-удобно е защо тряя да носиш някви неудобни дънки например или панталони-аз гледам да ми е удобно и повечето време ходя с анцуг-обличам дънки или панталон само ако ходя на лекции или някъде по-официално-не мисля, че е селско, а и хората го носят, защото е удобно-не мога да се представя как някои ходят постоянно с някви тесни дънки

ALetterFromTheSky
10-07-2012, 07:02
E никой не ти е казал конкретно " ей, ти, недей носи това и това и това" Всеки има право да се облича както иска, но всеки има и право да НЕ харесва нечий стил ;)

wiiwa
10-07-2012, 08:43
Че какво му е лошото на идеш някъде с анцуг ? Или да си с маратонки, тениска и анцуг на Найк, Адидас ? Има къде, къде по - лоши неща. От рода на дънки до коленете или кецове широки две педи. А онези шалвари или шалвари-анцуг? Тениските с разни глави на човечета ?

Dagichka
10-07-2012, 10:58
бъркат ми в здравето кифлите момчета с прилепналите дънчици, с по-слаби крака от 99% от момичетата наоколо.. с малките чантички през рамо на найк/адидас, ланците, гейските обеци.. виждала съм и момче облечено с адидас кафяв анцунг и чанта на Louis Vuitton - покъртителна гледка, направо ми се дощя да го бутна под някоя преминаваща кола.

strawberry88
10-07-2012, 15:01
Кво лошо има да ходиш с анцуг по улицата?

Да!И аз не разбрах какво не му харесват на това. :? :D

strawberry88
10-07-2012, 16:05
Сетих се кое ми е много отвратително - дънки - шалвари! :lol:

magneticfields
10-07-2012, 17:55
Тва че- носят розови тениски, гримират се, скубят си веждите, обличают се в женски дрехи(според мен)...или по-накратко, че са женствени тъпанари.

youonlyliveonce
10-08-2012, 15:01
оскубани вежди :Д

Rossita
10-08-2012, 15:15
Сетих се кое ми е много отвратително - дънки - шалвари! :lol:

Още по-зле е когато нормален модел дънки са смъкнати до.. немай къде. :D Отстрани изглежда смешно.
Иначе подкрепям останалите - розови тениски, дънки над коляно (не плажни гащи, а дънки, и то прилепнали ;д), скубане на вежди. Не ми харесва и да виждам момчета с 2 тона гел на косата, просто е ненужно.

heartshapedbox
10-08-2012, 15:46
Каквото и да е с камъчета...

Schtefito
10-08-2012, 15:59
Днес видях едно момче с маникюр поне половин сантиметър, оформен в квадратна форма. А още по-потресаващото е, че не беше някой метросексуален, а някакъв металяга :X

youonlyliveonce
10-09-2012, 09:13
ааа като каза нокти...много мразя да си оставят маникюр 1см на кутрето?! бляяяк :/

Schtefito
10-09-2012, 11:00
^на въпросния пич маникюра си беше на всички пръсти!