PDA

View Full Version : Help....



alex970
10-08-2012, 18:01
Здравейте,имам един проблем.От няколко седмици две момчета ъммм как да ви кажа-ме обарват отзад :(.После едното от тях почна да ме нарича днес скъпа.Та имам въпрос това нормално ли е за момчетата или просто ме харесват.Не че нещо ама просто не съм запозната много с тези неща.

Amore-Mio*
10-08-2012, 18:19
Зависи на колко си.
В по - малка възраст, момчетата /и не само/ са недораснали и това според тях е начин за показване на симпатии. А ти , можеш просто да не им позволяваш да те обарват. Лесно , а?

w0sh
10-08-2012, 18:52
ахахахахахххахахах

ахаха

Това е като в затвора.

sexa_na_kompleksa
10-09-2012, 08:48
Харесват те...

Nakadah
10-09-2012, 08:51
Ако си на 11...

alex970
10-09-2012, 12:25
Ако си на 11...

кво

djipsito
10-09-2012, 13:08
Сигурно те харесват.
И все пак, ако не ти е приятно да те обарват, не им позволявай.

shmatarok
10-09-2012, 13:10
Ахах. Т'ва беше често явление при нас в периода 5-6 клас и беше символ на симпатии. Период на някакво израстване явно...

valdesbg
10-09-2012, 17:34
Ако си на 11 няма проблем. Ама ако сте по големи... поне искай парички. То се е видяло какво ще бачкаш като порастеш още малко.

jghgh
10-09-2012, 17:41
И все пак, ако не ти е приятно да те обарват, не им позволявай.
Приятно й е, естествено, нали получава внимание :Д

djipsito
10-10-2012, 12:43
Валдес, извинявай, ама не мога да разбера защо се държиш като гъз.

DisappointedDreamer
10-10-2012, 12:45
Валдес, извинявай, ама не мога да разбера защо се държиш като гъз.

в този случай, подкрепям.
Нямаше нужда от коментара ти, валдес.

anonymous708973
10-10-2012, 19:00
Валдес, извинявай, ама не мога да разбера защо се държиш като гъз.

Като другаде не му е позволено, все трябва да се направи на оборотен някъде, нали?

valdesbg
10-10-2012, 19:15
Не е и нужно да разбирате. Пантерата остава най-вярната моя фенка обаче :)

Illusion772
10-10-2012, 19:22
В по-малка възраст това е единственият начин на "момченцата" да изразят някакъв интерес , защото просто не са дорасли за простото говорене или кавалерско отношение или каквото и да е било друго

П.С. момичето има нужда от помощ , а не да се хващате за гушите на 5тия коментар

jghgh
10-11-2012, 13:06
Днес настроението ми е критикарско малко (въпреки ослепително якия ден - засега), та ще продължа на Пантерата разсъжденията, само че в по-въздържан тон.
Валдес, изобщо нямаш чувство за мярка. Окей - бъди саркастичен и хаплив - част от същността ти е. Но, надявам се, осъзнаваш, че някои твои изказвания въобще не са на място и звучат неадекватно, а не готино. Казвам това, защото сарказмът прави хората "готини". Всички някак са "саркастични", "хапливи" и НАД нещата и другите, понеже е ... готино.
Голямо театралничене, голямо чудо.

valdesbg
10-11-2012, 13:24
Нямам чувство за мярка, да. Според обществените стандарти. Всъщност понятието мярка в човешките отношения е безсмислено. Защото прага на търпимост при различните хора е различен. Дали аз съм дразнител с висок интензитет или вашия праг е нисък... е тема, която няма как да бъде доведена до единно становище. Но мярка е безсмислено понятие. Да, наясно съм че не винаги ми се получава. И целта ми много рядко е да бъда "готин".

Други коментари по мой адрес?

jghgh
10-11-2012, 13:26
хаха, кефи ме реакцията ти ^^ :*

амиии не, няма други коментари.

и, има си понятие мярка, колкото и да сме индивидуалистично настроени, има си мерки, има си дефиниции.
много грубо се "шегуваш".

ако не те интересува това, Ок, то си е само и единствено за теб. но ако се интересуваш да не ти е стеснен социалния кръг и да комуникираш по-лесно с повечето хора, би трябвало малко да се "стандартизираш"
само ако те интересува, де.

valdesbg
10-11-2012, 13:39
jghgh благодарско за мнението, което изказваш.

Мисля че ако не друго.. то отдавна е направило впечатление че аз избирам с кого да си общувам, имам си цедка/филтър/сито през който пресявам масовката от хора. Да, наясно съм че стила ми не е поносим от доста хора, с цел е така. Искам да привличам определен тип хора с които да общувам. Всички останали не ме вълнуват особено много. Приеми го като златотърсач от старо време. Нагазил до колене в реката, гребе с канчето и сипва в чинията, търсейки златоносен пясък. И нищо освен това не го вълнува.

Да, когато ми се налага мога да бъда страшен хамелеон и да общувам адекватно с всякакви типажи - от костюмирания господин с айфона, до кварталния просяк. За определено време обаче, и ако аз преценя че си заслужава. В конкретния случай изобщо не е така, мисля това е ясно.

djipsito
10-11-2012, 15:20
На мен пък понякога ми се струва, че е избиване на някакъв комплекс и то не къде да е, а в ТИЙН ФОРУМ, за бога!
Разбирам да си хаплив или къвто си искаш там с някой твой набор, ама да оборотничиш на 11 годишно момиче, освен смешно е и жалко. Хах.

FuckedUp
10-11-2012, 17:53
На мен пък понякога ми се струва, че е избиване на някакъв комплекс и то не къде да е, а в ТИЙН ФОРУМ, за бога!
Разбирам да си хаплив или къвто си искаш там с някой твой набор, ама да оборотничиш на 11 годишно момиче, освен смешно е и жалко. Хах.

И още нещо.
Т'ва е, че не постигаш нищо.

Ако си на 11 няма проблем. Ама ако сте по големи... поне искай парички. То се е видяло какво ще бачкаш като порастеш още малко.
Почувства ли се по-як, след като го написа? Сериозно те питам.

valdesbg
10-11-2012, 18:55
Ааа имал съм още фенове.

Както вече казах - безразлично ми е коя е авторката, за какво се бори и какъв цвят гащи носи. Физическото и психическото ми състояние останаха непроменени преди и след написването на поста ми.

Джипси... и с мойте набори се държа по същия начин. Не бери грижа за това :)

w0sh
10-11-2012, 19:06
в този случай, подкрепям.
Нямаше нужда от коментара ти, валдес.

чехъл момент?

FuckedUp
10-11-2012, 19:33
Както вече казах - безразлично ми е коя е авторката, за какво се бори и какъв цвят гащи носи. Физическото и психическото ми състояние останаха непроменени преди и след написването на поста ми.


Радвам се, че се забавляваш :lol: