PDA

View Full Version : за момчета



yourgirlme
10-06-2012, 15:50
Как бихте реалирали,ако приятелката ви,която ви е казала,че е девствена преди секс спомене,че се е отворила сама?

ShtrudeL
10-06-2012, 15:53
Питаш, за да знаеш как да реагираш и да направиш реплей на първия ви сексуален опит?
Не се заяждам.
Ти как реагира?

yourgirlme
10-06-2012, 15:57
Аз съм момичето. :D

ShtrudeL
10-06-2012, 16:02
Сладко. Е той как реагира? Или не си му казала и се чудиш дали да му кажеш ?

yourgirlme
10-06-2012, 16:06
Чудя се как да му кажа.

Oy7ofCon7roL
10-06-2012, 16:14
Как бихте реалирали,ако приятелката ви,която ви е казала,че е девствена преди секс спомене,че се е отворила сама?

ще я изчукам и след това ще я изгоня

ShtrudeL
10-06-2012, 16:20
Чудя се как да му кажа.

Ако изобщо ще му казваш, не го преди непосредствено преди да почнете да правите секс. :>
Подхвърли някоя тема за мастурбацията и му кажи, че си се заиграла и бляя.. такива ти неща. :>

xXxPETYAxXx
10-06-2012, 16:48
Ъм, има голяма вероятност да не си се "обезчестила" напълно(да не си си доразкъсала ципата), така че вероятно пак ще те боли и може и да си прокървиш(естествено зависи, предполагам само, че не си използвала нещо с размерите на член). Пък и има жени, които не ги боли много и почти не кървят, така че може и да не му казваш според мен.
Все пак не може да сравняваме мастурбацията със секс - пак ще ти се води първият път. Ако толкова искаш да му кажеш твоя си работа.

GeGaSa
10-06-2012, 16:56
Много просто, преди да се стигне до това да правим секс, ще знам всичко за нея! 1- Ако сте една свястна двойка тия работи би трябвало момчето да ги знае, лека по лека да сте си казали каквото имате да си казвате. Има още много неща който не са ви ясни, ама това е от годинките. Лично аз няма да тръгна с момиче което не познавам перфектно. Знам ли някоя може да има и пенис, не ми се иска да разбирам когато съм в спалнята с нея. 8-)

Psyko Nuts
10-06-2012, 17:19
Прави се, че те боли и нали има някои момичета, дето при тях не тече кръв, така че... :D Няма да разбере :D

DragonLady
10-06-2012, 20:16
Ъм, има голяма вероятност да не си се "обезчестила" напълно(да не си си доразкъсала ципата), така че вероятно пак ще те боли и може и да си прокървиш(естествено зависи, предполагам само, че не си използвала нещо с размерите на член). Пък и има жени, които не ги боли много и почти не кървят, така че може и да не му казваш според мен.
Все пак не може да сравняваме мастурбацията със секс - пак ще ти се води първият път. Ако толкова искаш да му кажеш твоя си работа.

+1
Не му казвай най-добре. Ако стане на въпрос нещо, винаги можеш да кажеш, че не при всички момичета има болка/ и/или кръв.

adoreher
10-06-2012, 20:19
Кво става
Мортииии ;33

нали не си спала с друго момче?
кво те бърка в кво състояние е девствената ти ципичка?

Tennnnn
10-06-2012, 20:24
Кво лошо има да каjеш че си се отворила без да искаш като си се задоволявала , аз бих реагирал савсем нормално и даjе нищо няма да ти каjа

adoreher
10-06-2012, 20:25
ама що изобщо трябва да му казва нещо?

GeGaSa
10-06-2012, 20:50
ама що изобщо трябва да му казва нещо?

Щото ако съм аз, ще има бушинизмы Ю!

djipsito
10-06-2012, 21:04
С пръстче ли се отвори ?
Нищо общо няма да си вкараш твоя пръст, той да вкара неговия или да си вкара члена. Различно е и при трите случая.

dream1707
10-06-2012, 21:32
Ъ.. защо ще му казваш... ?
Реално, едва ли си си натикала нещо кой знае колко голямо там ;дд .. или пък си го правила многократно .. Така че, сигурно няма да се осети...
Да ти кажа ли и 2рия път боли .. и няма да ти се налага да симулираш...
Кръв не винаги има .. and so

bilqnavod
10-06-2012, 22:52
Е, защо трябва да му казваш? Това, което правиш със твоята вагина него какво го интересува? Ти питаш ли го него? Какво значи това? Че нямаш право да мислиш за удоволствието си, защото си момиче ли? Извинявай. Нито ще разбере, нито си длъжна да му казваш, още по-малко пък да се чувстваш гузна за това. По дяволите, не живеем в мюсюлманска страна, че да трябва да има кръв на всяка цена.

greenblood
10-06-2012, 23:59
Как да реагирам? Ами нормално щом е решила да се отвори сама това си е нейна работа. Аз няма какво да и държа сметка.

heartshapedbox
10-07-2012, 00:13
И аз не разбирам защо трябва да му казваш.

Scarface_
10-07-2012, 00:50
ми кажи му и все пак да внимава ... не мисля , че е от значение за който и да е било даже се предполага , че би бил по спокоен да не те нарани :) не му придавай толкова важност

mimsssssss
10-07-2012, 03:27
Отворила се е сама - ок, но според мен няма връзка с девствеността и. Девствена е докато няма полов контакт. Тя може да се отвори и по време на спорт, може и с тампон, може и по медицински причини (една приятелка знам, че е трябвало да и направят тая процедура, защото е нямала никакви отвори на ципата и имаше проблем с менстурацията)... Та реагираш нормално. Няма член - значи е девствена :)