PDA

View Full Version : МНОГО ви моля за помощ!!!!!!!



EverywhereWithYou
10-10-2012, 09:28
Здравейте! За пръв път попадам в такава ситуация и нямам идея как да постъпя. Не исках да пиша тема, но сама не мога да се справя. Моля ви, не ме упреквайте, просто ви моля за помощ (или поне за мнение от неутрален човек). Има едно момче, с което много бързо се сближихме, излизахме, целуваме се и т.н. Всичко това за няма и две седмици, наистина бързо се случи, но за мен е невероятно. Мога да кажа, че много малко момчета са се държали толкова добре с мен. Досега не съм имала сериозен приятел. Проблемът е обаче, че той учи на 400 км от мен и можем да се виждаме веднъж в месеца. Той казва, че няма проблем за връзка от разстояние, всеки ден се чуваме и си пишем, но все пак знаете как е. Понеже се занимаваме от скоро, да, чувствам го близък, харесва ми да си говорим, да си прекарвам времето с него, но някак не се чувствам толкова привързана (предполагам, че е нормално), пък и не се познаваме толкова добре. И ТУК вече се появява проблемът, преди месец някъде се запознахме с едно друго момче на един купон, което също не учи в моя град, но не е толкова далеч. Още когато се запознахме, се харесахме, той ме изпрати до нас същата вечер, и вчера той ме покани да излезем. Не знам как да постъпя, вторият ми е интересен, имаме тръпка с него и не искам да го режа... Но пък към първия вече малко или много се привързвам и се чувствам до известна степен сигурна с него, не искам да го наранявам. И двамата просто за много различни. Наясно съм, че от едно кафе нищо няма да стане, но все пак знам, че не ме кани, за да ме опознае като приятелка... :D Не знам какво да направя. Досега не съм попадала в такава ситуация, нямам много опит и колкото и да мисля, не мога да го измисля. Просто се опитвам да постъпя правилно. Вие какво мислите? Благодаря ви предварително! :)

paradosou
10-10-2012, 09:43
От прочетеното излиза, че интересът повече те тегли към второто момче; просто е въпрос на време да спреш да се колебаеш.

Azoria
10-10-2012, 09:58
Първо реши ти какво искаш - после искай съвет! :-x
Или искаш ние да ти кажем кой да си избереш?
Неориентирани колкото искаш... :?

nepowtorima
10-10-2012, 10:03
Излез с 2рото момче. Нищо не ти пречи да се поопознаете още.
Прекалено е рано според мен да избереш един от двамата.
Продължавай по същия начин. Просто по някое време ти сама ще разбереш кой от двамата е за теб.

shmatarok
10-10-2012, 10:31
Е, доколкото разбрах все още не си със статус "обвързана"?
Нищо не ти пречи да излезеш с втория и да видиш за какво става въпрос. Така и така нещата с първия са още в зародиш, а ти вече имаш по-голяма тръпка към другото момче, поне виж дали си струва.

xXxPETYAxXx
10-10-2012, 13:20
Абе, няма ли момчета, които учат в твоя град?!

Иначе прави каквото искаш, щом ти е тръпка излез с втория. Но, ако решиш да имате връзка с него, зарежи първия, а не да правиш к*рвенски номера и да ги мотаеш и двамата, защото видиш ли "обичаш и двамата, но по различен начин"!

vas4e3to0
10-10-2012, 14:05
Първо реши ти какво искаш - после искай съвет! :-x
Или искаш ние да ти кажем кой да си избереш?
Неориентирани колкото искаш... :?
Абе ти чуваш ли се? Нали за това иска съвет, защото не може да реши кой да избере и какво да направи?! LOL
Иди на среща с втория, виж що за човек е и после реши с кой искаш да бъдеш. :)

Azoria
10-10-2012, 18:15
Абе ти чуваш ли се? Нали за това иска съвет, защото не може да реши кой да избере и какво да направи?! LOL


Да, чувам се, по принцип. о_О
Ние тези двамата нито ги познаваме,нито можем да й кажем кой да избере. Който на нея й харесва. Аз поне не мога да й вляза в главата и да установя кой от двамата е това, а и е близко до мозъка ,че сама трябва да си го прецени.
Доколкото ми стана ясно не иска да наранява нито единия, когато реши кой иска може вече да пита за съвет (който ще е адекватен).

anonymous708973
10-10-2012, 18:27
Излез с 2рото момче. Нищо не ти пречи да се поопознаете още.
Прекалено е рано според мен да избереш един от двамата.
Продължавай по същия начин. Просто по някое време ти сама ще разбереш кой от двамата е за теб.

Точно. :)

GLaDOS
10-10-2012, 18:30
Вие какво мислите?
Излизате по приятелски,сядаш,премисляш и решаваш кой е "за теб".
НО,когото и да избереш,най-добре е единия да го забравиш.

EvilLove
10-10-2012, 18:38
Izlez s 2-iq da widish, ako ti haresa, zareji purwiq bez da se bezpokoi6 toi da se narani towa e twoeto re6enie.. ama ako se 4uwstwash po-dobre s purwiq znaesh kakwo da naprawish!


P.S. Sorry 4e ne sum na kirilica ne sum s Windows!! No Hate Pls :)

valdesbg
10-10-2012, 19:22
Значи и двамата не са в твоя град? Къде ти е чуденката тогава. Една и съща дивотия ще свършиш, разликата е че в единия случай по често ще се случва.

Ако искаш да постъпиш правилно - стой си на четирибуквието и не прави нищо с никой от тия хубавци.

EverywhereWithYou
10-12-2012, 15:47
Значи и двамата не са в твоя град? Къде ти е чуденката тогава. Една и съща дивотия ще свършиш, разликата е че в единия случай по често ще се случва.

Ако искаш да постъпиш правилно - стой си на четирибуквието и не прави нищо с никой от тия хубавци.

Мм това не е вариант... :D в смисъл, че в моя град по принцип няма студенти, а аз съм 12 клас и горе-долу единствените останали "нормални" момчета са мой набор или по-малки, а аз от тях никого не съм си харесала. Аз дори не очаквам в началото някаква сериозна връзка, все пак сме на разстояние и т.н., но все пак :)

valdesbg
10-12-2012, 19:42
Значи да разбирам че всъщност искаш да си имаш другарче с привилегии по далечко от теб, всичко това облечено в дрехите на неангажираща връзка? Ако е така и си съгласна... лошо няма стига другата страна да е наясно. Лично аз съм скептично настроен към подобни отношения, но не е в мойта градина за да протестирам.

А какво против наборите имаш?

И тъй :)

Amore-Mio*
10-15-2012, 06:47
Връзките от разстояние не са лесна работа, особено сега, когато сте в етап на опознаване.
Съветът ми по-скоро е да зарежеш тия от другите градове и да се ориентираш към твоя град.

mimkatta_06
10-15-2012, 17:07
според мен избери 2 защото ако си обичала истински 1 може да няма втори аз така и направих и сега съм щастлива :) иначе живота си е твой :)

Azoria
10-15-2012, 18:32
според мен избери 2 защото ако си обичала истински 1 може да няма втори аз така и направих и сега съм щастлива :) иначе живота си е твой :)



Какви са тия фейсбук статуси? :lol: