PDA

View Full Version : СЕКС Свършване



squid
10-06-2012, 21:57
Здравейте:
Напоследък имам следния проблем много бързо свършвам като съм без презерватив като казвам бързо имам впредвид наистина бързо 2-3 мин. Докато със презерватив нямам такъв проблем мога да си го правя 30-40 мин и час дори.
Ако някой е имал подобен проблем и го е разрешил нека сподели също така и какво ви е мнението за тези задържащи спрейчета и до колко са безвредни те?

DragonLady
10-06-2012, 22:18
Или караш със или повече тренировки без, па белким се увеличи времетраенето. Спрейове и тн глупости не ти трябват според мене, практика му е цаката. А и за тях съм чела мнения от момчета използвали ги, че после главичката на пениса започвала да се бели.

greenblood
10-06-2012, 22:25
Интересно при мен е обратно с презерватив като съм свършвам по бързо. :Х:Х

flamesoulbgr
10-07-2012, 09:36
По принцип на голо е по-чувствителен.

FuCKkK13
10-07-2012, 10:01
нямаш тренинг ...

Golemiqmalyk123
10-07-2012, 10:31
Бий си чекии всеки ден и ще свършваш бавно

GiveMeLove
10-07-2012, 12:56
Първо няма смисъл да се правите на големите ебачи.. Това, което момчето описва е абсолютно вярно, като .. Казвам като..

Когато не практикуваш редовен секс, желанието и възбудата за такъв се засилват /което е нормално/.. Така, че когато дойде момент да правиш секс, особено на голо, е нормално да свършиш дори и за по кратко време от 2-3 минути, тъй като чувствителността и възбудата, която изпитваш допринасят за по-бърз край..
То и при мен е така.. като сложа презерватив и губя доста проценти от чувствителността, и затова свършвам по-бавно, но това е в пътите, в които сексът е .. да речем рядко /както в момента, тъй като нямам сериозен човек до себе си/..
Така, че място за тревоги няма - това, че "ебачите" тук не си го признават, е отделен въпрос..
Всичко е до редовен секс - колкото по-често, толкова по-добре - и без презерватив съм си карал много време /като казвам много - дори над 2 часа../, но когато сексът е РЕДОВЕН.. :)

Иначе да, чекиите също допринасят, но не кой-знае колко..

Айде дано да съм ти помогнал..

machoka
10-07-2012, 17:11
Обърни 2 големи водки непосредствено преди контакта и ще заспиш преди да можеш да свършиш )

squid
10-07-2012, 18:17
Да това с водката върши работа :)

Amore-Mio*
10-08-2012, 19:04
Според мене, е нормално.
Чувството без презерватив си е наистина много яко и по - чувствено, естествено. През някаква гума не можеш да го усетиш чак това.

YoRlz
10-09-2012, 13:39
Удоволствието без презерватив е по-голямо,затова свършваш бързо...