PDA

View Full Version : Лоши момчета



cerb12
10-09-2012, 11:12
Защо момичетата ги харесват ?

klimatronik
10-09-2012, 11:22
Щото мъжкия пол трябва да излъчва респект и сила

Ivaaaaa
10-09-2012, 11:30
Защото е по-голяма тръпката с тях. По-трудното и по-недостижимото е винаги по-интересно, поне за мен е така.

jghgh
10-09-2012, 11:32
Защото с добрите не е интересно...
Боже, дори аз се убедих в това :Д
Дето винаги съм се стремяла да съм по-духовна, възвишена и кво ли още не ...
Но не е така.. Мъжът трябва да респектира, да си тежи на мястото, а т.нар. "nice guys" са предвидими, скучни, нерядко и подметки... Правят каквото кажеш, което писва доста бързо. На мен поне само в началото ми е интересно да пращам някого за превръзки :D После ми става тотално беизнтересен и дори леко жалък. Някак си.. мъжът трябва да си е мъж. Това не значи, че е "лош". Може пак да е добър човек, но да балансира между това да си тежи на мястото и това да е добричък.
Е, така казано от мен, звучи все едно човек трябва да е на някви порциони. Някак не съм почитателка на изрази от сорта "от време на време може/трябва да прави еди какво си" ... Но си има един такъв нюанс, че не може да си само такъв или онакъв.
За всеки случай съм отегчена от "добрите момчета", каквото и, по дяволите, да значи това глупаво определение. Добър, лош... Защо точно тези думи? Мъжът трябва да си е мъж. И да прави ми угажда просто не е мъжествено.

Може би затова "добрите" не ги харесват, а пък "лошите" са хит.

klimatronik
10-09-2012, 11:36
Защото с добрите не е интересно...
Боже, дори аз се убедих в това :Д
Дето винаги съм се стремяла да съм по-духовна, възвишена и кво ли още не ...
Но не е така.. Мъжът трябва да респектира, да си тежи на мястото, а т.нар. "nice guys" са предвидими, скучни, нерядко и подметки... Правят каквото кажеш, което писва доста бързо. На мен поне само в началото ми е интересно да пращам някого за превръзки :D После ми става тотално беизнтересен и дори леко жалък. Някак си.. мъжът трябва да си е мъж. Това не значи, че е "лош". Може пак да е добър човек, но да балансира между това да си тежи на мястото и това да е добричък.
Е, така казано от мен, звучи все едно човек трябва да е на някви порциони. Някак не съм почитателка на изрази от сорта "от време на време може/трябва да прави еди какво си" ... Но си има един такъв нюанс, че не може да си само такъв или онакъв.
За всеки случай съм отегчена от "добрите момчета", каквото и, по дяволите, да значи това глупаво определение. Добър, лош... Защо точно тези думи? Мъжът трябва да си е мъж. И да прави ми угажда просто не е мъжествено.

Може би затова "добрите" не ги харесват, а пък "лошите" са хит.
точно
И аз си спомням времето, в което обясняваше колко много харесваше добрите рачита :D

jghgh
10-09-2012, 11:44
Риби, риби. Мъже раци никога не съм харесвала, освен раците "играчи" (не сдуханяците), въпреки че и те са ми предвидими и най-малкото превзети.

А иначе пак да подчертая, не ми харесва това "добър" и "лош" като определение.
Мъжът си е мъж. Жената си е жена. Двата пола имат различни искания и нужди и могат да дадат различни неща. Традиционно т'ва си е неутрално понятие... Хубаво е да си истински мъж и жена, и като цяло завършена интересна личност, която има какво да прави, достатъчно ангажирана е да надрасва себе си и това е доста интересно и вълнуващо.. По-вълнуващо, отколкото да прислугваш на някого друг и да си needy :D

klimatronik
10-09-2012, 11:49
Риби, риби. Мъже раци никога не съм харесвала, освен раците "играчи" (не сдуханяците), въпреки че и те са ми предвидими и най-малкото превзети.

А иначе пак да подчертая, не ми харесва това "добър" и "лош" като определение.
Мъжът си е мъж. Жената си е жена. Двата пола имат различни искания и нужди и могат да дадат различни неща. Традиционно т'ва си е неутрално понятие... Хубаво е да си истински мъж и жена, и като цяло завършена интересна личност, която има какво да прави, достатъчно ангажирана е да надрасва себе си и това е доста интересно и вълнуващо.. По-вълнуващо, отколкото да прислугваш на някого друг и да си needy :D
Ами ,ако момчето е лудо влюбено в теб - започва да прави всичко каквото му заповядаш , защото си мисли ,че така ще го харесаш, но всъщност става точно обратноо
Няма добри и лоши
има тарикати и влюбени загубени :D

Ivaaaaa
10-09-2012, 11:55
Ами ,ако момчето е лудо влюбено в теб - започва да прави всичко каквото му заповядаш , защото си мисли ,че така ще го харесаш, но всъщност става точно обратноо
Няма добри и лоши
има тарикати и влюбени загубени :D

Точно тока има логика, но пък това не означава, че ако някой е "лошо" момче, не е влюбен, нали?

klimatronik
10-09-2012, 11:58
Точно тока има логика, но пък това не означава, че ако някой е "лошо" момче, не е влюбен, нали?
в момента ,когато се влюби става ,,добро :D

klimatronik
10-09-2012, 11:59
щот нали се сещаш,че тога спира да се прави недостижим ?

Ivaaaaa
10-09-2012, 12:04
щот нали се сещаш,че тога спира да се прави недостижим ?

Ми не знам нямам такива наблюдения, защото една моя много близка приятелка имаше гадже тип "лоша момче", но той си се държеше по същия бих казала дебилен начин, но тя си го харесваше и обичаше такъв, както той нея което продължава и досега.

klimatronik
10-09-2012, 12:09
така е,вече като са приятели :)
аман и аз какво коментирам като нищо не разбирам :D

stambelan
10-09-2012, 12:12
Слабия мъж търси силна жена.
Силния мъж търси майка на децата си.
Умния мъж търси търпеливо.
Мъдрия не търси, а силния го търсят.
Знаейки това спокойно можеш да продължиш да мастурбираш.
Всеки получава това, което заслужава. Една дълга връзка се поддържа повече от навика, отколкото от уважението и разбирането.
Влюбването не продължава дълго. Любовта към същество с времето се превръща в навик, след смъртта се превръща в спомен.
Навикът и споменът са резултат от инертността на ума.
При спомена- да пресъздава нещата така, както би искал, при навика- да не нарушава ритъма на мисли за нещата, така, както ги приел веднъж.
Всеки мъж желае да бъде харесван от жените, както и всяка жена. Строго определена рецепта за това няма. Мъжете много искат да разберат, какво харесват жените у мъжете. Но как може да разбереш непостоянността? Като се движиш в унисос с нея! Жените харесват тръпката и сигурността, а те се изключват взаимно. Като време тръпката е по-кратка от сигурността. Като чувства, тръпката е по- силна от сигурността.Като смисъл сигурността е по- важна от тръпката. За тръпката жените харесват красиви, расови мъже, също и забавни, приятни, но като цяло търсят мъже за забавление и удоволствие. За сигурност жените търсят мъже, които са успели, осигурени материално, или мъже, които ще се грижат за тях с всички възможни средства, които имат или ще придобият.Жените харесват едно, но търсят друго. За това мъжете искат да разберат жените, за да разберат какво харесват те. За да могат да се нагодят към тяхното харесваме. Ако гониш нещо, дори и да го стигнеш, ти си вървял по неговия път. И този път не е твой! За това дори и да го стигнеш, какво ще спечелиш? Нима, когато го стигнеш ще тръгнеш по своя път? Трябва да вървиш по своя път и всичко ще тръгне след теб, дори и жените. А ако да не тръгнат, винаги ще срещнеш някоя жена.

klimatronik
10-09-2012, 12:23
и аз съм влюбен, но тя харесва по-големи тарикати и умни от мен.. и ,,За сигурност жените търсят мъже, които са успели, осигурени материално, или мъже, които ще се грижат за тях с всички възможни средства, които имат или ще придобият!

djipsito
10-09-2012, 12:40
Мисля, че темата се изчерпа с мненията на jghgh и stambelan. ;д

greenblood
10-09-2012, 15:53
Слабия мъж търси силна жена.
Силния мъж търси майка на децата си.
Умния мъж търси търпеливо.
Мъдрия не търси, а силния го търсят.
Знаейки това спокойно можеш да продължиш да мастурбираш.
Всеки получава това, което заслужава. Една дълга връзка се поддържа повече от навика, отколкото от уважението и разбирането.
Влюбването не продължава дълго. Любовта към същество с времето се превръща в навик, след смъртта се превръща в спомен.
Навикът и споменът са резултат от инертността на ума.
При спомена- да пресъздава нещата така, както би искал, при навика- да не нарушава ритъма на мисли за нещата, така, както ги приел веднъж.
Всеки мъж желае да бъде харесван от жените, както и всяка жена. Строго определена рецепта за това няма. Мъжете много искат да разберат, какво харесват жените у мъжете. Но как може да разбереш непостоянността? Като се движиш в унисос с нея! Жените харесват тръпката и сигурността, а те се изключват взаимно. Като време тръпката е по-кратка от сигурността. Като чувства, тръпката е по- силна от сигурността.Като смисъл сигурността е по- важна от тръпката. За тръпката жените харесват красиви, расови мъже, също и забавни, приятни, но като цяло търсят мъже за забавление и удоволствие. За сигурност жените търсят мъже, които са успели, осигурени материално, или мъже, които ще се грижат за тях с всички възможни средства, които имат или ще придобият.Жените харесват едно, но търсят друго. За това мъжете искат да разберат жените, за да разберат какво харесват те. За да могат да се нагодят към тяхното харесваме. Ако гониш нещо, дори и да го стигнеш, ти си вървял по неговия път. И този път не е твой! За това дори и да го стигнеш, какво ще спечелиш? Нима, когато го стигнеш ще тръгнеш по своя път? Трябва да вървиш по своя път и всичко ще тръгне след теб, дори и жените. А ако да не тръгнат, винаги ще срещнеш някоя жена.
Много точно мнение което ме кара да се замисля върху някои неща и да си ги изясня. Много рядко намирам мнение което ме кара да се замисля наистина.

marilyn
10-09-2012, 16:29
Това за лошите момчета важи за 13годишните. Аз не харсвам "добри" или "лоши", харесвам силни. :)

anonymous708973
10-09-2012, 16:47
На мен поне само в началото ми е интересно да пращам някого за превръзки :D

Пхахаха :D :D
С останалото съм съгласна.

jghgh
10-09-2012, 17:28
Мм, сериозно съм пращала мъж за превръзки и се върза да ми купува. От т'ва по-жалко няма, ХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХА Х

НЕ ЗНАМ КАКВО ДА КАЖА ДОРИ :д

klimatronik
10-09-2012, 17:30
Мм, сериозно съм пращала мъж за превръзки и се върза да ми купува. От т'ва по-жалко няма, ХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХА Х

НЕ ЗНАМ КАКВО ДА КАЖА ДОРИ :д
много лоша си била!

jghgh
10-09-2012, 17:36
Можех и сама да отида, ама ме мързеше. Възприех го в началото като много мило и грижовно и в следващия момент ми стана едно такова ... "лол, той го направи" и осъзнах, че е много жалко от негова страна. И то на някоя си там среща в тях - а не задълбочени отношения, че да е нормално да ходи да ми купува. Примерно приятеля ми от оная дългата тема също ми е купувал, ама т'ва е друго ...

don't say anything.
10-09-2012, 17:38
Защото е по-голяма тръпката с тях.

!!!!!!!

anonymous708973
10-09-2012, 19:59
Мм, сериозно съм пращала мъж за превръзки и се върза да ми купува. От т'ва по-жалко няма, ХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХА Х

НЕ ЗНАМ КАКВО ДА КАЖА ДОРИ :д

Е, аз моя не бих го пратила, че ме е срам и не искам да се черви момчето :д ама го намирам за мило.

BloodyMeri
10-09-2012, 20:10
Можех и сама да отида, ама ме мързеше. Възприех го в началото като много мило и грижовно и в следващия момент ми стана едно такова ... "лол, той го направи" и осъзнах, че е много жалко от негова страна. И то на някоя си там среща в тях - а не задълбочени отношения, че да е нормално да ходи да ми купува. Примерно приятеля ми от оная дългата тема също ми е купувал, ама т'ва е друго ...

Е що пък да не иде.Ти не би ли отишла да му купиш Нурофен ако е настинал и му е зле?!Ама понякога вадите адските несвързани разсъждения за това ,кое е жалко и кое не като не може да отсеете това ,което са направили за вас и го принизявате,дори изравянвате със земят,което е жалкото!

FuckedUp
10-10-2012, 02:44
Мм, сериозно съм пращала мъж за превръзки и се върза да ми купува. От т'ва по-жалко няма, ХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХА Х

НЕ ЗНАМ КАКВО ДА КАЖА ДОРИ :д

Не съм сигурен как да реагирам след като ония ден видях някъв пич да излиза от Фантастико само с пакет дамски превръзки..

SisiStrange
10-10-2012, 03:41
Много сте странни. Това пък е нещо супер нормално. Не съм го карала моя, защото у нас винаги има превръзки, но самата идея въобще не ми се вижда като хипер унижение. Особено, имайки в предвид, че първия ден ме боли корема бая и ми е лошо, по-скоро би ми изглеждал жалък, ако ме остави аз да си ида, превита на 2, щото иначе би бил "по-малко мъж".

jghgh
10-10-2012, 06:12
е. не, то в конкретната ситуация не се подразбра кво исках да кажа. приятелят, с когото имам/ах връзка 6 месеца е отивал да ми вземе и това не е лошо.
някой, който знам от 2-3-4-5 дена, но съм решила да му се излигавя и той отиде.. не знам, стори ми е мега зле като проява.

x7aZzy
10-10-2012, 06:27
но съм решила да му се излигавя

На мен това ми се струва "зле като проява".

По темата - изчерпа се след поста на stambelan.

jghgh
10-10-2012, 06:30
Сигурно. Аз се пробвам докъде мога да стигна и наистина, забавно е само до един момент, после е boring, boring, boring.

Niakoitam
10-11-2012, 11:50
Отново ще се изкажа преди да съм прочел мненията. Защото предпочитат силната и мимолетна тръпка пред това да са с някой, който наистина държи на тях и дава всичко от себе си,но пък им е доста предвидим.Защото често жените имат мазохистичната нужда да бъдат тъпкани,унижавани и някой да се държи с тях като салфетки за почистване.Защото имат някаква огромна нужда да страдат както казва Таня Боева в песента си че искала очите да плачат.Защото си мислят че така са по защитени,нищо че защитата им един ден може да се обърне срещу тях самите.И защото все още не са се оттърсили от животинското в себе си,където алфа мъжкарят трябва да оплоди всички женски в стадото и т.н. Понякога май просто си имат някаква тръпка да ги правят на нищо. А да, и желанието да подчинят лошото момче,което в повечето случай завършва със сълзи, а при успех момчето често вече е безинтересно на въпросната дама Та така. :)

babity
10-11-2012, 17:22
За съжаление, личният ми опит сочи, че повечето лоши момчета в живота, в леглото мъркат като малки котета. И искат да се гушкат и да са нежни с тях... Пък ми но ляйк ит!

anonymous708973
10-11-2012, 18:10
Към НЯКОЙТАМ: Защото е тръпка лошото момче да е най-доброто на света само и единствено към теб :)

Aeternal
10-11-2012, 18:28
Ако е наистина лошо момче няма ли да е лош и към теб?

anonymous708973
10-11-2012, 19:45
Моята представа за лошо момче е различна от "арогантен тъпанар с огромно самочувствие, който се репчи на всички", да речем.

Моето лошо момче е съкровище под прикритие.

beach.ch
10-12-2012, 06:00
Харесват се заради излъчването.. също така, кое момиче не иска да "укроти" едно лошо момче ;) ?

Niakoitam
10-15-2012, 09:18
Към НЯКОЙТАМ: Защото е тръпка лошото момче да е най-доброто на света само и единствено към теб :)

Говори ми говори...знам че е така, но докога? Пък и не е много сигурно.Викаш по-добре да ти прави мили очички в лицето пък зад гърба ти вече не е важно какво ще говори и ще прави. ;)

beach.ch по тоя въпрос и аз споменах. :)

fenkaaa
10-17-2012, 23:38
Защото е по-голяма тръпката с тях. По-трудното и по-недостижимото е винаги по-интересно, поне за мен е така.

Има нещо такова.

Wax
10-18-2012, 07:06
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/22873300.jpg

Scarface_
10-18-2012, 15:16
момичетата тук имат своя собствена представа за лоши момчета ... леко филмарска ... Има и разлика между лошо МОМЧЕ и лош човек(мъж). Лошо не означава да кара черно бмв , да има таттоо,да е с гола глава и набола брада , да пуши и да използва вулгарни изрази и псувни и да прави мизерии... добри или лоши хора се определя от нещата , които правят , характера и способностите им... и според мен 99 % от момичетата тук не биха харесвали лоши хора...вие си представяте изграден в собствените ви глави някъв модел на "лоши" "момчета" ... и jghgh смешно разсъждаваш - точно за това , че не се познавате отдавна от чисто човешка гледна точка всеки нормален човек би ти купил превръзки или вода или лекарства или квото ти трябва ...аз съм сигурен , че и той да те накара и ти би отишла ... някви странни представи имаш

PeDoBeR
10-18-2012, 17:04
За момичетата които обичат да се подиграват с нас(good boy).Нека ви ви кажа че на този живот всичко се връща споко (devil)

jghgh
10-18-2012, 19:56
За момичетата които обичат да се подиграват с нас(good boy).Нека ви ви кажа че на този живот всичко се връща споко (devil)
да, виждам го с очите си " "


иначе .. хах, добре, разкайвам се за поста си : (

adoreher
10-18-2012, 19:58
лично за мен тва винаги е било.. не знам,
мега простотия.
самата категория-лоши момчета
пълна пародия..
да не говорим че с повечето лоши момчета
на много малко момиченца ще им издържат нервичките. ндам.

GiveMeLove
10-18-2012, 20:11
В България филма:

Мутри, мутреси, лоши момчета, лоши момичета, мацки, пичове и прочие ... Кажи-речи не съществува.. :)

Daydreamer3
10-18-2012, 20:54
Моята представа за лошо момче е различна от "арогантен тъпанар с огромно самочувствие, който се репчи на всички", да речем.

Моето лошо момче е съкровище под прикритие.
Твоята представа за "лошо момче" каква е?(детайлно ако може)

SoMuchWin
10-19-2012, 18:30
Подсъзнателно полово привличане от фалшиво чувство за защита, стабилност, увереност, сила, своенравност и куп други. Това е физическо привличане на неузрелият мозък. Майка Ви не е женена за Вин Дизел от "Бързи и Яростни" нали? :D

tori
10-19-2012, 18:51
:D Може би с "лошите момчета" (макар цялата граница да е доста размита според мен) им е по-интересно... Знам ли, никой средностатистически лош мачо няма да те зареже, за да отиде да учи или на тренировка, а ще те скъса от секс. "Лошите момчета" излизат по барове, пият и пушат, бият се, понякога се друсат, свалят момичета... И на мен би ми било интересно първите дни след запознанството си с такъв индивид. И все пак - лоши момчета до едно време. Като видят, че живота е суров към всички и чука всички, и лошите момчета стават котенца.

adoreher
10-19-2012, 19:02
:D Може би с "лошите момчета" (макар цялата граница да е доста размита според мен) им е по-интересно... Знам ли, никой средностатистически лош мачо няма да те зареже, за да отиде да учи или на тренировка, а ще те скъса от секс. "Лошите момчета" излизат по барове, пият и пушат, бият се, понякога се друсат, свалят момичета... И на мен би ми било интересно първите дни след запознанството си с такъв индивид. И все пак - лоши момчета до едно време. Като видят, че живота е суров към всички и чука всички, и лошите момчета стават котенца.
и кво му е интересното?
застреляй се, моля те.

GiveMeLove
10-19-2012, 19:10
и кво му е интересното?
застреляй се, моля те.
К'во искаш от бясна тинейджърка? :D

Chacho
10-19-2012, 19:11
Майка Ви не е женена за Вин Дизел от "Бързи и Яростни" нали? :D

И с тая занижена летва се оказва много трудно да догониш имиджа на бащата.

Всека такава тема я налазват разни мрънкяла. Крякайте от несигурност и си повтаряйте, че дискутирате. Може и за мантри да се разтърсите, че са по-кратки.

GiveMeLove
10-19-2012, 19:13
И с тая занижена летва се оказва много трудно да догониш имиджа на бащата.

Всека такава тема я налазват разни мрънкяла. Крякайте от несигурност и си повтаряйте, че дискутирате. Може и за мантри да се разтърсите, че са по-кратки.
Ти нещо от рода на "Блейд" или "Константин" ли се яви...?

Chacho
10-19-2012, 19:19
Като Форд Префект, гледам хора пред багери.

TrollWare
10-19-2012, 20:32
Щото не жали :D:D.

SoMuchWin
10-19-2012, 21:18
И с тая занижена летва се оказва много трудно да догониш имиджа на бащата.

Всека такава тема я налазват разни мрънкяла. Крякайте от несигурност и си повтаряйте, че дискутирате. Може и за мантри да се разтърсите, че са по-кратки.
Bitch please! Сложил лошото момче Пит за аватар и раздава мозък като на Женския пазар като Гандалф Белия. Почти 11k коментара си изботил в този сайт. Ако има по-голям no life-ър от теб пък трябва да Ви сприятеля :D

Chacho
10-19-2012, 21:54
Соу мач уин, братле.

Имаш сълза на окото.

TrollWare
10-19-2012, 22:31
Соу мач уин, братле.

Имаш сълза на окото.

Гууд уан. +1 :D

SoMuchWin
10-20-2012, 07:41
Соу мач уин, братле.

Имаш сълза на окото.
Някой не е запознат с това meme ми се струва...

watergirlblue
10-20-2012, 07:44
Харесват се, защото знаят какво искат момичетата..Защото също така третират момичетата както трчбва, и въпреки , че са лоши момчета, са най-романтичините...От личен опит споделям..А и едно момиче винаги обича да се чуства закриляна..:)

SoMuchWin
10-20-2012, 07:57
AHAHAHAHAHA! Уби ме! Гледай филма 3 Manors и пак ще си говорим... Лошите момчета закриляли и се отнасяли както трябва. Това означава, че от личен опит не си попаднала на такъв!

watergirlblue
10-20-2012, 07:58
Говорим за гаджето ти да е лошо момче, а не да го среянеш на спирката и да му паднеш между краката от любов..;)

SoMuchWin
10-20-2012, 08:12
Лош не означава мъжкар. Прави разликата, лош означава с проблем в окабеляването там горе. Себеичен, самовлюбен и.т.н. - можеш да го провериш в Google

watergirlblue
10-20-2012, 08:15
Има и изключения...;) можеш да провериш... :Д

SoMuchWin
10-20-2012, 08:27
Да намеря лошо момче ли? :D

watergirlblue
10-20-2012, 08:30
хахахахаха, оне...за бога, дано не стигнеш до там...:Д :Д