PDA

View Full Version : Моля за малко помощ и съвет!



AngelicIcon
10-06-2012, 17:51
Здравейте приятели!

Моята ситуация е малко сложна и благодаря на всеки предварително за помоща!

Аз съм момче на 18 години и сега трябваше да съм 12 клас като всички мои връсници. Преди 2 години когато бях в 10 клас се наложи да премина в самостоятелна форма на обучение.Стана така,че претърпях много сериозен инцидент който ме вкара в кома и в последствие в 60 дни хоспитализация.Проблемът е,че точно през тези 2 месеца ми беше една от сесийте в училище и противно на очакванията ми не ми беше направен никакъв компромис и така се наложи да остана с една година. Сега проблемът е,че трябваше да започна 11ти клас но за 3ти път ме късат на изпита по математика , а ми остана САМО той. Взех всички други но просто този ми е адски труден и немога да го взема,а сесийте за тази година свършиха. Сега има опасност заради този един тъп шибан изпит да се наложи да изгубя и тази година!

Понеже се местя в Бургас до няколко дни бих искал да помоля някой компетентен ученик да ми препоръча училище там,където биха подходили човешки към моята ситуация,защото искам да съм като всички и да продължа образованието си.Не желая да съм на 20 когато завършвам 12ти клас докато връстниците ми виждат края на университета.

Благодаря ви!

xoxi
10-06-2012, 18:00
Защо не тръгнеш на уроци? Или курсове?
По математика не знам дали има курсове, но попринцип те вървят доста по-бързо.
Но и на частен учител можеш да обясниш какво точно ти трябва, за да вземеш този изпит.

AngelicIcon
10-06-2012, 18:09
Пробвах на изпити но учителката ми каза че просто самия материал е прекалено голям за да ми го преподаде за такова кратко време,а лятото работих за да помагам вкъщи и нямаше как да ходя на уроци.

xoxi
10-07-2012, 10:33
Намери си друга учителка, която ще иска наистина да те научи, а не да го разтяга за по-дълго време, за да вземе повече пари.