PDA

View Full Version : Протеин PROFI MASS



monster22
10-06-2012, 18:24
Какво мислите за този протеин http://fitness1.bg/olimp-profi-mass-900gr/ ? В магазина като казах, че целя маса и искам whey 100% gold standard продавачът ми каза, че този е много по-добър за качване и че хора които го пият растяли буквално всеки ден и имали голям напредък. Какво мислите profi mass или whey 100% gold standard ? На почти 16 съм 1,71 62 кг с добър хранителен режим 4-5-6 хранения на ден с храни богати на белтъчини но съм в лек застой и затова искам да си взема протеин.

redbul2
10-06-2012, 18:53
Ами първото всъщност е гейнър съдържащ 50 на 50 % протеин и въглехидрати. Второто е само протеин. От гейнърите се качва бързо обща маса. От протеина доста по-бавно,но сравнително чисто. От една кутия само не очаквай чудеса.

awerw
10-06-2012, 18:54
голда или pure whey

Mladenoff
10-07-2012, 00:20
Ехеееей, тоя продавач ти го е изкарал гейнъра направо метан, бе. Лелеее, взимай, взимай, трепач!

redbul всъщност ти каза основното. От 900 грама гейнър не очаквай нищо, ще ти стигне най-много за седмица.

Предполагам, че искаш да качваш чисто, за това или суроватка, или най-добре, според мен, си вземи левцин и глутамин. Ако си в застой, поработи добре върху програмата си и си увеличи приема на мазнини, че да ти се дигне малко тестостерона. Може да взимаш и цинк.