PDA

View Full Version : Проблем с комукацията и нервите



Sa40
10-08-2012, 22:38
Здравейте отдавна не бях влизал в форума, мислех си че пубертета ми отмина веднъж завинаги и никога няма да ме споходят проблеми в общуването и настроенията.
Уви... май не е точно така както си мислех и затова реших да потърся съвет от вас приятели.
БТВ, Смятам че съм избрал правилния раздел на форума, ако ли не простете :)
Ще разгранича проблема си ня три части
Симптоми или какво смятам за проблем
Предприети действия за отстраняването на проблема до настоящия момент
Същите такива но неизпълнени все още
и накрая заключение или резултати
след това изказвам искрени благодарности на тези които са компетентни или се минали по моя път нооо имат полужителни резултати:D съвети от хора които нямат успех не вземам :D
Симптомите... Не мога да определя началото или да дам дата кога съм открил проблема си така като усещането ми е че това се случва прогресивно с времето. Пропуснах да кажа, че живея в друга държава без семейството си и без някакви много близки приятели . Хора около мен има и българи много и чужденци, но някак си аз съм самичък. Чувствам се неразбран и недооценен. Преди около 2-3 месеца се бях сблъскал с постоянна сънливост и много лесна уморяемост. Това беше истински ад заспивах навсякъде и без значение ден или нощ топло или студено шумно или тихо.
Избяга ми настроението и онова сияйно и палаво момче което бях до преди година две избяга и се скри някъде. Търся го неспирно и ако го намеря ще му надуя окото :) че да не ме остава повече. Преди да дойда тук имах една мн голяма авантюра с момиче. Лудяхме куфяхме без значение къде как и с кого, винаги ми беше готино. Някъде около 2-3 месеца, а чувствата ми бяха .... нали се сещате и вие сте го изпитвали само че мойто беше по силно даже и то вашето :P Това го споменах защото мисля че може и да има връзка с настоящия ми проблем . Сега излизам с момиче но не мога да се отпусна ... вдървен съм чувствам се ужасно. рядко след като пиййна малко се отпускам но после пак .. по някога имам чувство че незнам какво да кажа . Ще напиша още утре, сега трябва да бягам че закъснявам за работа :)