PDA

View Full Version : Помощ :ХХ



cskailismurt
10-10-2012, 15:10
Аз съм на 14 направих ги на 1 октомври 65 кг. 175 см. Проблема ми е такъв че когато съм в ерекция немога да си извадя главата. Това нормално ли е за моята възраст или трябва нещо да се направи. Моля ви помогнете ми много се притеснявам.

Juliett.
10-10-2012, 15:42
ам да .. "ерекция"

ForzaFelipe
10-10-2012, 17:34
ам да .. "ерекция"

Моля те,спри да коментираш,до сега не съм ти видял едно правилно мнение по тема секс...


Попринцип си малък,не си се развил,но може да имаш фимоза.Можеш да отидеш на уролог,той може да ти каже със сигурност ;)

avgo01
10-10-2012, 17:34
Аз съм на 14 направих ги на 1 октомври 65 кг. 175 см. Проблема ми е такъв че когато съм в ерекция немога да си извадя главата. Това нормално ли е за моята възраст или трябва нещо да се направи. Моля ви помогнете ми много се притеснявам.


Ako sum razbral pravilno samata koja ne se ''beli''. Gadno e 4e triabva da budem taka podrobni, no kogato triabva da se pomaga...
Ako e taka brate ima6 gaden problem na koito tukmo sega mu e vremeto da go opravi6. Ne 4e ne moje6 sam no e prekaleno individualno i triabva da otide6 na urolog. Ne si pravi iliuzii 4e sh se opravi6 ot samosebe si, kolkoto po-burzo vzeme6 merki tolkova po-bezbolezneno. :)