PDA

View Full Version : Съвет .. Моля ви



magy_99
10-07-2012, 09:16
Охх.. Кажете ми как да му докажа, че го обичам защото не ми вярва постоянно се караме за това, че аз нищо не правя за нашата връзка и сега иска и да ме остави да му покажа,че го обичам .. но незнам как :( моля ви кажете ми какво да му кажа или да направя, за да помогне ..

valdesbg
10-07-2012, 09:20
How about NO?

Радвай се че те оставя, по голям подарък няма как да получиш за момента.

sexa_na_kompleksa
10-07-2012, 09:23
Обръщай му внимание, обаждай му се и му пиши смс, но не през пет минути, де. :д Не флиртувай с други момчета! Направи му някаква избенада и/ или подарък. Прекарвай достатъчно време с него. Не се заяждай, не го обиждай...

FuckedUp
10-07-2012, 12:27
Обръщай му внимание, обаждай му се и му пиши смс, но не през пет минути, де. :д Не флиртувай с други момчета! Направи му някаква избенада и/ или подарък. Прекарвай достатъчно време с него. Не се заяждай, не го обиждай...

Това са основни неща, които дори е нужно да ги прави без да се "доказва", че го обича..
Тъпа работа.

vas4e3to0
10-07-2012, 12:40
Това са основни неща, които дори е нужно да ги прави без да се "доказва", че го обича..
Тъпа работа.

Правилно. Обичта не се изразява в пращане на смс-и и в подаръци. Пък и в повечето връзки заяждането е една от основните причини да знаеш, че човека отсреща те харесва/обича. Все пак, не можеш през цялото време да си мил и грижовен. За мен поне това е прекалено лигаво.
Щом не е сигурен в чувствата ти, значи не те заслужава. Край, стига толкова, не се мъчи да му показваш обратното.
А има още една причина: може той вече да не иска да сте заедно и това да му е оправданието да се разделите. Помисли над нещата и не го притискай.

Amore-Mio*
10-07-2012, 22:27
Направи това, което ти идва отвътре. Слушай сърцето си - ние няма как да ти помогнем. Щом се карате относно това, че не правиш нищо - направи го. Докажи се пред него, но сама, без нашата намеса. Няма всеки един миг от живота ти някой да ти каже какво да правиш и как да действаш, все пак.

sexa_na_kompleksa
10-08-2012, 07:46
Не знам какво прави или не прави, пък и като ги знам днешните деца какви са, ми се стори необходимо да спомена някои очевидни неща. Щом той иска от нея да си показва чувствата, значи е сгафила много сериозно и вероятно е допуснала точно някои от грешките, които съм изброила, макар и тя да не го осъзнава. Не виждам как чрез заяждане ще покаже топлите си чувства..

Богиня
10-08-2012, 07:56
Е*ати кретена! Защо трябва да му казваш, че го обичаш? :?

anonymous708973
10-08-2012, 08:42
Е*ати кретена! Защо трябва да му казваш, че го обичаш? :?

Преди подобно изказване се замисли дали пък няма някаква възможност момчето да се чувства изолиран/отхвърлен/неподкрепян... да чувства, че влага повече от себе си във връзката им отколкото тя.
Монетата винаги има две страни.

Богиня
10-08-2012, 08:46
Фактът, че я кара, един вид насила, да му казва, че го обича за мен лично говори достатъчно.
Това също показва колко истина има в думите ''обичам те''. В дн. време всички се обичат, пък що така
няма световен мир?? Бахмааму!

TheBeliever
10-08-2012, 08:51
Всеки има нуждата да се чувства обичан. Няма как да знаем какви са им отношенията и какво е нейното държание спрямо него, следователно е безпредметно да изкарваме момчето еди-какъв-си.

Друг е въпросът, че любов не се доказва по команда. Ако не успяваш да изразиш любовта си в ежедневните малки нещица, то няма да успееш да го направиш и с грандиозен холивудски жест.

dimitar_ak
10-08-2012, 08:52
Кога последно правихте секс?

xXxPETYAxXx
10-08-2012, 08:59
Ти 99 набор ли си?
Или имаш истерично гадже(вероятно набор 99 или 98), или си сгафила нещо.
Ако това другото дете е истерично най-добре не се занимавай с него - само ще се нервиш за глупости.
Абе за какво на по 13 години си усложнявате живота, вместо да се държите за ръчички и да рисувате сърчица?

fenastz
10-08-2012, 09:23
Направи му покъртителна свирка. След такова нещо съм неспособен да се сърдя :D

xXxPETYAxXx
10-08-2012, 12:00
Направи му покъртителна свирка. След такова нещо съм неспособен да се сърдя :D

Кога последно правихте секс?
Абе момичето е на 13! :D

anonymous708973
10-08-2012, 17:34
Фактът, че я кара, един вид насила, да му казва, че го обича за мен лично говори достатъчно.
Това също показва колко истина има в думите ''обичам те''. В дн. време всички се обичат, пък що така
няма световен мир?? Бахмааму!

Няма такъв факт. Прочети темата.
Момчето иска тя да си ПОКАЖЕ/ДОКАЖЕ чувствата. Не да плямпа през 5 минути "обичам те".

valdesbg
10-08-2012, 17:44
Не е правилно да изискваш или да настояваш някой да си показва или доказва чувствата към теб. Мирише много лошо.

anonymous708973
10-08-2012, 17:57
Все ми е тая на какво мирише. Нормално е да искаш да знаеш какво изпитва човечето ти към теб. Ако аз се чувствах неподкрепяна/необичана/непотребна/излишна, щях да искам същото. Дори не си представям връзката си без малките изненади, подкрепата, доверието, държането за ръка дори.

Богиня
10-08-2012, 18:30
Все тая, не съм съгласна. Подкрепям мнението на Валдес.

102
10-08-2012, 18:41
Едва ли ще успееш да го излъжеш..