PDA

View Full Version : Влюбена до уши



A.D.
10-09-2012, 10:53
Здравейте! Искам да ви помоля за съвет, защото съм много объркана. Мисля си, че ще помогнете, защото всеки един от вас е с различно мнение и то може да ми помогне за следния случай:

Влюбена съм до уши в едно момче и не знам какво да правя. Казва се Атанас и го познавам от старото ми у-ще (тази година кандидатствах). Много го обичах и все още, но не намерих начин да му го кажа. Сега като почна новата учебна година си казах, че отново ще се влюбя и ще го заправя. НО за жалост не стана!! В у-щето има хубави момчета, ама все той ми е в главата. На всичкото отгоре най-добрата ми приятелка е в един клас с него и постоянно ми говори колко забавен и готин бил. Това направо ме съсипва. Моля ви дайте ми съвет от къде да започна или какво да правя, защото съм много объркана. Благодаря ви предварително!!

vas4e3to0
10-09-2012, 11:03
Има няколко варианта: признай му какво чувстваш; опитай се да го забравиш хъхъ; продължавай да си "влюбена в него", но не му казвай, което ще е ужасно мъчително и Т-Ъ-П-О. А да питам: той обръща ли ти внимание, говорите ли си поне или ти просто си го харесваш ("обичаш") ей така? Ако е последното, oh Gosh, не си прави труда да го занимаваш..

strawberry88
10-09-2012, 11:59
Покани го да излезете.

djipsito
10-09-2012, 13:14
Покани го да излезете.

например.

Azoria
10-09-2012, 16:50
На всичкото отгоре най-добрата ми приятелка е в един клас с него и постоянно ми говори колко забавен и готин бил.


Твоята приятелка му е хвърлила око.

valdesbg
10-09-2012, 17:26
А вие кога последено си говорихте/виждахте?

Изобщо виждате ли се?

ggerie
10-09-2012, 18:40
Тая твойта приятелка не ти е приятелка според мене.