PDA

View Full Version : ПОМОЩ! :(



abvd
10-08-2012, 12:42
Здравеите , таа ето и моята случка незнам дали някои ще ми повярва но , ще опитам дано нищо не ми коства. Таа преди може би преди 1-2 седмици стана нещо много странно със мен , докато сладко си спях през деня , сънувах как излизам от тялото си и се разхождам из вкъщи , неумоверно се върнах в тялото си и се събудих като на ръката си имах белег все едно от oпарено имаше пръсти , абе да го кажа с една дума имах ръка върху ръката си (говоря за ръка все едно е била oпарена и дирекно е сложена върху кожата ми) , изминаха 10 минути , аз бях уплашен естествено когато погледнах пак към ръката си нямаше нито белези нито нищо , беше си нормална ръка. На същата вечер , легнах си аз към 1 часа посред нощ , и почнах да сънувам ангел , как му се моля , а тои ме гледаше с такава тъга с такова отчаяние , виждах как отлита нанякаде но аз все го спирах , и му казвах "Недеи да си тръгваш , имам нужда от теб" а тои все така ме гледаше тъжно и жално. Изведнъж се събудих със сълзи на очите , всичко ми беше в адската мъгла. На следващия ден ходил на лекар посъветвах се с него , лекарят нищо не ми каза до момента когато снощи си легнах и се молех пак на ангелът , молех го да не си отива , а тои се доближи до мен и ме целуна по челото , събудих се и видях върху кожата на челото ми някакъф белег , за части от секундата тои изчезна. Четох из интернет и нищо не можах да намеря за моята случка. Таа моля ви някои да ме посъветва с нещо или да ми каже защо сънувам тия неща. ( за тия коитo ш се избъзикат със мнението си не гледам нито серияли нито филми) ПОМОЩ! :(

Mentolka91
10-08-2012, 13:01
Отиди на лекар

black pearl
10-08-2012, 13:39
Ами ддз ..Малко e нереално,ама е възможно да имаш ангел пазител ? :D Не знам.. не съм запозната,но може и да е възможно

druzilla
10-08-2012, 13:50
Още си бил сънен може би и за това си си въобразил,че имаш белег и т.н. ;)
Иначе за самите сънища - аз примерно вчера сънувах как някакви хора влизат
в нас да ме ограбят и аз ги коля,ръгам ги и прочие :D сънищата са си сънища,
понякога са напълно нелогични,но не означават нищо ;) Виж в съновник
тълкование на съня ти,ако толкова държиш..