PDA

View Full Version : Ebay



Never.Give.Up
10-09-2012, 07:21
Първо се извинявам ,ако мястото на темата не е за тук . Прегледах много теми за този сайт , но пак не ми стана ясно (: Много искам да си поръчам дрехи от сайта, но преди това бих искала някой да някой да ме просветли , ако мога така да се изкажа :D Ако може някой по-подробно да ми обясни за плащането , доставката , абе всичко ако може. Разбрах , че се плаща с PayPal .... ( нямам си на идея какво е това) Досега не съм си поръчвала дрехи по интернет . Мерси предварително и отново се извинявам , но не разбирам нищо (:

malka_sladkka
10-09-2012, 08:24
Ами вече имаше такива теми... Иначе не е задължително да имаш PayPal, можеш директно от картата да си платиш. Просто избираш опцията нямам пейпал и там трябва да си напишеш номера на картата, до кога е валидна и един числа отзад на картата, последните 3 се падат. А и първото най-важно трябва да имаш регистрация :D

___mimity___
10-11-2012, 17:25
Да! :) Първо трябва да се регистрираш и мисля,че още при регистрацията трябва да напишеш адрес, град, телефон и т.н. След което примерно си харесваш нещо и натискаш: Buy Now.
След което е много лесно , но не мога да ти кажа точно стъпките , тъй като не мога в момента да си вляза в профила , иначе аз съм доволна , нещата идват и са много готини :)
Препоръчвам ти да тръсиш: Free Shiping , тоест продукти , които са с безплатна доставка :) Успех!

Hayashi
10-11-2012, 17:46
Аз съветвам да си направите PayPal. Не ви коства почти нищо. Баща ми веднъж много хубаво си изпати, въпреки че му казах да се регистрира. Регистрацията в PayPal те защитава от некоректни продавачи. Ако не ти пратят поръчката или е повредена е много по-лесно да докажеш, че си платил.
Най-важното е, че стоки до 45€ са без мито. Стоки от ЕС също нямат мито. Гледай и цената на доставката и дали е безплатна. Гледай да поръчваш от продавачи, които са с рейтинг по-високо от 98%. Може да разгледаш и негативните мнения на продавача.

И най-важното трябва ти международна дебитна или кредитна карта.