PDA

View Full Version : лаптоп??



elitovt
10-06-2012, 22:57
здравейте. искам да ви питам:
според вас какъв трябва да е идеални лаптоп. какви да му са екстрите,.
ако може пратете ми линк на някой лаптоп който е с много добри екстри, процесори ала бала ... ии най-вече да е ефтин. не много скъп. точно това за мен е от значение. дори и да не е точно идеалния, само и само да е хубав. и да трае много време.

ccdesigns
10-06-2012, 23:02
Като ще си говорим за идеални...

http://pcstore.bg/laptopi/DELL-2/DELL-Alienware-M18x-Stealth-Black-Windows-7-16GB-4732

elitovt
10-06-2012, 23:11
лелеееееее много е добър. дайте някакви други. такива които сам ги дала под описанието ми :D :)

ccdesigns
10-06-2012, 23:39
е кво да си дала, кво описание, тва се едно да напиша "купувам кола. да е идеална и да не е много скъпа" и да очаквам нещо хубаво. тва да е идеално и да не е много скъпо не ма такова животно. отделно не знам кво разбираш под да не е много скъпо

elitovt
10-09-2012, 20:46
Мии значи най -вече искам да го използвам за влизане в интернет и понякога за игри, което ще е много рядко ... най-вече за ученически цели
А относно ценовия диапазон около 200-400.
Апък под '' перфектен'' имам на предвид да бъде бърз, да не се развали много рано с добро качество. аз не разбирам много от лап топи и затова реших да пусна тази тема, поне вие да ме посъветвате кой ще бъде хубавия лап топ за мен

zlatko98
10-10-2012, 06:29
Мии значи най -вече искам да го използвам за влизане в интернет и понякога за игри, което ще е много рядко ... най-вече за ученически цели
А относно ценовия диапазон около 200-400.
Апък под '' перфектен'' имам на предвид да бъде бърз, да не се развали много рано с добро качество. аз не разбирам много от лап топи и затова реших да пусна тази тема, поне вие да ме посъветвате кой ще бъде хубавия лап топ за мен

Лаптоп за 200-400?? По-добре вземи нотебук за тези цели. Реално ти няма да извършваш особено натоварващи дейности над компютъра според това, което си написал и един обикновен нотебук ще ти свърши прекрасна работа ;)

mal4oty
10-10-2012, 18:42
http://www.technomarket.bg/products/09092857/msi-u130-1428eu за тези пари нямаш избор според мен.