PDA

View Full Version : Помощ!



the wicked
10-08-2012, 17:42
Искам съвет от всички с повечко опит аз момче на 13 и в началото на годината се влиубих в едно момиче оказа се че и то ме харесва ходихме 2 дни (да знам смях) през които нищо не стана каза ми че това и е първото гадже както и на мен и след 3-тия ден ми писа смс че не била забравила момчето което харесвала от одавана и а си мислела че е и скъсахме и та аз се изнервих беше ми ужасно гадно разбира се и в глупостта си едва не го удуших тоя аз рядко се бия но... се случи проблема е че тя беше там и се разплака .... сега въпроса аз още я харесвам и искам някак си да оправя нещата тя каза че не и пука за мен вобще затова искам съвет първи път ми и вече 3-та седмица ми е ужасно гадно защото сме в един клас помощ

Amore-Mio*
10-08-2012, 19:00
Не й пука за теб - проумей го, щом даже сама ти го е казала в очите. Недей да се вреш между шамарите и да си създаваш излишни проблеми и съвсем да й губиш приятелството.

vas4e3to0
10-08-2012, 19:11
7-ми клас си, а не знаеш как да пишеш. WTF?
И все пак...както каза човекът отгоре - не се занимавай, сама ти е казала, че не иска да има нещо общо с теб. А пък и не знам, mother of God, как сте решили да сте гаджета, като сте от един клас? Не мислите ли, че е прекалено неловко? Е, да, ваша си работа все пак...та, мхм, остави я и не се занимавай повече с такива неща; опитайте се да бъдете приятели.

Azoria
10-08-2012, 20:33
http://prikachi.com/images/38/5354038f.jpg

Mother of God...