PDA

View Full Version : как да се променя?



afafafafa
10-06-2012, 21:28
Здравейте, хора. Имам един проблем. На 22 години съм, а никога не съм имал сериозна връзка. Всъщност съм се влюбвал само веднъж, не е имало нищо между нас, а момичето ми е добра приятелка, но и към нея вече не изпитвам нищо, освен привързаност. По принцип съм доста емоционална личност, не ми липсва женско внимание, но не мога да се влюбя и изпадам в някаква все по-дълбока депресия. Може би звучи глупаво, дори не знам как да намеря точните думи, с които да се изкажа. Постоянно си повтарям, че всичко е наред, не е нещо ненормално да нямам връзка и да не се вллюбвам, но ми се струва, че нещата не вървят на добре. Дали това, че прекарвам доста време с оная ми приятелка не ми влия по този начин?

notlike
10-06-2012, 21:30
Повтаряш си, че всичко е наред, но ти сам знаеш, че не е така. Научи се да обичаш първо себе си, пич, иначе трудно ще те обичат другите :)

afafafafa
10-06-2012, 21:32
Ами, пак казвам, че не страдам от липса на женско внимание. Проблемът определено е в моята глава и се чудя как да го разреша

valdesbg
10-06-2012, 21:38
Вземи изчукай някоя без много да му мислиш. Прекалено ти е идеализиран образа в главата и нещо трябва да го срути. Ясно е че няма да си ти, щото си бъзльо.

heartshapedbox
10-06-2012, 23:55
Е човека казва, че не е имал сериозна връзка, не че не е чукал :Д

balu4ka
10-07-2012, 03:26
Ами,на 22 ти би трябвало да си достатъчно голям ,за да се досетиш ,че бъдейки до нея нещата малко или много си се отразяват върху теб.Не би трябвало да сядаш и да се отчайваш,само защото не си опитал...Не е ненормално да не се влюбиш,просто явно не е дошла наистина тази,която ще ти завърти главата : )

valdesbg
10-07-2012, 06:54
Е човека казва, че не е имал сериозна връзка, не че не е чукал :Д

Макар и да не е предмет на дискусията тук - подразбира се че сам си гали делфина. Нямаше да е толкова мекотелоподобен иначе.

fenastz
10-07-2012, 07:04
Да, влияе ти негативно. Поеби малко, дори костеливи субекти като мен стават хора като правят секс :D

Amore-Mio*
10-07-2012, 22:28
Прекарвай време и с други хора, не само с нея.
И не си давай много зор да се променяш. Нещата се случват, когато най - малко ги очакваш. Пък и нека някоя да те хареса , заради самия теб.